#1 - Lemon Skunk [indoor]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

bakajoko

Aktivan Član
22.01.2009
121
4
18
36
evo sve montirano, pad je svugdje osiguran, izvađen veliki vent, temperatura sad oko 22-25 (vent je bio samo za učvrstit malo biljke, za mjesec dana će opet)
unutra 2kg šečera i 12x7g kvasca (=84g) i 10l destilirane vode
grijać potopljen u otopini i na 34°C namješten
evo video

http://www.youtube.com/watch?v=ZNtjKBiSqd0

(još ga nisu odobrili, pa neće odma sad radit)

:bis:

P.S. grijanje montirano jer je temp bila na oko 20, sad se diže na 28 kompletan prostor u kojem je growbox
CO2 se već poćeo radit, vide se mjehurići

sve ovo smo uradili potaknuti jednim velikim growroomom u kojem je isto lemonskunk za 4 dana dostigao visinu veću od naše...
jedino što smo vidili da nama fali je co2 i temp manja, sad ćemo vidit, još 3-5 dana vegetacija pa cvijetanje
 

#34

scientia potentia est
27.01.2009
348
65
0
Zašto se je meni činilo da ćete s tim zaljivat?Neko je pričao i cijevama...do svake biljke... Nadam se da nećete...ak hoćete, za tjedan dana uzmite dio tla pa ga stavite ispod mikroscopa pa ćete skužit o ćemu sam pričao. Destilirana voda i sećer i t.d. možda i ne poseduju ništo loše,al zamislite šta se dešava kad sve to skupa staviš, pa zagriješ pa ubaciš u tlo!Fermnacija +tlo+konoplje...to mi nekako ne ide... vama treba CO2 ne plijesan!Inače svaka vam čast što se ovako trudite! Držim vam fige i PAŽLJIVO!
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
marinkis nece zalivati sa tim ...
imas na forumu zasto to sluzi..
ukratko sa cevima ce sprovesti co2 do svake biljek koju ce ona udisati,...
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
ma super odradjeno nego nesto mi se mota po glavi da je profa iz biologije rekao da biljke nocu udisu kiseonik al nisam siguran tj. ja jesam al treba to jos proveriti tako da sa ovim dobro bi bilo kad bi biljkama davali co2kad je upaljeno svetlo....
al nak jos tu iskusniji savetuju davno je bila osnovna skola kad sam to cuo a mozda profa nema pojma pozzz :)
 

mr. Gucho

Aktivan Član
30.06.2006
251
17
18
35
jeste, ali nama je još 5 dana do 12/12, sad je 24/0 pa samo drmaju co2, kasnije većo vidit, jer ovo polako ispušta, pa možda i 12 sati punjenja co2, dok budu uzimali kisik, neće bit velika šteta
 

#34

scientia potentia est
27.01.2009
348
65
0
ZOKI znam za što ti služi CO2 generator i ne od ovog foruma.Koristio sam nekad u staklenom vrtu. Zašto je uopće potrebno da svakoj biljci stiže CO2 cijevom?To mi je čudno! Jednostavno da stave posudu u boksu. Stvarno je bolje davati CO2 dok dobijaju svjetlo, mada prema mom iskustvu nije problem i za "vrijeme spavanja". Al ipak pažljivo! Suviše CO2 može smetati fotosintezi. Za male prostore kao ovaj mislim da to nije puno potrebno,al kad se to već uradili svaka čast!:bis:
 

#34

scientia potentia est
27.01.2009
348
65
0
;) ma nesporazumi se dešavaju...ipak smo svi mi ljudi...tj pokušavam se opravdati:rofl:-sory ja sam kriv-zbilja,mislio sam da će zaljivat s rastvorom za generator pa sam se uplašio da nisu nešto krivo pročitali, jer sam već video nešto slično i opet s dobrom genetikom( lik je sjebao 2 Nebule,ma ipak da su bile F3):sad2: Valjda ponekad pokušavajući da pomaže i da zašti ostali od griješaka čovjek više smeta(kontaj-ja više smetam:icon_mrgreen:) i offtopicira...

p.s. raztvor NIKADA nad 30 st. C.
 

mr. Gucho

Aktivan Član
30.06.2006
251
17
18
35
mogu vam reći pun pogodak, ugl. temp. je jućer podignuta s 15-20 na 28-29 i co2 dodan, biljke poludile, narasle kao što narastu u 3-4 dana prije
sad neznam do ćega je, vjerujem da je temp tu imala veoma veliku ulogu, a za co2 neznam, vjerojatno i on, pošto su prije bile u prostoriji gdje nije bilo nikakvog izvora co2, ni ljudi ni nikog
 

bakajoko

Aktivan Član
22.01.2009
121
4
18
36
jbg, trebalo je otpočetko odma ljepu temperaturu i sve ostale uvjete, a mi se bojali da će se spalit, sad je poludila, i da je ovo od početka bilo u ovim uvjetima već bi bila duplo veća (sad znamo za drugi put...)


evo prvo ova s izgašenim svijetlima (izgasio ih na 5 sekundi)



ista stvar s upaljinim svijetlima


slika desne strane; iza ove unknown je lemon skunk, ova unknown je divlja mala :vb_devil: samo se nadam da neće bit muškić ( mislimo se sad kako je izolirat prvih 20-ak dana u cvijetanju tako da se ne dogodi da opraši fem. lemon skunk, a ako uleti da je i ona fem onda će bit nered :) (vjetojatno će neka velika boca preko nje ili tent od nailona)



broj 3; izgleda da je na najpogodnijoj lokaciji pa je ovako velika i ljepa, ali malo me ćudi jer je isto s druge strane (site pogodnosti) jedna kržljava


bilo kako bilo temperatura je po meni odgovorna za sve ovo a ne co2 ( u malom postotku je i on)

P.S. sorry ponekima na prevelikoj dimenziji slika, ali jbg, krivo polje za kopiranje izabrao
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
bakojako prelepe su al mislim da bi mogli da smanjite zalivaje samo malo...
inace sve 10 poz i gurajte ajde smanji slike da ti bude lepo uradan dnevnik...
 

bakajoko

Aktivan Član
22.01.2009
121
4
18
36
zaliva se svako 2 dana s 2-3 deci vode sve biljke, osim one male domaje
sad ćemo još i manje pa da vidimo kako se ponašaju
u nedjelju idu na 12/12
 

#34

scientia potentia est
27.01.2009
348
65
0
I jedno pitanje od mene. Ako jesu za CO2,onda zašto ste ih gurnuli u tlo?(ili se samo meni tako čini)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.