Vutra Tea / Caj od Vutre

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
14.06.2016
10
9
3
34
wow predobro zvuci :O :O
nemogu docekat priliku da nabavim lisca da isprobam :D

ja sam iz doline konoplje nabavila caj al sumljam da je to ista thca unutra,neznam kakvu konoplju koriste... ugl nisam znala da se s mlijekom radi al sad budem probala. obican caj s vodom koji sam pila samo malo opust,jako malo :/ nist posebno
 
09.11.2016
73
105
33
37
caj-konoplje-slika-40154687.jpg Procitao sam sve ovo i interesantno je.
Razmisljam , doma imam caj od industrijske konoplje koji ima do 0,3% THC. Dakle jako malo.
Kupio sam ga u biljnoj ljekarni.
E sada cu ga skuhati u mlijeku da vidim da li sto radi.
vjerojatno ne, ali mogu probati................................:zvezda::
 
Poslednja izmena:

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
@travar12 od samog lišća nećeš imati neki efekat, treba tu i trima. Ja stavim odprilike 2-3 puta više nego kad bi pravio čaj recimo od nane.
 

shegyboss

Aktivan Član
09.02.2017
149
401
63
36
Ja se spremam napraviti caj i volio bi to danas jer napokon imam vremena za sebe.
radio bi caj za dvoje i zanima me koliko da stavim headova. Imam samo Hedove nemam granje i to.
i oni koji su konzumirali recite dali se isplati ili je bolje stavit u dzoksu i popusit. Cura je jako skepticna sto se tice caja ali ja ga bas imam zelju probat.
 
29.11.2019
5
23
3
36
Pozdrav svima. Za pocetak sorry sta dizem staru temu, ali treba mi pomoc.
Jucer sam dosla doma iz bolnice nakon operacije krajnika. Pusit ne mogu, jest ne mogu,pricat ne mogu, tu i tamo uspijem u sebe ubacit koji gutljaj tekucine.
Htjela bi probat caj, pa me zanima da li bi mi pomogo kod bolova i oporavka??...ponajvise oko spavanja po noci...jer vec 3 dana nisam oka sklopila.
Imam doma trave dosta, ali nemam granja ni lisca, samo vrhove. Ako ima netko iskusan da mi napise koliko da skuham?
Hvala
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jojoman and Badi

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.018
2.598
Nevada, USA
Pozdrav i tebi.:wave:
Nemaš se šta ispričavati, pitanje je na mjestu.:thumb:
Sigurno...čaj ti može samo pomoći, ako ništa drugo lagano će te smiriti pa ćeš i lakše zaspati.:)
Meni bi osobno bilo žao vrhove trpat u čaj al to sam ja :D :razvaljen::, ti naravno možeš ako želiš, čaj će biti sigurno još kvalitetniji.:thumb:
Ne treba ti puno, a sad koliko točno...probaj, eksperimentiraj, ne znam možda da probaš gram za šalicu čaja...ovisi također i kakva je kvaliteta vutre...vidi prethodne stranice šta su drugi rekli, npr. na 3. str.
No Joke odlično opisuje svoje iskustvo.:D
Možeš probati i ovo ;)...
Želim ti brz oporavak.;)
 
Poslednja izmena:
29.11.2019
5
23
3
36
Pozdrav Badi, hvala ti na odgovoru.
Zao je i meni vrhova al sta cu pusit nemrem, pojest ih nemrem
Vagicu nemam pa cu rec muzu nek mi skuha 1-2 vrha ‍♀️ , i probat cu malo po malo pit...da me bas ne oduzme skroz, jer imam malo dijete koje zamamače 1876 puta dnevno
A sad idem vidit malo i ovaj link sta si mi zakeljio.
Tnx ‍♀️
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jojoman and Badi
29.11.2019
5
23
3
36
P.S. kvaliteta je okej. Nisam ja uzgajala al je netko meni jako blizak i iskusan. Vutrica je vanjski uzgoj, nista kemije...pa eto valjda bu to okej za neki fini cajic koji ce mi umanjit bolove i naravno želju da povučem dim dok muž navečer puši,a ja pored njega ovako :drull:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sale82ful and Badi
29.11.2019
5
23
3
36
Znači vrh :banana_rasta:. Baš sam sretna i odmorna. Skuhala ja čajića jučer oko 7,stavila vode, 1 vrh (cca 2 pljugice) nasjeckala, ubacila to sa žlicom maslaca u vodu i kuhala 45 min na laganooo... Kad se ohladilo stavila jedan burbon vanilin šećer i pijuckala po malo kolko sam mogla...nakon kojih sat i pol strujica, nisam imala ni rukice ni nogice :let:. Jedini problem mi je bio što me tjeralo na smijeh, a kad se smijem me boli, i to aj mi je otvorilo apetit a nemogu jesti , al mi je muz skuho griz sa sladoledom :thumb:. Sve u svemu, hvala čaju na pomoći i prospavanoj noći. Danas kuham mlijeko :lol:
 

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
@Faca s placa sve u redu, ali kako si napravila čaj? Koliko ja znam da se kanbinoidi ne otapju u vodi. I čemu kuhanje 45 minuta? Ja sam jednom davno u neznanju napravio sa vodom i nije imalo nikakvog efekta. Sa mlijekom po meni jedini ispravan način pravljenja čaja. Ako je kupovno stavim malo putera. U domaće mlijeko nema potrebe. Dovoljno je kuhati 10 - 15 minuta na način da stalno miješaš i pomalo skidaš i vraćaš na vatru kako ne bi pokipilo. U to se poslije može staviti neki kraš ekspres ili tome slično, ili bilo kakav ukus. Može se samo zasladiti, a i popiti samo tako. Kako ko voli. Meni se ovako pokazalo najbolje.:thumb: I još da dodam da se na tom čaju (mlijeku) može razmutiti čokolino što je čista perverzija. Čokolino koji puca.:D