White Skunk indoor :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
cvijecar je napisao(la):
Dal mogu stavit za ventilaciju jedan ventilator i stavit na 1? i ocu stavljat neke kemije? nisam dosad nista, biljka je u 45-om danu, slike su od danas

45 dan jako je mala hemiju si trebao polako dodavati jos odavno kreni sto pre da ne pozute donji listovi fali ce joj azota cudi me kako vec nije kreni sa 1/3 doze i neznam bez ventilacije kako ti uspeva

ne ocekuj bas nesto od nje koliko joj dajes toliko ces dobiti

pozz
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.089
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
mozes stavit jedan vent nek bude ispuh a upuh napravi onda pasivni ,a sto se tice gnojenja mozes ju gnojit ako je jos na vege daj joj vise dusika ,ali ako si ju stavio na cvjetanje vise kalija na pocetku cvjetanja avise fosfora u kasnom cvjetanju :D
 

usrname

Banned
Banovan
14.04.2012
501
676
0
12
Dao si jako malo informacija pa postoji velika šansa da izvalim i ostanem živ ali evo svejedno. :)
Biljka ti izgleda skroz ok - jedino što je mala i slabo razgranata. Prije nego "rokneš plantelu i ćao" - evo ti par razmišljanja.
Gnojivo se nikad ne dodaje kao rješenje "problema" ukoliko nismo sigurni da smo biljci osigurali baš sve uvjete za normalan rast. Biljka bez protoka svježeg zraka ne daje svoj maksimum, a također zahtjeva i određeni raspon temperature za optimalan rast. Ako ti je bez ventilacije pod upaljenom lampom 26C - po noći ti je vjerojatno oko 16C a tu si već na granici usporavanja rasta. Biljci je usporen metabolizam i zato je relativno mala, a po izgledu listova nije još potrošila hranjiva u zemlji.
Da sad ne driblam naširoko, presadi je kao što ti je Powerseed rekao u veću posudu, provjeri noćnu temperaturu i obavezno riješi ventilaciju jer ti ovako prijeti opasnost od plijesni zbog velike vlage u cvjetanju. Barem jedan PC vent u boksu da mješa zrak i titra biljku će bit dovoljan.
Niske temperature i visoka vlaga bez ventilacije može stvarati probleme i korijenu ako se zemlja sporo suši. Preventivno jedno zalijevanje dodaj par kapi 3% peroksida, možda pomogne a odmoći ne može.
Pored PH, jednako bitna (po mnogima i bitnija) karakteristika vode je EC (electrical conductivity - električna provodljivost/zasićenost mineralima), koju zbog visoke cijene EC metra realno mjeri jako mali broj growera i time čin dodavanja gnojiva prepuštaju slučaju. Ako već ne možeš izdržat i baš moraš pognojit (da umiriš growerski um), kreni sa 1/4 preporučene doze otopljene u destiliranoj vodi. Plantela Cvet je sasvim ok. Sretno dalje čekamo dnevnik. :)
 
27.11.2012
15
0
0
36
Hvala puno na savjetima, sve šta san pročita ću i primjenit.
Dodat ću ovih dana još slika sad bi valjda tribala procvitat, iskreno, ni meni nije jasno kako uspijeva bez ventilacije, al po mojoj procjeni izgleda predobro za ovakve uvjete;
Sad se idem bacit u trošak, kupit te ventove i otet nekoga ko to zna spojit. Al neka, malo nek se ispraksiram na ovoj, jer eto iman skoro svu potrebnu opremu, nadam se da neće bit problema s ovom biljkom, iskreno, s obzirom na količinu utrošenog truda, ni ne očekujem puno, al aj kad raste vec 47 dana, zašto da propadne.

i zaboravia sam ovo,
box je na dosta pogodnom mjestu jer se temp. preko veceri smanji za max 6-7 stupnjeva; temperatura nije problem, al protočnost zraka već je
 

PinkFrojd

Aktivan Član
16.01.2013
143
48
28
48
Ako je dnevnik moglo bi malo vise fotografija, biljka izgleda lepo samo je nekako sitna za svoj uzrast, ja bi je presadio u svezu zemlju i vecu posudu, verujem da bi to pomoglo
 
27.11.2012
15
0
0
36
Ventilacija instalirana, presađeno u veći pitar, sad samo čekam da počme cvitat.
Prvo kad san doša, izgubia san volju za život, gledam biljku, i svi veći listovi su pali put dole, i sad mi nije bilo jasno u čemu je problem, dok nisan uočia da mi rastu novi listići, i ja san ih lagano poskida, ostavia san ove veće, i u 5 min se biljka normalizirala, listovi su se refali na staro i nadam se da će sve proć u redu... slike idu za koji sat, tehnički problemi :p