White Widow & Regular Freebies

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.808
2.698
Weed California USA
hahah rahiticne....iskreno neam pojma...a ni neznam vise na koje tocno mislis :D mislim da jesu kad su sve rahiticne osim ww i grma :D
moram otic do sajta i provjerit te anoreksicne...a ova jedna je jos uvijek mrsava....al se dize u vis :D ...ne gnojim vise nist osim ww i grma...neda mi se i nema smisla sad.
ova godina je uzasna a i ja sam neke stvari krivo napravio...sljedeca ce bit bolja :)
...ta mrsava siroka je nusprodukt prekomjernog topiranja....znam da je OC jednom davno reko...kad topiras da biljka skoro pa ravnomjerno raspodjeli po novim vrhovima....tocno to se i meni desilo....topirao valjda 20 puta i dobio siroku mrsavu biljku sa malim vrhicima...ko morski jezinac :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sharp

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
recimo ova
image.jpg
i
image.jpg
.
Naravno ako vec nisi odustao od njih, pocupaj travuljaru(,drac) na 10 cm. oko biljki, po mogucnosti skupa s korijenom, malo zemlju razrovaj i pognoji s necim sto inace koristis, mislim da bi ti bile zahvalne. steta hi ne iskoristit.
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.808
2.698
Weed California USA
Je je....te su jos na mjestu. Ova lijeva je dosta visoka sada, a desna bas i nije nesto. Cupao sam vec i gnojio sa Ortoflorom(24-12-8) i plantellom ko manijak ali nista. Ostaju kakve jesu i dalje donje lisce zuti. Sa OC sam pricao malo i zakljucak je sljedeci: sadnja na cvijetnim livadama ne valja. Svo to cvijece trosi fosfor iz zemlje i onda se ove biljke nemogu hranit kako treba. Na ovoj prvoj mozes vidjet stemove kako su ljubicasti. To moze biti ili zbog takvog fenotipa/genotipa ili se ljubicasta boja javlja kod nedostatka fosfora gdje dolazi do manjka klorofila te biljka pocne pokazivat svoju originalnu boju, ljubicastu. Neki se ne slazu sa tom teorijom, al nebitno sada. Jos polu hlad ne doprinosi bas razvoju. Jos jedan problem gdje sam pogrijesio je taj da je zemlja na sajtu jako losa. Tvrda je i puna lapora/gline...i valjda kad je korijen prosao sloj kupovne zemlje i dosao do lapora, tu je stao rast i poceli problemi sa nutrijentima. Jos sam imao problema sa onim bijelim medecim cvrccima koji su napravili dosta veliku stetu. Skidao sam ih rucno i spricao svakojakim mixevima...al vrate se nazad.
Plan je sljedeci...nek guraju ovako kako guraju i kad/ako pocnu cvijetat cu ih nashopat nenormalnim dozama crvene plantelle i vidjet dal ce to pomoc.
Sljedece sezone se seli sajt nesto dalje gdje koprive rastu. Da sam znao taj glupi podatak nebi nikada sadio tu di jesu. Nit kopriva, nit dovoljno sunca, zemlja losa i puna cvijeca. Nista sto biljci pase ja nisam osigurao zbog neznanja :D Sve je kontra hahha.
Uskoro idem na sajt pa cu slikat ;)
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.808
2.698
Weed California USA
Ti si bio fasovo ove godina snjima da je bolilo gledat. Al ne kuzim....meni puna krosnja skakavaca i cvrcaka al ne rade neku stetu. Tu i tamo se nadje kakva rupica al to je fakat zanemarivo.
Mene sjebe ono kaj nikog nece :D Prvo red spider mites cicali lisce kad su biljke tek niknule. Pa udri po neopitroidu. Pa onda dodju ovi medeci cvrci i zabijele sve biljke i sve ode u K. Pa se sad borim sa springtailovima ili mozda thripsima...neznam ni sam sta je, i zec mi jos pojeo jednu biljku..ili srna..neznam. Svi su kukali za skakavce i puzeve a ja nisam imao opce problema snjima :D

Al da...sljedece godina tucemo SVE. I skakavce i puzeve i muhe i krokodile....sad imamo nesto vise iskustva i manje savijesti glede tih stetocina :D
apropo toga....
https://www.youtube.com/watch?v=6mdBw3SG5io
 

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
Slazem se sa tobom Stipe,da prema insektima ,puzevima i raznim divljacima netreba da budemo bas preterano milostivi..ja nisam imala taj problem kao ti jer sam od pocetka koristila sve protiv tih gamadi i nisu mi naneli nikakvu stetu..ali pre samog pocetka sam dobila jedan savet od jednog iskusnog growera da u outdooru nema toga zao mi je raznih bubica ,puzica ,zecica itd..od tih biljki nece onda biti nista..tako da sam poslusala taj savet i prosla bez gubitaka,taj prostor sam tretirala sa raznim pesticidima i insekcidima i puzomorima ,tako da na tom prostoru oko biljcica sta je proslo od tih stetocina je onda i nahebalo....:)
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.808
2.698
Weed California USA
Apsolutno se slazem :) Al to ti je ono....neznas dok ne dozivis. Meni nitko nije nista reko a nisam ni znao niti sam mislio da je to neki veliki problem. Imam vrt doma i sve i nikad me nisu brinule stetocine niti su neku vecu stetu radili.....al ocito i bestije vole vutru ko i mi :D
Gledam bas ovaj drugi sajt di su koprive....za sljedecu godinu. Skakavca niti jednog al puzevaaaaa....francuzi bi svrsavali da to vide :D Tak da sljedece godine me ceka belaj heheheh
Na proljece radim neki super deadly all-in-1 mix za sve :D hahahah....ima da bude pokolj. :p
 

Jones_Davy

kontra mraku, kontra sili
Poznanik Foruma
23.11.2013
589
2.796
163
Odabr sajta je moguće presudan faktor. Trebao bi biti jako osunčan, prozračan, polupristupačan i da je voda u blizini. Takav place nije lako naći, i zato kreni što prije sa lociranjem za iduću godinu.
Ostalo sve znaš, i imaš sve ostale preduvjete da dogodine rode monstrumi. Ja sam točno znao što me otprilike čeka u mom "Rumble-u", ali isto tako sam znao da sajt ima one osnovne preduvjete.
Mene je spasila Ena sa savjetom za actaru, iako sam imao problema, nisu bili presudni....Sunce (uvijek velikim slovom) je taj presudan faktor, koji se ne može nadomjestiti ničim. (osim lampom, :))
Sad dok traje tekući grow, osmatraj okolicu, i pripremaj taktiku za dogodine.....i da ti cure budu veće i ljepše od mojih ovogodišnjih. ;)
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.808
2.698
Weed California USA
Ajmo malo fotkica...nek se nadje. Danas zadnji put sve gnojene duplom dozom Ortoflora a grm duplom crvene plantelle.
Slike su malo nepregledne, al nemam bas mjesta za hodat okolo pa sve iz bliza nekak...

WW#1 - mislim da je nekak stala sa rastom, sto je super :) Izgleda da se sprema na cvijetanje uskoro.
jEC9I1q.jpg


WW#2 - sve po starom, super biljka, nis joj ne smeta
VxRlVUX.jpg


Moj dragi grm
RdvA8qU.jpg

5IRp6o1.jpg


Mrshavica#2
J7N8Glu.jpg


SVE ZAJEDNO
MVjWQkD.jpg


Dvije sa sajta....nije vrijedno spomena...nekak mi se cini da nece one jos dugo al ok...nek rastu i zure u sunce
SjGACmw.jpg

YCZPNnX.jpg


Eto...nije neka sreca al ok.
....do tipkanja :)
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.808
2.698
Weed California USA
bok bok...evo malo da osvjezimo dnevnik.
Jos 2 biljke na drugom sajtu osle kvragu, otpalo svo lisce. Ostale samo 2. Ali na to smo racunali, tako da nista strasno :)
Da ne duljim....slike. (isprike na losim slikama, al stvarno nemam mjesta da slikam, tak da su sve iz blizine, jbga....)

WW#1 - Procvjetala neki dan
OxopHBy.jpg

qCN0bBH.jpg


WW#2 - Isto tako usla u cvijet
48Lkk8V.jpg

2TgL5xK.jpg


Grm - Vec nekih tjedan i pol u cvijetu...nisam siguran
pCkJOPj.jpg

m3y6IRW.jpg

Sbrv5sH.jpg

ITHMd5e.jpg


Mrshavica cca 2m visoka, mozda malo vise
cswSHu0.jpg


Mrshavica sa sajta isto oko 2m - dobila troduplu dozu crvene plantelle
WTd17yZ.jpg


Sve na okupu s lijeva na desno (ww1, mrshava, grm, mrshava2, ww2)
ZDyH7N7.jpg


Klonovi - jedan je krenuo cvijetat
H8NUEx9.jpg


WW#1, WW2 i mrshavica sa sajta dobile troduplu dozu Plantelle...cisto ovako za poticaj :) I jos neki Eko Cvijet, prihrana za cvijetanje.
Eto to je to. Do tipkanja.
Vaš Stipe :)
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.808
2.698
Weed California USA
Da da...malo sam ju zapostavio, al mogla bi iznenadit. Totalni sativa fenotip. Tanko lisce, u vis ide ko blasava, puno svijetlija od svih....i jos nije procvijetala, neznam ni dal je preflower opce bacila :D
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.808
2.698
Weed California USA
ma pazim ja na to hehehhe :) sva je nekakva sitna, pa su mozda i pistile sitne. Budem sutra malo detaljnije proucio...tesko mi se probit do nje da pregledam :D nadam se da je vec kasno za jajane
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.