Vutra majca

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
30.09.2009
3
0
0
32
domba je napisao(la):
e evo mene :D
sa prvim dizajnom...ovo je samo sastavljeno..
trbeati ce mi nekoliko dana da narpavim i sredim sve što trebate odnijeti kod firme za tisanje majci..
uglavnom recite što mislite :

Naprijed:
naprijedcq1.jpg



Iza:
izawa8.jpg

pff prava :D
 

skoro_normalna

Aktivan Član
22.04.2009
129
8
18
34
ovako xarabas..raspitala sam se u wgw-u oni samo slova i brojeve pisu slike ne...ALI ima jedan shop kod mene di rade sve zivo tisak na autima tekstilu i ta njasra oni pisu i stampaju..ugla..ja sam si dala izradit majcu pa kad bude gotova stavit cu na forum da vidite...oni nemaju svoj sajt i ne salju izvan zemlje..al ako oces majcu das mi skicu i adresu pa ti posljem jedino tako..i da jos nesto napomenem iznenadila sam se oko cjene..zaista nije skupo stampanje je oko 50 kn i jos sto je najbolje mozes svoju majcu imat..ukratko to bi bilo to..pa kad mi majica bude finito javim se..pozdraffff :) kiss
 
  • Sviđa mi se
Reactions: xarabas

xarabas

Aktivan Član
05.09.2005
161
8
0
40
skoro_normalna je napisao(la):
oni nemaju svoj sajt i ne salju izvan zemlje..al ako oces majcu das mi skicu i adresu pa ti posljem jedino tako..i da jos nesto napomenem iznenadila sam se oko cjene..zaista nije skupo stampanje je oko 50 kn i jos sto je najbolje mozes svoju majcu imat

Uh odlicno,hvala ti mnogo.Postavi sliku da vidim majicu kad bude gotova.Ovde u BiH ti je sranje sto se tice tog;ili je nekvalitetno(propane ti slika nakon 4-5 pranja) ili ti nece uraditi sito stampu na samo jedu majicu(mislim da je minimalac 20 komada da krenu sa stampanjem).....a znam da je Srbija i Hrvatska kvalitetna po tom pitanju.Ok,cucemo se i hvala jos jednom.
 
06.10.2009
40
1
0
34
marva je napisao(la):
Mislim da je to komplikovano ako se radi sitoštampa. Ako se rade preslikači onda je ok (ali manje kvalitetno, tj. posle par pranja ispuca i skida se).

a ovisi o muflonu na kojem je slika... ima puno kvalitetnijih materijala pa i to kaj se preslika ostane jako dugo.. definitivno je najtrajnija bas boja na majci... imaju farbe za majce koje se isperu nikad npr :
http://www.expertees.com/t-shirts/images/Tie_Dye_LS_tshirt_Jade.jpg

al to ipak dodje puno vise..


imported_geckO je napisao(la):
Ne, sito shtampa je ono sa sitom za shtampanje... sve one silne farbe koje se koriste za pisanje po raznoraznom materijalu i imaju divan miris kada isparavaju...

preeeeee XD radio sam to jedno vrjeme :thumb: al nakon neko vremena te pocne glava bolit žešče


aa kaj se tice ovog dizajna ja ga nemrem vidit ..tj slike mi se ne aploudaju..
 

euforija

Aktivan Član
24.05.2008
358
54
0
35
Evo napravio si i ja jednu :)
12kn ona boja za tekstil i stara majica..
Malo sam skikso sliku al ionak bilo za probu...
Sljedeci put prava majica, cijeli logo i sa vise boja..