Weeds

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

EXARP

Aktivan Član
10.12.2006
488
66
48
50
Šta se onih malih vrečica tiće...

Na linku http://www.helana-pak.hr/proizvodi.php ima raznih kesica i ambalaže. Nisan proba pitat, ali nevidin razlog zašto nebi prodali. Inaće te kesice ne koriste samo medicinari; koriste ih npr. za pakovanje brokvi i vijaka. Koriste ih čak i na štandovima sa bižuterijom. Firma je u Hrvatskoj.

A večih vrića veličine 180X200 mm i 260x280 ima, zamislite di...pa u Konzuma :icon_wink:
Sretan shoping
 

EXARP

Aktivan Član
10.12.2006
488
66
48
50
UNDERCOVER je napisao(la):
zamislite kakvu bi pobunu narod napravio kad bi se krenula emitirat neka serija u vezi dilanja i uživanja u kemiji!! :sick:

Polako...biće i takvih problema; u 3. sezoni:punch2:
 

wannabeshaman1

Aktivan Član
31.05.2007
400
33
0
36
trabunjar.bloger.hr
Moram priznat prevario sam se u seriju.
Da ne postoji drawn together,south park,monty python itd…
Ovo bi mi bila najdraža serija.Ovako mi je samo najdraža na hrvatskom programu.
Bilo bi dobro da se malo naši dileri ugledaju na onu ambicioznu samohranu majku
I unesu kreativnost u svoj posao i prošire svoju ponudu…
počnu nam nudit i hranu s thc-om
Ugl sviđa mi se ta bizarnost i perverznost nekih situacija al je opet sve to nekako simpatično prikazano:D…ili sam ja čudan jer mi je fora da nečiji ujak baca drkicu
na čet sa hendikepiranom 15ogodišnjakinjom i da majka vlastitoj kćerci podmetne laksative pa da se ona usere u šk. i mora baciti gaće u šumu
Po meni to ipak nije ona neka suhoparna patetična nastranost poput one u rezime ili izvanzemaljcima,(tim novjim popularnim serijama.)
A čak do sad nisam vidio ni jedan od onih čestih amerčkih pogleda ispunjenih
lažnom empatijom i osjećajem velike važnosti…
Nemogu riječima opisat iritantnost takvog izraza lica

Stoga evo vam slika zaštitnice i utemeljitljice i grimase o kojoj pričam

oprahwinfreyfd9.jpg
 
12.04.2008
10
0
0
36
dali ima ko neki documentarac o marihuani... nesto sto prikazuje jamajku, amsterdam, povjest marihuane itd.... ako ima zamolio bih vas da postate link... hvala
 
12.04.2008
10
0
0
36
e hvala na dokumentarcu... skinuo sam si google video downloader i skinuo dokumenarac. zauzima samo 245 mb, zanima me jos jer ima ko onaj dokumentarac o nekom liku iz engleske koji je presverco tone i tone marihuane u englesku iz jamajce itd... ajd pliz postajte link ak ima neko. hvala