White Widow & Regular Freebies

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.808
2.698
Weed California USA
neke su u hladu neke ne. ova ful mala npr nije uopce :)
ma gnojio sam ih sa plantellom i ortoflorom(24-12-8)...al isti quac.....sad kak pada kisa ni ne zaljivam ni gnojim.

bas sam pricao sa OC...pa veli da je krivo mijesto...ovo je sve livada sa cvijecem...a to bas nije pametno. em kisa ne stigne do dole em te sve cvijetajuce biljke pojedu hranu i ne vole se medjusobno i tak....uglavnom...ne saditi na livadama sa cvijecem :D nema veze...kad krene cvijetat cu ih zatrpat sa crvenom plantellom pa cemo vidjet sta kazu :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo

ImbraGrabarić

Aktivan Član
02.03.2013
543
2.855
93
:thumb: kad prestaneš vezat....otme se kontroli i ode u zrak....niš strašno.....ako visina nije problem i općenito forma tj. ravnomjernija raspodjela svjetla i zraka
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.808
2.698
Weed California USA
Odustao sam od vezanja vise.....stvarno namam gdje vezivat vise....pre siroko je da bi vezao za teglu a neke kolce okolo pikat i vuc spage....to ne dolazi u obzir.
Nema veze sta je krenulo u zrak...neka je :p Visina za sada nije problem. Jedino me muci sta napravit sa miljardu sitnih vrhova koji su dole u krosnji. Ak to krenem lolipopat....to ce trajat 3 dana i pitanje sta cu napravit :D To me sad najvise muci...sto sa onim unutra :D
 

ImbraGrabarić

Aktivan Član
02.03.2013
543
2.855
93
samo razmakni ove koje rade sjenu na sredinu ak ti se neda zezat sa svim granama....a rast će sigurno još mjesec i pol do dva....pa ti vidi....a to je več velika razlika u visini u odnosu na danas.....
..........a sredina če ti buknut ako ove višlje grane postanu niže....isto ko i sve dosad kak je bilo......
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.808
2.698
Weed California USA
Evo jedan update bez slika....ak se ikome da citat...ak ne, nema veze :D

Bio na sajtu....i lose vijesti. Jedna od onih visokih biljaka osla vrit. 90% listova pozutilo i otpalo. Ostali su prakticki samo vrhovi. Sitni listici nicu na mjestu di su otpali listovi. Ima dosta onih bijelih medovih cvrcaka...moguce da su oni krivci, moguce da im fali hrane. Nemogu vise gnojit biljke po sajtu... Al vidim neka vocka blizu biljke sva bolesna, napalo ju nesto, pa je mozda to i zahvatilo biljku.
Ona jedna pojedena se ne oporavlja uopce i vjerovatno cu je iscupat.
Prakticki na sajtu ostalo jedna i pol biljka. Ona sa crvenim granama izgleda ok zasada.
Na drugom sajtu sam morao kropat jednu biljku...i polomio dosta grana, al morao sam to napravit jer je biljka otisla preko 2m. A iz xy razloga je nemogu vezat u lst.

Bijele udovice nemogu bit bolje. LST grm jos uvijek raste ko blesav. Imbra me ipak nagovorio pa sam razvuko spagu i razmaknuo grane malo.
Jucer zalio za 6L vode, danas opet zedna. Definitivno pre pre mala posuda za tak velku biljku.

I tak.....nema slika, razocaran sam...ode pol biljaka u quac. Poceo sam sa 11 biljaka....ostao sam na nekih 6. Ako jos koja pokaze jaja ili ju nesto pojede ili pozuti....nece ostat nist...a o plijesni da ne pricam.
pouka: ne saditi na cvijetnoj livadi i ne saditi u polu hladu....a kad spojis polu hlad na cvijetnoj livadi....dobijes penis !!!
Slike stavim kad cu bit bolje volje.
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.808
2.698
Weed California USA
Ma znam Power.... nije mi tolko do grama, ja kolko pusim dost bi mi bilo 20g za cijelu godinu. Vise zbog mame ja to. Ona i pusi i broj dijagnoza ko Jeremija pa ocu to ulje napravit za nju.
...nego, tolko truda i riskiranja i tegljenja vode i ovog i onog i gnojenja i onda sve ode kvragu. Ono sta je ironicno je da ovi klonovi bolje napreduju od nekih biljaka na sajtu.....za nepovjerovat.
Znam da je i nekima sve doslovno propalo...pa ono, nije moje tolko lose...ahh...vidjet cemo sta ce bit.
Glavno da su WW i lst zivi i zdravi...ovo ostalo otom-potom :) nek to budu prvi macici :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Nogud

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
tim bolje, ako skines 400gr, 50gr. odvojis sebi za duvku, 150gr. mami + 200gr. za 20ml ulja... zezam se za grame naravno, znas da ne volim o tome, dao sam samo kao primer. nego hocu reci da ces iskombinovati vec, i biti zadovoljan kad skines jer verovatno ukupno bude i vise ako plesan ne zasere, nemoj da se jedis, priroda zna biti okrutna ali vodi racuna i o nama :) idem sad videti moje cure nakon 10 dana, iskreno i meni melo vata panika od plesni, imao sam je i prosle godine a bila je suva... pa sad kako bude, c'est la vie
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.808
2.698
Weed California USA
Ma neka bude kolko bude, samo da ja smotam mami jedan WW pa kad pocne 3h pricat gluposti, znat cu da sam samo ja zasluzan za to :p. Jako se puno nauci tako growajuci i sad sam pametniji, a i lijep je to hobi i rekreacija :) Samo neka zavrsi ova sezona pa idem na indoor. Vjerovatno mi nece trebat vutre, al morat ce se sadit nesto...pa makar jednu biljku da se nesto dogadja....to je skoro pa ovisnost :)
A za plijesan neznam sto napravit.....ako krene i kod mene....a tu je vlaga nenormalna i kisa konstantno pada....bojim se ako krene da cu morat sa kemijom to rjesavat...o tome cemo kad/ako dodje.
...ajde sretno i okini koju fotku da vidimo one nacrtane biljke :D
 

Jones_Davy

kontra mraku, kontra sili
Poznanik Foruma
23.11.2013
589
2.796
163
stipe je napisao(la):
lijep je to hobi i rekreacija :) Samo neka zavrsi ova sezona pa idem na indoor. Vjerovatno mi nece trebat vutre, al morat ce se sadit nesto...pa makar jednu biljku da se nesto dogadja....to je skoro pa ovisnost :)
I ja imam isti "problem" ;) . LST i WW će te sasvim zadovoljiti. I količinski i kvalitetom.
Koristim ovu priliku, da ti zahvalim na svemu što si dosada napravio za :vutra.org: . Toliko korisnih savjeta, bez cinizma, onako čisto iz ljubavi prema uzgoju.
Nastavi i dalje oplemenjivati ovaj naš forum, i dobrim ljudima se dobro uvijek vrati. Nagrada će doći kad je najmanje očekuješ. :)
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.808
2.698
Weed California USA
Hvala ti Jones :)
...prvo su mene ucili... a sad ja prenosim kaj su me naucili i kaj sam sam naucio kroz grow. nije puno al i osnove puno znace kad neznas :)
a ti kolko si se borio sa onim skakavcima i bestijama....ovo sad kod tebe igleda nevjerovatno :D ocu i ja takve biljke :p ....ak cujes da se koja parcela tamo prodaje...javi...selim se ja u kamenjar pa cemo zajedno tamanit skakavce :D :D :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jones_Davy

Jones_Davy

kontra mraku, kontra sili
Poznanik Foruma
23.11.2013
589
2.796
163
Dogovoreno. ;) Samo javi na pp koliko hektara.i ajmoooooooo :ljulj
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.808
2.698
Weed California USA
Buenos dias amigos.

Doslo vrijeme da klonovi odu u zemlju....prerasli teglice vec odavno.
Kisha pada, blato svugdje....al nedamo se :)

Nisam radio pre velike rupe jer nisam imao puno zemlje al bit ce im bolje nego u teglicama.

Prvi klon
txW49fQ.jpg


8DlwToW.jpg


Drugi klon
lpxY49u.jpg

Malo nepaznje i brzopletosti.....
FjuA0NG.jpg


I ondaaaa....krepa mi baterija na mobu. Ima jos jedan klon koji je isto u zemlji sad.
Na trecem sam osto bez zemlje pa sam posudio malo iz obliznjih krticnjaka...valjda se krtice nece ljutit :)
...eto...stavit cu vec slike kak to sve zajedno izgleda.....idem prat mobitel...ima vise zemlje i blata na njemu nego u rupama :D
 

rastafarijan

sto nam malo smrti moze
16.04.2011
225
657
93
32
stipe grm u tegli ti izgleda fantasticno..steta za biljke bez kojih si ostao...mene je takoder kao i tebe sto dalje ide sve vise strah j**** pljesni...prije 2 godine su mi boljke napali crvi uzas zivi...sto dalje sve vise problema ocekujem :/
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.808
2.698
Weed California USA
Tnx, grm mi je najdrazi i ne micem ga iz tegle makar ga moram svaki dan zalit sa cca 5L :)
....a desava se svasta u outu...na to se mora racunat. Je...plijesan ce biti problem....ali borit cemo se :D i moje su napadale sve moguce i nemoguce bestije....al eto zasad ide nekako.
 

rastafarijan

sto nam malo smrti moze
16.04.2011
225
657
93
32
kak bude bude morat cemo gurat i borit se rukama,nogama i svim ostalim pomagalima al to su sve cari uzgoja :) ...samo rokaj dalje drzim fige :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.