2x Purple Bud femi (WLS)+ jedna domaja, 250w MH/HPS

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Lunnamoon

Rise and shine, Mister Freeman, rise and … shine
12.07.2014
565
866
113
Ajmo ljudi da zatvorimo ovo! Zavrsio sam sa susenjem, ostalo je samo da ih iskjuram malo, upale su u teglice i sad se finaliziraju! Sto se gramaze tice, onako koliko sam mogao da izmerim na kucnoj vagi ima oko 60g suvog, mozda to bude spalo jos malo u teglama.
Inace, danas je isprobana i ja sam sasvim zadovoljan. Miris i ukus necu da komentarisem jer je miksana sa duvanom, tako da meni licno to ne odgovara, kao cigaru da sam pusio! Medjutim kad sam pre par dana solo povukao 2 dima na bongu (jedan mali popkorn), nisam osetio nista u grlu, bilo je kao da sam disao, tako da je, ako se cistak pusi, sasvim zadovoljavajuca, i ne grebe grlo.
Sto se rada tice, nema mnogo price :) High vec na prvom dimu, a zatim nakon 20ak min. lagano popusti i vozi u ritmu muzike :banana_rasta:Cak smo (ekipa koja je bila samnom) ustali i zezali se sa loptom onako bas opusteno, ali bez stondiranja ( jedan ortak je slucajno upao u osrednju baricu i to je to sto se problema tice) ! Evo sada pisem ovo nakon 4-5 sati od experimenta, i super mi je, nema paranoje ni slicnih tripova, i sada cu tako lepo da odem da se naspavam!

Evo par slikica:
20150828_144027.jpg 20150828_144056.jpg 20150828_150029.jpg

Jos jednom, hvala svima na pomoci i strpljenju oko ovog growa!!!
Moze u zavrsene...

:vutra: