Weeds

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

green_goblin

Aktivan Član
13.11.2007
62
0
0
35
ste vidjeli da ce se weeds pustat na rtlu pocevsi od ovog cetvrtka... neznam tocno koliko cesto ce bit serija, ali mislim da ce bit jednom tjedno
 

3ananasa2

Aktivan Član
05.06.2007
213
9
0
38
nekužim šta su svi nabrijani oko te serije , kolko sam vidio u prve 2 epizode da su to klasična američka sranja. ajd dat ću joj još jednu priliku možda se popravi ;)
 

NoTrippin

Aktivan Član
26.04.2007
552
80
48
U biti su svi u seriji totalno sjebani,pomalo depresivno ali ima svoj šarm.
Američka sranja :shit2: i dosta trave pa ja mogu gledati i nije mi loša,
ali da je sad nešto specialno extra uber super cool i nije baš.
 

THC mind

Aktivan Član
05.04.2008
76
0
0
31
mozda sam isla sa prevelikim ocekivanjima s tom serijom jer je prvi takvog oblika u hrv i veoma sam se ugodno iznenadila kada je pocela najava :)
no međutim, cim je pocela serija znala sam da nije onako kako sam ocekivala (damn! nisam trebala bit tak excited)...
imaju veoma zadovoljavajuci forspan koji je odmah u pocetku otkrio da u gradu svi sve znaju...
no, nikako mi nije jasno..ako je to mali grad, kako stanovnici mogu mirno prolazit pored dilanja desetogodisnjacima...? mislim, malo (puno) je nerealno..mada bih voljela to vidjet u svojem gradicu :):)
 

wannabeshaman1

Aktivan Član
31.05.2007
400
33
0
36
trabunjar.bloger.hr
ne sviđa mi se serija...nerviraju me obiteljski odnosi glavnog lika
i odnosi one neke crnačke obitelji dilera...nekako su preutopijski.
ili je to samo loša gluma.ugl povraća mi se od toga
ali simpatično prikazani homoseksualni odnosi između maloljetnog dilera i starijeg gospodina ipak malo spase seriju isto kao i dvoje golih maloljetnika u istoj sobi s mamom.
najgore od svega je što sam sad dobio neki fetish na one male patentn vrećice i full bi volio držat travu u tome al neznam gdje da ih kupim
 

THC mind

Aktivan Član
05.04.2008
76
0
0
31
heheh..fetis, ha?
koliko sam ja informirana, te vrecice mozes dobit samo ako ti je netko u familiji dokotri, zubrat..etc ili ako poznajes nekoga takvoga..
sry
 

wannabeshaman1

Aktivan Član
31.05.2007
400
33
0
36
trabunjar.bloger.hr
možda ima toga u smart shopu?
ili negdje online naručit...
ako ništa drugo morat ću se žrtvovati i kupiti još puno salvije
sve potrošit pa onda one vrećice u kojima je bila koristit
istina teško će mi past al šta se mora mora se a ovo ne
 

EXARP

Aktivan Član
10.12.2006
488
66
48
50
A ljudi moji, nemorete sudit seriju prema dvije prve epizode, prve sezone.
Jes da je ko Kućanice, al ipak smislenije i zabavnije. Biće tu još blesavih situacija.
Sve u svemu, neloša zajebancija. I edukacija:assshaking:
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
wannabeshaman1 je napisao(la):
ne sviđa mi se serija...nerviraju me obiteljski odnosi glavnog lika
i odnosi one neke crnačke obitelji dilera...nekako su preutopijski.
ili je to samo loša gluma.ugl povraća mi se od toga
ali simpatično prikazani homoseksualni odnosi između maloljetnog dilera i starijeg gospodina ipak malo spase seriju isto kao i dvoje golih maloljetnika u istoj sobi s mamom.
najgore od svega je što sam sad dobio neki fetish na one male patentn vrećice i full bi volio držat travu u tome al neznam gdje da ih kupim

imas te vrecice u smart shopu zg za kupit...ako nista..odi u neki duckas s tehnickom opremom i imas tamo dosta jeftinih stvari koje dobijes u tim vrecicama tipa usb kabla...nikad neznas kad ce ti trebat...

ja iam jednu ogromnu tu..brijem da bi kila stala unutra...i gro ovih malih za max 5g...jebene su :)
 

UNDERCOVER

Don't tell, Don't smell, Don't sell !
27.02.2007
303
71
28
Meni serija nije bog zna šta ali bi mogla pomoći dekriminalizaciji.. ljudi će se više upoznati sa stravom dok budu gledali!! makar ju ni ne pušili!! zamislite kakvu bi pobunu narod napravio kad bi se krenula emitirat neka serija u vezi dilanja i uživanja u kemiji!! :sick: