White Skunk indoor :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
27.11.2012
15
0
0
36
Evo citam vec par dana ove postove i pomalo se gubim.
Dakle, prije par mjeseci ja i prijatelj smo bili u Amsterdamu i donjeli smo sa sobom sjemenke White skunka.
Pošto imamo siguran prostor i malo više novca odlučili smo se okušati u tome, jer u gradu u kojem živimo baš i nema kvalitetnog bilja, pa rekoh, što ću nekom davat novce za raščiku :p

Kupili smo sve osim ventilacije, jer sam čuo da nije potrebna privih nekoliko tjedana???
Zamolio bih ako ima netko da nas poprati i uputi ovdje na forumu... Ja sam zasad stavio 2 sjemenke u vatu u mrak. (box je inace za 4, ali mi je 1. put pa što da propadne :D )

Hvala
 

glavonja

Aktivan Član
30.10.2012
167
11
0
49
pa za pocetak moze bez ventova a za dalje treba obavezno
ne moras sve semenke odjednom, uzmi i neku domacicu posadi ako vec imas prostora, domacice su odlicne za prvi grow
ako planiras da vodis dnevnik zamoli moderatore da ti premeste temu tamo gde treba da bude.
srecno :)
 

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
prvo dobrodosao,drugo zaboravi to ja i prijatelj, ide samo ja,trece daj neke slike nema nista od nagadanja nevredi komentarisati i pomagati bez slika
 
27.11.2012
15
0
0
36
cao,

imao sam nekih problema sa prostorom ali sada je to rijeseno, ugl. sjemenke su proklijale ja sam ih stavio u pitar u box, pod omjerom svjetla ?14/10?
lampa je po meni dosta jaka 250 W s obzirom da je box 60x60x150 mislim da je dovoljno, imam par pitanja. stavio sam u pitar one dozere za vodu, piše na njima da je dostatno za 5+1 dan... a prostor mi je malo udaljen od grada u kojem zivim pa mogu otprilike svako 5 dana na kontrolu, jeli to dovoljno cesto ili? i kada je tocno potrebna ventilacija i dali se ikako moze sprijeciti sirenje mirisa van boxa???

zahvaljujem
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
drug...

  • :bong7bp:


1.Za svako od navedenih pitanja imas odgovor u svakom dnevniku.
2.ZASTO zaboga 14/10 rezim svetla? Osim zbog racuna za struju,nista ti to ne moze pomoci,stavise,raz'ebace ti grow.CITAJ DNEVNIKE.
3.'kada je tocno potrebna ventilacija'???????? Pa,ono,ne znam...ti kad si se rodio,koliko vremena je vremena proslo dok nisi udahnuo vazduh? :icon_biggrin:
ODMA stavljaj ventilaciju-osim sto ti konstantno dovodi svez vazduh(bez koga biljka ne raste),sredjuje ti vlaznost/toplotu i sprecava 'napasnike' da kampuju po listovima.
4.Sirenje mirisa van boxa se moze srediti mirisljavim stapicima/air wick-ovima i ostalim osvezivacima prostorija,a uvek mozes to uraditi kako treba -sa carbon filterom.Sto sve opet imas u dnevnicima.
5.ZALIVATI SAMO KAD SE ZEMLJA OSUSI.pusti dozere i slicne stvari.
6.Nadam se da si svaku stavio odvojeno u svoj pitar,posto kazes 'proklijale su,ja sam ih stavio u PITAR u box'

:wave:
 
27.11.2012
15
0
0
36
14 upaljeno 10 ugaseno, i ne razumin stvarno sta ce mi ventilacija dok su jos nije ni niknula biljcica, mislim da 5 dana nece bit problem.
Carbon filter mi se cini kao adekvatno rijesenje i hoce li dva vent. od 220w bit dovoljna??? a to za zemlju nemam drugo rijesenje :( i da naravno da jesam stavio odvojeno
:kauch
 
27.11.2012
15
0
0
36
Molim vas da mi netko pomogne.
Dakle, box mi je na malo rizičnom mjestu, gdje mi stari dođe 2-3 puta tjedno, box nije na vidljivom mjestu ali je opet u prostoriji gdje se ponekad uđe (zakamufliran :p). Zanima me kada će se početi osjećati miris, i treba mi par adekvatnih savjeta kako se riješiti tog mirisa. Neznam koliko se miris umanji od ovih ugljenovih filtera???
 

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
cvijecar je napisao(la):
Molim vas da mi netko pomogne.
Dakle, box mi je na malo rizičnom mjestu, gdje mi stari dođe 2-3 puta tjedno, box nije na vidljivom mjestu ali je opet u prostoriji gdje se ponekad uđe (zakamufliran :p). Zanima me kada će se početi osjećati miris, i treba mi par adekvatnih savjeta kako se riješiti tog mirisa. Neznam koliko se miris umanji od ovih ugljenovih filtera???

smanjice ga al ne bas da se nista ne oseti miris probije svuda pogotovo ako je u supi,grazi i jos ako je brend, ti hedovi sole od mirisa ne igraj se!!!!!!!!!!!
 
27.11.2012
15
0
0
36
ispričavam se zbog neaktivnosti

evo moja; kako je ja zovem '' Biljana'' je raste već dobrih 35 dana, bez ventilacije :S nikako je ne sredit, al po eni ona sasvim ugodno raste, temp. joj je 26˙kod vrha bilje, počela je izbacivati prebudove, visine je oko 40-ak cm do pola metra... slike stavljam za koji dan nemam trenutno usb od moba. znam da je ventilacija neophodna, al što je tu je, ako ima još tko kakvih savjeta, slobodno :))

pozz
 

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
ako si mislio ovako komentarisati dnevnik bez slika to bas nije zanimljivo!!!!!

da nam ti prepricavas kako izgleda to bas nemozes da docaras!!!!
 
27.11.2012
15
0
0
36
rekoh : ''slike stavljam za koji dan nemam trenutno usb od moba'' - znam i sam da je za ku*** ovako al nemam cesto pristup netu
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.465
3.198
Bekaa Valley
cvijecar je napisao(la):
rekoh : ''slike stavljam za koji dan nemam trenutno usb od moba'' - znam i sam da je za ku*** ovako al nemam cesto pristup netu

ok, sta je tu je, kad stignes okaci fotke pa da se ovo prebaci u dnevnike uzgoja
 
27.11.2012
15
0
0
36
evo slike,
124.JPG

Dal mogu stavit za ventilaciju jedan ventilator i stavit na 1? i ocu stavljat neke kemije? nisam dosad nista, biljka je u 45-om danu, slike su od danas
 

Prilozi

  • 122.JPG
    122.JPG
    150,6 KB · Pregleda: 49
  • 123.JPG
    123.JPG
    127,6 KB · Pregleda: 35