3rd grow indoor (CT 600w+vent sistem) - Power Plant :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Jolly Joker

Compost your enemies!
Prijatelj Foruma
14.10.2010
1.320
8.363
258
Što su ti lepi thumbnails! :icon_lol:



KorisnikVutre je napisao(la):
EDIT: ajoj kako je ovo lagano...

Dakle kad se stavljaju thumbnaili, onda se pisu 2 koda i idu 2 urla izmedu tih kodova, znaci morao sam napraviti 2 screenshota od te slike, 1 mali i 1 veliki i ubaciti u kod i to je to. Prejednostavno :D

Opet si ga zakomplikovao, jbg... Uploadujes veliku sliku i onda ti postimg sam dole stavi linkove razne. Onaj koji je obelezen crvenom strelicom to je za forum thumbnail i samo taj link kopiras u post na forumu. Nikakav screenshot, nikakve 2 slike, jos je jednostavnije od toga, samo ne znam kako si uspeo toliko to zakomplikovati! :D
 

KorisnikVutre

Aktivan Član
12.07.2012
243
425
0
35
Hahahahhahah a znam brate sto cu kad sam takav :p imam ovaj jedan programic gdje uhvatim samo dio slike koji zelim, capture selected area opcija, a obozavam ga jer cim napravis screenshot, on ga vec uploada na netu, bez ikakvog klikanja, a slike su mi otvorene u windows programu, a linkovi koje taj program napravi stoje u tom programu. Ovo mi je malo veca zajebancija ali kad radim nesto u vezi ovog foruma, nista mi nije problem :D
 

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163
Hahaha,bijele vezice na listovima su mrak :) BTW,ide ti odlično ;)
 

KorisnikVutre

Aktivan Član
12.07.2012
243
425
0
35
Update


76. dan ukupno, 48. dan 12/12

Sada vise nisam ni siguran dali sam ja dobio sve power lantove ili mi je ovaj lik uvalio jos nesto, jer se sjecam da mi je spominjao bubblegum...

Ali, to ne znaci da sam nezadovoljan, dapace volio bi da je tako :D a to sam inace spomenuo jer mi svaka biljka tako reci izgleda na svoj nacin, neke su vrlo slicne :p

Racunam jos da je ostalo oko 20-25 dana do kraja, jer su i lolipopane pa ih je to par dana pauziralo pa sam mislio mozda malo duze nego uobicajenih 65 dana (ako je u pitanju samo power plant).

Sve u svemu ja sam zadovoljan, a doslo je i do promjene vanjskog vremena kako sam i htjeo tako da je sada unutra oko 40% vlage i 23-24 stupnja kad je upaljeno svijetlo.

Miris je prekrasan, sada moze doci do izrazaja posto je ovaj grow odraden na relativno niskom postotku vlage (max 54%), za razliku od zadnjeg koji je pretrpio vlagu od 70%+ pa je cak i neugodan miris katkad bio.
Sada mirise cijela prostorija po bozanstvenom mirisu, kad ihdiram lijepe se predivno, miris na prstima ugodan kao zvakaca guma.

20.01. sam poceo sa davanjem Overdrive-a od Advanced Nutrients-a i sada neznam dali je on napravio poboljsanje ili im je bas sada po prirodi period da buknu, ali su se bogme pocele debljati iz dana u dan i to opasno :D

















 

KorisnikVutre

Aktivan Član
12.07.2012
243
425
0
35
Pre-mature smoke report :D

Mozda nepotreban, ali meni najdrazi update dosada od sva 3 moja growa :p

Dakle prekjucer sam ubrao 2 buda, jedan sa jedne biljke i drugi sa druge, i gledao sam da budu donji, ali sa kristalima po sebi.

Otkinuo, rukama ga iskidan i stavio u ladicu. 24 sata poslije toga, bud je bio toliko suh da sam ga smrvio rukom, jer je vani hladno i suhi zrak.

Tako da ja sinoć to smotam, nas 2 smo ga pusili i poslije 5,6 uvlacenja, vec sam osjetio promjenu ali nisam htjeo kolegi nista govoriti jer sam cekao njegovu reakciju.

Uglavnom, taj bud sto smo popusili, je tako reci bio 5 puta jaci nego biljke iz proslog growa dok su vec bile mjesec dana iskjurane...

Nakon 10 minuta oci su mi ispale, pocrvenile, plivale, glupi osmijeh mi se nije skidao sat vremena sa lica, provod je bio super :D :D

Naravno, osjecaj je bio nedefiniran posto ti donji budovi nisu ni poceli sazrijevati.

Tako da je sreća u meni sada neizmjerna, jer ovaj grow napokon znam da ucu uzivati kako treba u svom proizvodu :p
 

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
Ma nisi svjesan sta te ceka :D just kiddin'.. :) gr8 job there!!

Imala san cast pusit PP, i sigurno je jedna od najboljih sortica, dosad je nista nije nadmasilo.. oci ka dva teleskopa.. euforija, ljubav na najjace! :) ustvari, sve znas ili ces saznati..

Have a nice time! :leafblunt:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Big L

KorisnikVutre

Aktivan Član
12.07.2012
243
425
0
35
Istina :D

Update

85. dan ukupno, 57. dan 12/12

Ovo je najvjerojatnije pretposljednji update u ovom dnevniku, racunam da je biljkama ostalo jos oko 7 dana, pa da padnu u moj zagrljaj :D a i ne ceka mi se bas 50:50 jer bi za to vjerojatno trebalo jos oko 15 dana.
Lijepo ostavim mlijecne i imam visoki high :p

Opet sam isprobao bud jucer ali sam ovaj put uzeo sa gornjih katova, i rastavilo je nas dvojicu na komade. Nisam hvalisavac ali sto se mene tice ovo mi je najbolja trava koju sam dosada pusio, onda znate kakvo se smece krece u okolici. Nemogu reci da je uvijek bilo lose, ali uglavnom "albanke". A iskreno nikad nisam ni vidio bud kao npr iz ovog mog growa da je prekriven kristalima toliko da se muti kad ga gledam, kao da mi se vid muti :D :D












 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
imas prava da se hvalis kad napravis za sebe nesto sto vredi
nemoj drzati 15 dana jer krecu bananice koliko mi se cini

2061ue1.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.