Weeds

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
:icon_eek: :icon_eek: :icon_eek: :icon_eek: :icon_eek: Nisam se nadao tome, pa to je dobro, možda bude promjenilo neke stvari... budu se mamice žalile kako mogu takve drogeraške emisije davati da njihova djeca gledaju.
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
mislim neznam puno o tome to sam danas procito u Globusovom prilogu o programu...oko 6 ujutro...sam sam vidio da su ju nazvali "Trava" xDDD

neznam nista koliko su otkupili ni kad ce biti prikazivana ali bit ce...jedva cekam mozda probudi neke zatucale umove
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Sa DialUP-a???? Radije pričekaj malo, i sigurno ćeš kod nekog prijatelja naći (mislim na one koji imaju broadband konekciju)... puuuno će te koštati ta serija :icon_lol: (naravno mislim ako budes skidao zadnje serije, a za komplet sezone, ne vjerujem da se išta isplati!!!! Za te pare, radije idi u neki NetCaffe pa poskidaj), ili još bolje (ako si u HR), et' na RTL-u će biti na TV-u, i kupiš TV karticu, koja je jeftina praaavo, i snimaš sam na kompu....) mi u BIH, nažalost nemamo još uvijek RTL (al' ubrzo će i biti, čim se ugovor valjda potpiše, inače dosta HR kanala imamo :icon_lol:) na kabl. TV ...
 

rasmc

Aktivan Član
18.01.2008
76
15
8
46
Ma nigdje ne mogu naći titlove za treću sezonu. Ako itko može pomoć stvarno bi bio zahvalan. Ajde neko pliz!
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Pa haj kad budeš imao komplet, pa baci to na rapid ili negdje, a ovamo daj linkove da raja poskida....
Naravno kome treba i ko hoce :)


Pozz
 

i20

10.02.2008
40
1
0
43
E ljudi nikad cdosad nisam cuo o seriji ali izgleda da je extra skinuo sam drugu i trecu sezonu a evo i prva je pri kraju, tako da cu od sutra poceti da je pregledam ali svuda sam nasao prevode samo za 1 i 2 sezonu nigde nema za 3 pa ako znate gde mogu nacu bacite link

Pozdrav