WWauto [150w CFL, 250w HPS] by Grisnak

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

budalin

®
Poznanik Foruma
25.04.2016
2.561
13.696
358
NI na nebu ni na zemlji
@joca ti malo manje spamaj dnevnike i forum :) Neces nauciti ako usporedjujes sa nekim, nego ces nauciti tako sto procitas i probas na svojim biljkama ili pokupis savjet i isprobas kod sebe, treba ti samo citanje foruma i savjetovanje sa iskusnijim clanovima ako imas neki problem, i tako ucis.
Jednostavno, ne treba goriti u zelji, s vremenom sve ce doci. :)
Neka moderi obrisu ove bespotrebne postove, izvini Grisnak druze. :)
 

grisnak

Glycyrrhiza Glabra
Poznanik Foruma
20.09.2015
1.282
9.302
258
#katana Mod On

Zdravo drugari,
vrijeme je za update. Ide sve fino, osim šta se i dalje vide problemi sa magnezijem ali šta je tu je - morat ćemo istrpit jedno drugo do kraja :D. Danas joj je 20. dan cvjetanja. Dobila je dva obilna zaljevanja (nisam joj spuštao ph, a trebao sam) i dobila je hranu, dajem joj duple doze Hesija, napreduje baš fino jedino šta sam primjetio da ne ide cvijet baš u visinu, više je nekako bublast. Temp. u boxu je 25.5, a vlaga varira između 30-35%. Već sad je cvijet potpuno tvrd. Za sad sam zadovoljan, valjda će bit sve ok do kraja. Evo par fotkica.

w1.jpg w2.jpg w3.jpg w4.jpg w5.jpg w6.jpg

Stojte mi dobro i veselo :D
 
Poslednja izmena:

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
Nedavno sam nabasao na članak o siliciju, kao neophodan za apsorbciju magnezija i fotka bočice pokraj.? E sad dal stvarno sve to treba?
Biba ti je super, vlaga niska mislim da folijalno pred mrak s podignutom lampom nebi štetilo. (Mg)
 

grisnak

Glycyrrhiza Glabra
Poznanik Foruma
20.09.2015
1.282
9.302
258
A čuj neznam ovo za Mg... ali pokušavam što manje komplicirat... :D Vidim u tvom dnevniku (@1310 ) imaš kombinaciju da odvojeno daješ prihranu, neznam sad točno tvoj redosljed... ja smučkam bloom, fosfor, supervit i boost sve zajedno, a prije toga samo voda. Neznam da li treba tako radit ili ima neki redosljed kog se trebam držat?
 

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
Jos se tražim u prihrani, sad ću male doze blooma svako zaljevanje, tako da nema oscilacija a ostalo po rasporedu kako vec dojde. Nakon prozdrljivih automatica ove su dame, ekonomicne, :bocni::klopa na kapaljku, Mg jednom dao, uskoro ću opet. @Pantagan ukazuje na stanje duha koje se reflektira na biljku, moglo bi i to biti, osjete nas i kad se ne družimo s njima.
Samo veselo, sve bu dobro. :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: grisnak

grisnak

Glycyrrhiza Glabra
Poznanik Foruma
20.09.2015
1.282
9.302
258
#katana Mod On
Pozdrav drugarice i drugari, stiglo vrijeme za još jedan update :)
Krenimo redom. Danas je oko 26. dan cvjetanja. U boxu je temperatura idealna, 26/26 po danu, a po noći je 21. Vlaga me malo brine jer je kiša... prelazi 60, danas je bilo 62%. To mi je dosta čudno, jer u malom boxu di mi je cfl vlaga ne prelazi 45% :rolleyes:.

Enivej, problem sa magnezijem i dalje napreduje ali izdržat će još 20-tak dana - toliko je planiran još držat ovako na oko, ali vidit ću, možda koji dan ranije, a možda je skinem koji dan kasnije . Cvjetovi su jako kompaktni, tvrdi, ali su dosta mali. Ova se bogami u cvatu nije izdužila duplo :D :D :D :D :D
Dobila je dva puta zaljevanje + hranu Hesi bloom/fosfor/boost/supervit... Ma da ne drvim previše evo par fotki

w1.jpg w2.jpg w3.jpg w4.jpg w5.jpg w6.jpg

Stojte mi dobro i veselo :D
 

grisnak

Glycyrrhiza Glabra
Poznanik Foruma
20.09.2015
1.282
9.302
258
#katana Mod On
Pozdrav drugari,
napravio polu flush nekidan čisto reda radi. Vidim prijalo joj to ispiranje. Sav sretan ali ono hebiga, plijesan. Pola jednog heada sam skinuo. A ništa uzeo fen, malo to rasušio i počupao. Probao sam malo šta je ostalo, ok je dim. Nije full zrel ali je prošao fazu da se srce uzlupa :) Gledam jutros opet jedan head mrvu uhvatilo, to sam počistio, pregledao ostale... za sad su ok ali... Vlaga je velika. Živim malo van grada na rubu šume, tako da se hebena vlaga ne spušta ispod 60% zadnjih tjedan dana. Ventilacija stalno radi na najače - ništa ne pomaže, ne uspijevam spustit niti jedan posto. Morat ću si kupit odvlaživać nekakav. Mislio sam je držat još 15-tak dana i to bi joj puno značilo, ali me strah da će plijesan sve na kraju odnit, tako da sam je definitivno odlučio skinut... Ništa zato, bit će za dvije tri dimđe. Vračamo se malo fotosima ;)

w1.jpg w2.jpg w3.jpg

Stojte mi dobro i veselo :D
 

grisnak

Glycyrrhiza Glabra
Poznanik Foruma
20.09.2015
1.282
9.302
258
#katana Mod On
Pozdrav ekipa,
držao sam je do jučer, plijesan je uhvatila jos jedan head pa više nisam imao živaca za borbu tako da sam je skinuo. Izašlo ravno 200. Ostat će jedno 50-tak čistog i suhog. Meni ok s obzirom kako je sve išlo. Više pameti drugi put :D

ww.jpg ww1.jpg ww2.jpg

Stojte mi dobro i veselo :D
 

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Griz,cestitke primi, i naravno uzivaj u plodovima.. :thumb: :clap::
Prekrasna boja cvjetova,mogu mislit kakav ce tek miris bit.. :gled:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: grisnak

grisnak

Glycyrrhiza Glabra
Poznanik Foruma
20.09.2015
1.282
9.302
258
Hola društvo,
stigao je kraj. Suho skinuto izašlo ravno 50. E pa više sam dobijao pod 150w clf-a nego pod 250w hps-a...:rolleyes:
Šalu na stranu, jako je potentna, još da je mogla izdržat 10-tak dana bilo bi premoćna. Ima fin miris, blag, hašišasti, jako je masna. Dim za pušenje je odličan. Ništa ne grebe grlo i odmah udara. Možda malo prejako udara, nije za posao, sastanke... više je za gledanje u točku :D :D :D :D :D

Toliko u ovome dnevniku, hvala svima na podršci, stojte mi dobro i veselo :D
:vutra:
ww-kraj.jpg

Može u završene :)