Žuti listovi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

GrowByLudak

Aktivan Član
26.09.2013
82
20
0
pozdrav kao prvo zasto neodsjecas to sterilnim skarama il nozem to lisce sto tako pocme cjelo zurit to vene zbog nedostatka svejetla il ostarilo... po odsjecaj to terat ce ti vise u hedove sve sto je tako zuckasto odsjeci odma pri kraju pol centa il cenat od pocetka te grancice od lista....dobru zabavu s sjeckanjem ;) :) pomoces joj puno a i sebi u prinosu i kvaliteti :rasta1: :joint2:
i promjeni ime teme :)
 
25.09.2013
7
0
0
0vo je naslov napisan u ljutnji jer su svakim danom sve gore i gore....a problem je u tome sta ga neznam promjenit :knockknock: ,trazim vec pola sata...moze mi neko pomoc :sick:
 
25.09.2013
7
0
0
voda kišnica,a zemlja je za cvijece.....ovo sam slikala prije par dana...bila san jucer listovi su poceli žutit prema vrhu biljke...strah me da nebi sve pozutilo i otplo :( :( za koliko ce ovo otprilike bit spremno za branje???hvala vam puno
 

GrowByLudak

Aktivan Član
26.09.2013
82
20
0
ako sve isto radis kao i do sad onda samo poskidaj te listove i nemoj se brinit :spcartman: ;) imas jos 15 dana minimalno :read: a onda :smoke18: :smoke18: :smoke18: chilout :D preljepe su :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ileana

Legalizacija2013

Aktivan Član
07.12.2013
51
7
0
U cemu je problem zasto mi se suse ovako listovi na biljci biljka stara 38 dana po neki listovi su poceli da joj se suse i dobijaju zutu boju... sta trebam da kupim od preparata da sprecim to ??? evo slike

2yxryn7.jpg

4qshtl.jpg
 
31.05.2012
41
7
8
Sjeme: Fem White Widow
Zemlja: Supstral tera magma mjesana sa perlitom 60:40(zemlja:perlit)
Tegla: 35L
Izvor svijetlosti: Sunce :D
Starost: cca 7 mjeseci
ovo se pojavilo samo na vrhovima prije cca 5 dana
jel zna netko sta bi to moglo bit? 2014-07-12 14.50.22.jpg
i znam da sam to negdje vidio na forumu ali sad ne mogu nigdje nac.
 
31.05.2012
41
7
8
Ne mogu stavit slike, u toj posudi je od cetvrtog mjeseca
siroka je cca 1m isto je tolko i visoka(s teglom), i poprilicno je gusta.
Bas je lijepo razvijena i nisam imao problema do sad.
 
31.05.2012
41
7
8
Koristim Plantelu List i Cvet, bas sam ju jucer pognojio i malo se je povuklo.
Vidjet cemo za dan-dva sta ce bit.
Znam da sam taj isti problem vec prije vidio(prije godinu il dvije) u nekoj od onih "zakacenih" tema, i znam da je to nedostatak neceg, ali sad ja tu sliku ne mogu nac niti u jednoj od tih tema.
 

Legalizacija2013

Aktivan Član
07.12.2013
51
7
0
A da li ce neko da se smiluje meni da odgovori zbog cega mi se onako suse listovi eno gore sam postavio... prosiruje mi se to po biljci a niko nece da mi odg. na post...upropastice mi se cela biljka dok se neko smiluje da mi odgovori molim vas pomozite mi....