#1 - Lemon Skunk [indoor]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

mr. Gucho

Aktivan Član
30.06.2006
251
17
18
35
pa piše sve u youtube opisu, šta bi gurali co2 u zemlju, onako je samo pričvršćeno; evo:

Big fan removed and added home made CO2 generator with 10L water, 2KG sugar, ~85g yeast; inside of the tank added also aquarium heater and it's set on 34°C Pipes stucked in soil and drilled holes 3cm above soil surface :D
 

#34

scientia potentia est
27.01.2009
348
65
0
AAAAAA! Ako to znači da ti CO2 izlazi kroz rupe na cijevama na 3 cm visine od zemlje(pa ste cijeve gurnali u zemlju da su stabilne) onda kul! Primjetio sam da koristite Youtube kao "bunar informacije":D pa sam predpostavio da ste našli koju glupost. Pazite jer se na netu mogu videti svakakve piz*arije postane od ljudi imajući tvrdnje znati sve i svašta a nisu ni paradajz ili kukuruz odgojili u životu pa skaču na konoplje. Na Youtube-u je imalo jednog lika koji je stavljao kandže u sredini stabiljke:sick:
 

bakajoko

Aktivan Član
22.01.2009
121
4
18
36
ma dobro, ovo je stavljeno na Youtube radi lakšeg pregleda i tako to, a za ostale informacije se više-manje služimo forumima, kako ovim tako i nekim inozemnim ;)

inače, danas prebačeno na režim 12/12
 

#34

scientia potentia est
27.01.2009
348
65
0
oooo ulazak u pubertet. Btw htio sam vas pitat, šta koristite za podizanje temperature rastvora iz CO2 generatora. Meni najviše odgovara (za sad) grijač za akvarijum,al rado bih našao nešto kvalitetnije što može kontrolirati temperaturu dok nisam kod kuće...inače vlastiti tajmer i za grijač mi ide suviše,a nije i baš najtočnija metoda...
 

bakajoko

Aktivan Član
22.01.2009
121
4
18
36
gaucho piše: evo ja san sad slika, sad in je party, priko dana je mrak a priko noći svitlo (struja jeftinija)

listovi nešto žute!!! možete pogledat pa da znamo šta in je, bolje odma sprječit nego kasnije liječit


 

bakajoko

Aktivan Član
22.01.2009
121
4
18
36
po tome bi trebalo biti problem pretjerano gnjojenje al mi NE gnjojimo... ne znam, ima li tko kakvu ideju?
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
neznam sta je al bice resalja imeni se to desavalo pa na kraju nikad nisam sazno sta ja al verujem da ce biti odgovaora od iskusnijih...
mogao bi polako krenuti sa gnojenjem al ne sa punom dozom al polako nigde zurbe jednom nedejno za pocetak dok se neuhodate pa izmislite neki taming koji ce odgovarati vasoj biljki pa i naucite u buduce kako im godi nepreteravaj.............!
 

#34

scientia potentia est
27.01.2009
348
65
0
Ma stariji listovi moraju požutiti jednog dana. Ono što im je se zove starenje,rast i t.d. Suviše ih proučavate :D Sve je 5 ne brinite se. Da su napolju do sada da su im embrionalni listovi pali.
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
ja bi reko da je kalijum problem,trebaš navodno da zagnojiš jer kalijum je glavni za održavanje vode u biljci bla,bla,bla...u biti trebo bi navodno da se uvjeriš da dobro činiš prvo dobro ispirat biljku,kolko god barem možeš,a onda ima daj gnojiva za vegetaciju jer je vjerojatno manjak kalijuma u pitanju!pozz sretno s problemom
 

#34

scientia potentia est
27.01.2009
348
65
0
4herbs je napisao(la):
ja bi reko da je kalijum problem,trebaš navodno da zagnojiš jer kalijum je glavni za održavanje vode u biljci bla,bla,bla...u biti trebo bi navodno da se uvjeriš da dobro činiš prvo dobro ispirat biljku,kolko god barem možeš,a onda ima daj gnojiva za vegetaciju jer je vjerojatno manjak kalijuma u pitanju!pozz sretno s problemom

Buraz, meni ove biljoze ne sliče na neke koje mogu imati manjak kalija. Jer:
Bez veze gena kod manjaka kalija biljka je dugačka, slabo razgranana(ili uopće nije) i tanka,veoma tanka. Ove kao što vidim nisu.
Stabla ovih nemaju plavu ili ljubičasto pigmentaciju što se dešava kada je u pitanju manjak kalija kod dobrih zemalja bogate organičnih materija kao što je njihova zemlja.
Na vrhovima ovih listova možemo primjetiti početak hloroze ali da bi uzrok te hloroze bio manjak kalija onda uz hlorozu ćemo imati i bijele fleke + nekrozu listova.

Kakvo ba/bre gnojivo!Ajmeee kakva si frka naša:eek:hno:
 

bakajoko

Aktivan Član
22.01.2009
121
4
18
36
ok, marinkis, hvala na umirujucim rijecima :)

al svejedno mi se cini da bi mogli pocet gnjojit kao sto je ZOKI rekao, polagano?
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Biljoze dobro izgledaju, IMAO, u premalim su pitarima i loša je ta zemlja i nisi napunija pitare do vrha ? (??)
Treba iskoristit volumen posude najviše koliko možeš, sve to igra. :)

E da, očito je da fali neki element (jesam pametan, a ? :vb_kez:)
Ja bi to presadio u veće posude, unutra TerraMagmu ili Composanu i lagano prihranit ...
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
da bongas dobro kaze imate puno prostora presadjivanje bi dobro doslo al onda nemojte gnojiti ponovo bar 10 dana ... premale su posude neznam zasto oma niste u vece posadili al bice to dobro ... pa onda krenuti lagano prihranjivanje ... znaci sad je na vama al bolje ce biti u vecim posudama pa to nije problem bar.. za 30 min i kupis i presadis..:bis:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.