2x400w mh + 2x400w hps

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

leš

Aktivan Član
06.10.2010
80
11
8
40
super ljudi hvala na podršci.samo da javim one 8 matauro danas presađne u veče vaze ,a ove domaje neka jos malo stisnu zube.jebiga nestalo zemlje, morat cu o bauhausa po još magme.u po nedeljak slike.i da se zna nemam ph metar,voda iz pipe odstajala 24 sata.za sad odlično nikakvi znakovi bolesti.neznam sta vi kazete koliko bi mogo očekivat suhog uroda na14 biljka .nisam računo sve jer če bit koj kujin sin.komentari dobro došli .

super ljudi hvala na podršci.samo da javim one 8 matauro danas presađne u veče vaze ,a ove domaje neka jos malo stisnu zube.jebiga nestalo zemlje, morat cu o bauhausa po još magme.u po nedeljak slike.i da se zna nemam ph metar,voda iz pipe odstajala 24 sata.za sad odlično nikakvi znakovi bolesti.neznam sta vi kazete koliko bi mogo očekivat suhog uroda na14 biljka .nisam računo sve jer če bit koj kujin sin.komentari dobro došli . staje sa onim slikama gore NESTALE ma nek ide u 3 **********e matere.
 

cannabis_connoisseur

Aktivan Član
18.10.2008
202
1.185
143
kupi si tekućinu za ph i ph minus..Imaš u zoo shopovima i jeftino je..a puno pomaže..što se tiče uroda sačekaj da vidiš koliko će bit curica..Ovako nemožeš očekivat još ništa..Pozdrav i sretno ;)
 

leš

Aktivan Član
06.10.2010
80
11
8
40
SiD je napisao(la):
imagshack ili tinypic

slike su ti banane sa yfroga!

btw :thumb:

a znam da to me jebe ,prije sam izbriso na imaginsharku pa su nestale one prve lud sam jebi ga stje tu je odgovori mi na pitanje gore pliz
 

leš

Aktivan Član
06.10.2010
80
11
8
40
molim da mi se izbriše dnevnik.
napravit ču novi.
ko može neka mi izbriše dnevnik:signs040: