3rd grow indoor (CT 600w+vent sistem) - Power Plant :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

KorisnikVutre

Aktivan Član
12.07.2012
243
425
0
35
U jbt powere, imas dobro oko ako je to bananica. Jesi siguran ili da provjerim pa opet slikam?

Nego daj mi reci kad su vec bananice u pitanju, one nemogu utjecati na kvalitetu biljke, nego samo ispuni biljku sjemenom ili?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
pregledaj dobro biljke i cupni to sa pincetom, ne utice na kvalitet i ne moze mnogo stete napraviti jer nemas jos puno do kraja
 

KorisnikVutre

Aktivan Član
12.07.2012
243
425
0
35
E ma to mi je bitno da ne utjece na kvalitetu :p jer bi se propucao da znam da mi hermij moze unistiti sav moj trud u roku od par dana.
 

KorisnikVutre

Aktivan Član
12.07.2012
243
425
0
35
Hvala, ali ne kuzim sto hoces reci stim nije da nemam love?

Ako mislis na lovu koju sam ulozio u setup, to i nije neka lova, za to treba samo malo odricanja.

Zna se sto najvise zdere novac, cigare, tako da vec 3 mjeseca motam svoje cigare sto mi ustedi oko 600-700 kn mjesecno, a za te novce se vec moze posteni dio bolje opreme kupiti :p

Moj cilj je ulagati iz growa u grow, da sam prvi grow imao svu opremu koju imam sada nebi nista napravio svejedno, posto nisam imao pojma o nicemu, tako da nije ni bilo vrijedno kupovanja a i nisam ni znao da postoje neke stvari u to vrijeme, kao npr cool tube, ili centriifugalni vent :D


Evo pobliza slika pa procijenite dali je to hermij. Pitao sam jednog iskusnog frenda, on tvrdi da to moze biti i genetska deformacija, ali mi je takodjer dodao da to ne znaci da je biljka losa sama po sebi.

Uzeo sam tanku iglu i razmaknio ovo sto je na slici, poispadale su neke latice, ali u unutrasnjosti toga nema nista, u postolju tog "cvijeta".


A uostalom, za 5 dana cu skiniti 1 biljku, jer vise nemogu izdrzati, bolje nego da je sjeckam iz dana u dan, pa cu vidjeti kad se osuse dali je bilo sjemene u njima i dati report.
Birat cu biljku koja mi izgleda najzrelije, a ni 5 dana nije bas malo.

Sutra im takodjer radim zadnji flush, ulit cu svakoj 20 L kisnice i to je to sto se tice hrane.

fstG4Uy.jpg
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
jeste muski cvet i nije jedini, nije genetska deformacija, normalno je to da se pojavi pred sam kraj cvetanja, ako i naletis na po koju semenku slobodno sacuvaj, upotrebljive su i ako budes sadio obelezi da vidis da li ce biti fem.

vidi se i na ovoj fotki i verovatno ce biti po koja menka, jer cvet moze da se pojavi i u hedu, da ga spolja ne vidis ;)
otf5me.jpg

samo opusteo, ok je to
 

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163
Ništa čudno ,dešava se..
Neka te uopće ne brinu bananice u ovoj fazi :) dapače,imat ćeš feminised seeds,ako ostaviš jednu koja je oprašena... Najbolje onu koja je prva do ove koja je izbacila bananice. nju ostavi dok se ne otvore čašice sa sjemenkama,tj dok ne bude sjeme zrelo. Imat ćeš biljku koja je najsličnija majci ;) Da imaš 250HPS bilo bi ti sasvim dovoljno za tu jednu..2-3 tjedna bi trebala biti taman,jer bananice krenu a da ih ne vidiš...
Odličan posao!!!!!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: gazimir

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
semena ce verovatno biti malo, mozda i u obe biljke, al ne moze cekati nikakvo otvaranje seedpodova jer ce doci do degradacije kvaliteta biljke, precvetace, seme (to koje bi on mogao videti golim okom) ne sazri tako brzo da bi mu se u ovoj fazi cvetanja isplatilo to da ceka
 
  • Sviđa mi se
Reactions: gazimir

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163
Mislio sam samo na jednu biljku,ili čak dio nje(skine glavni head) ;) ne bi bila neka šteta...To je samo moja ideja. Imao sam odlično iskustvo sa WW jednom davno,i dobio sam 20-tak odličnih biljaka :)
 

KorisnikVutre

Aktivan Član
12.07.2012
243
425
0
35
Ok onda cu nastaviti kao da nisam nista ni vidio, danas cu ih dobro dobro isprati i nek se osuse 4 dana i onda sjecnuti i to je to, dali to zvuci kao dobar plan?

Ili da ipak sjecnem jednu za 4 dana i pustim druge jos nekih dodatnih 3-4 dana, ali da zalijevam samo vodom?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
kako god da odlicis ja ne bih gurao vise od 7 dana, a posto si je vec probao... ti moras doneti odluku
 

KorisnikVutre

Aktivan Član
12.07.2012
243
425
0
35
Update

Cutting :D

Dakle, vise mi se nije cekalo, popadale su sve glave :p
Veliki flush je pao, 20L+ na svaku i susile su se 4 dana kao sto znate.

Tek kad sam biljke prostrao na stol sam postao svjestan sto sam dobio, jer me u satoru nikad nisu uspile dojmiti nesto posebno, osim naravno prije svega kvalitete koju sam uspio napokon postići u ovom growu.
Preseretan sam, sa izgledom, sa predivnim mirisom poput najsladeg bombona, pregledao sam debele budove, nema ni traga plijesni ili nesto slicno, super zdrave su.
Najvise od svega me fascinirao izgled, pa onda miris, kad izvana udes u prostoriju, ne samo da mirise trava nego doslovno kao hibrid trave koja pusta miris bombona :D :D

Dobio sam preko 350g lisca, da napomenem S KRISTALIMA koje sutra ide u vodu pa za maslac, tako da sto se tice toga necu ni dirati budove, a lisce bi bilo prevelika steta baciti jer stvarno ima pun k kristala...
Imao sam 2 pakiranja cokoladnih bananica od 150g pa sam otprilike odvagao u ruci ali lisce definitivno vise ima, mozda i preko 400.
Napravio sam i bombicu shita od otprilike 2g, i tu moram napomenuti da sam mogao i 6-7g ali sam toliko oderao ruke da sam nakon druge biljke prestao i stim. To je dakle po mojoj procjeni oko 2g cistog i ako se mene pita najboljeg shita, iz prve ruke :p

Ciscenje je trajalo puna 4 sata, lisca sveukupno je valjda bilo preko 2kg po nekoj gruboj procjeni, ako ne i vise.

Uglavnom, ovaj grow je moja kruna, ono sto sam oduvijek htjeo i o sve o cemu sam mastao sto se tice growanja. Poslije ovog slijedi velika pauza jer ce ovdje biti materijala troduplo vise nego sam se ja nadao... :D i to pravog materijala.
Tocnu kolicinu necu moci reci, jer sam se vage rijesio, koja je inace bila kuhinjska vagica, ali mi problemi ne trebaju, tako da sam sve dodatne i nepotrebne rizike uklonio.







































Poslije ovog slijedi jos 1 zadnji update kad se osuse i to ce biti to od mene, a napisat cu i kratki grow report u par koraka kako sam growao.
 

KorisnikVutre

Aktivan Član
12.07.2012
243
425
0
35
Puff Puff Pass je napisao(la):
Super ti je grow ;-) pitanje, kako si napravio ovu kuglicu shita ?
Znaci dok cistis biljku, ruke ti postanu nesto slicno ovome kao sto je poslao power seed, uzmes lijepo noz ili trljas ruku od ruku(sto je u mom slucaju bilo nemoguce jer je ljepilo od biljaka toliko jako bilo) i tako skupljas malo po malo.

Ja sam ruke izderao jer nemam bas iskustva sa tim, a iskreno nisam imao vise volje za napraviti vise, a nozem sam uspio otvoriti i par rana na ruci.


Edit: ima u toj kuglici i malo pistila tako da nije sve cisti materijal hasisa, ali uglavnom je sve skinuto sa ruke tako da ima masnoce na svemu u toj kuglici :D
 

KorisnikVutre

Aktivan Član
12.07.2012
243
425
0
35
Evo par fotki sa susenja :p, grijalica je ostala ukljucena, ali sam izgasio slabije ventove sa strane da ne pusu u biljke i donio 2 dupla velika koji se mogu podesiti na 3 razine, tako da su donji ventovi podeseni na jace da raspiruju zrak iz grijalice, a gornji cisto onako da rasprsuju zrak opcenito.

Temperaturu pratim konstantno, 23,5 je po danu posto grije sunce, a vlaga na 49%. Sinoc kad su stavljene je bilo 21c i 52% vlage sto je po mom misljenju isto odlicno posto imam dobru ventilaciju u boxu tako da nema nikakve opasnosti sto se tice plijesni, a da je plijesan i mogla doci, to bi vec vidio dok su jos rasle, ali one su umjesto toga bile super zdrave i mirisljave :D












 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.