3rd grow indoor (CT 600w+vent sistem) - Power Plant :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

KorisnikVutre

Aktivan Član
12.07.2012
243
425
0
35
Evo cisto da pokazem sto je to i da vidite kako sam nanovo postavio ventilator direktno u CT tako da je efekt maksimalan :D


sMrLGq5.jpg



eQyXL9C.jpg



fZCPLqk.jpg



0WtZCtV.jpg




Q5RSBhn.jpg




NIkDMJl.jpg
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
sto turbinu ne okacis negdje gdje ti nesmeta kad vec imas crijevo ....bit ce ti muka dizati i spustati lampu ....
presadi to sto prije da nastave rasti ;)
sretno
 

KorisnikVutre

Aktivan Član
12.07.2012
243
425
0
35
Da i to je odlicno, najgora solucija da moram prebaciti na 1500 w i vaditi grijalicu van satora ako bude prehladno.
 

KorisnikVutre

Aktivan Član
12.07.2012
243
425
0
35
14. dan otkad su u satoru, zadnja od 3 dana su se troduplale. Svako jutro kad dodem, bum u glavu kad ih vidim.

Prije 2 dana sam ih poceo hraniti sa duplo manjom dozom gnojiva nego sto pise na boci, znaci 2ml NPK gnojiva + 2ml mikroelementi po litri vode i jako im se svidjelo :D


n4IrRTF.jpg

gzhuAtp.jpg

GFhBF3Y.jpg


Ovo je zapravo slika mog problemčića, ova biljka ima neke svjetlo zelene fleke po sebi ali dobro napreduje.
Treca slika je njena stabljika koja je najtanja od ostalih. Pretspostavljam da sam ju mozda spricnuo vodom slucajno
ili joj mala vlaga bas ne prija.



SnWDzpN.jpg

MlKXPKd.jpg


Zasada najnaprednija biljcica sa najdebljom stabljikom :D






mcvuQ9M.jpg


Ova joj je za petama






XVYZu61.jpg


Ovu sam namjerno vecu napravio da vidite napredak od prijasnjeg posta prije 3 dana :p






eqL2nBJ.jpg


Mala bombica, niska a debela.






sFdLfeJ.jpg


Ovo mi se cinilo kao dobra solucija da vanjski zrak odmah hladi vruci zrak iz grijalice.







2TSIyJ4.jpg


Napravio sam ovu sliku da pitam dali je ovo dovoljno da mi usisna cijev stoji na ovoj razini kao CT ili treba biti na vecoj visini?






Excs0Xu.jpg
 

KorisnikVutre

Aktivan Član
12.07.2012
243
425
0
35
Update 19. dan nakon malo izgladnjivanja biljcica korijen je trazio put do vode i prekjucer kad sam dao svakoj po litru vode+ pa opet sinoc jednostavno su buknile do jutra :D ja sam prezadovoljan za sada.

Ispricavam se zbog velike rezolucije eto htjeo sam da ih sada bolje vidite kad su porasle.


6418D4n.jpg




ZM0ViMP.jpg















iglS0el.jpg

ILYxy8w.jpg


Ovo je najcudnija biljka, vec nakon 3 cm sto je izasla iz zemlje je pocela grane bacati i bit ce biti gusta kao sumica :D
 

KorisnikVutre

Aktivan Član
12.07.2012
243
425
0
35
Update 24. dan

Biljkice bez ijedne greske, rapidno napreduju, neke u visinu neke u sirinu ali je rapidno, neusporedivo po svakoj tocki kad pogledate prosli grow, najdeblja stabljika sada u satoru ce za 5 dana biti doslovno DUPLA nego bilo koja biljka u proslom growu kad je vec bila skroz razvijena, ovakvu srecu nikad jos nisam osjetio growajuci :) pogotovo sada kad imam jos vutrice od proslog growa koje pusim sada :D Evo slike za usporedbu nakon samo 5 dana.

MGAG3Ad.jpg




vmJQvzF.jpg




YaC2wtw.jpg








fNb932T.jpg

4mR8dY3.jpg


To je ta najdeblja stabljika od najmanje ali najšire biljkice, toliko je gusta da je svaki cm pustila granu.





RI3ubOf.jpg


Ovo je najdeblji i najveci list od svih, pokrije mi cijeli dlan hahahah.




f7rLTLS.jpg


Sada sam malo promijenio raspored da biljcice imaju vise mjesta pa vent hladi grijalicu umjesto intake fana :D



GwKdwqL.jpg




FLF5Py7.jpg
 

jurca

Aktivan Član
20.05.2012
115
169
43
37
e tako to izgleda sa 600 watta

kako ti se kreće temperatura u boxu
 

KorisnikVutre

Aktivan Član
12.07.2012
243
425
0
35
Odlicno za sada, pošto je to u prostoriji sa debelim zidovima onda ne dopire bas full hladnoca, tako da i kad je vani 3 stupnja unutra je 23-24 s upaljenim svijetlom, a 20,5 - 21 kad je ugaseno.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.