400W Indica L.S.D. - mrkvica

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Mislim da mrkvica stvarno ne treba nase savjete...gotovo da mi mozemo uciti od nje koliko joj zdravo i sretne biljke izgledaju... :thumb:
 
24.05.2011
229
111
0
sekach savjeta uvijek treba,naravno onih dobrih hehe
moja filozofija uzgoja je da se trebaš stopit s našim dragim biljkama,da one osjećaju tebe i ti njih,znam da će ovo nekome zvučat suludo ali
mislim da je to ključ svega,to je kao i s ljudima,nekoga osjećaš nekoga ne;) kada nekom živom biću daješ ljubav to isto biće će ti to uzvratit;)

uh što sam zabrijala;)))) hihihihihi
 

RastaBird

Aktivan Član
19.03.2011
88
1
0
44
Dobra oprema, uvjeti, genetika, gnojiva i puno ljubavi i evo što se rodi iz toga ;)
 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
ma prekrasno...vidi se da imash zlatnu ruku
samo tako...pokazi mudonjama kak se to radi ;-)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.463
3.198
Bekaa Valley
sta se desava sa bastom, hoce li neki update uskoro, nedostaju mi friske fotke, mozda i neki macro detalj, imas sta pokazati, ajmo
 

crookrutni

Aktivan Član
15.05.2011
102
12
18
67
Bravo Miss . Mrkvica , gledajući tvoj dnevnik odlučio sam kupit boks slićan tvojem . Sa svim instalacijama u njemu . Pa koliko košta da košta . Svaka čast !
 

pav1337o

Aktivan Član
14.09.2009
91
16
0
41
miss.mrkvica je napisao(la):
moja filozofija uzgoja je da se trebaš stopit s našim dragim biljkama,da one osjećaju tebe i ti njih,znam da će ovo nekome zvučat suludo ali
mislim da je to ključ svega,to je kao i s ljudima,nekoga osjećaš nekoga ne;) kada nekom živom biću daješ ljubav to isto biće će ti to uzvratit;)

Nisi zabrijala, dapače. Trenutno ne uzgajam mrkvice zbog uvjetne. Box sam udijelio frendu do daljnjeg. Neki će se možda i sjetiti onog prekrasnog PCa. Sad uzgajam paradajze. Da, prave paradajze. Dajem im ljubavi, sunca, dobre zemlje i treseta iz šume. Pojedini plodovi su teški i više od pola kile. Izgleda da imam zeleni palac. Kad situacija bude povoljnija i ja ću nazad u ove vode.

Sretno!
 

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
pav1337o je napisao(la):
Nisi zabrijala, dapače. Trenutno ne uzgajam mrkvice zbog uvjetne. Box sam udijelio frendu do daljnjeg. Neki će se možda i sjetiti onog prekrasnog PCa. Sad uzgajam paradajze. Da, prave paradajze. Dajem im ljubavi, sunca, dobre zemlje i treseta iz šume. Pojedini plodovi su teški i više od pola kile. Izgleda da imam zeleni palac. Kad situacija bude povoljnija i ja ću nazad u ove vode.

Sretno!

Zao mi zbog uvjetne al sta ti je profesionalna deformacija covek navikao da uzgaja pa sta ces kad oce organizam nesto zeleno oko sebe makar i paradajz.

Mrkvice i ja sa nestrpljenjem ocekujem nove slike da vidim sta si naopravila sa biognoivom.
 
24.05.2011
229
111
0
evo jedan udejtić za sve nestrpljive :icon_lol:


45 dan 12/12,ukupno 88 dana

sve ide po planu i programu,problema nema gotovo nikakvih osim čekanja:icon_lol:

stvarno neznam šta bih dodala

evo vam slikice pa prosudite sami:hehe:



eto to bi bilo to za sada

ps voli vas vaša mrkvica;)))))))))))))))))))))
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.463
3.198
Bekaa Valley
brutalno dobro :clap:, fala na fotkama od mene nestrpljivog [kad ih vidim sister, cupkam k'o da su moje :icon_wink:]
 

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
Pozz

Ja bih rekao da si zasluzila neku nagradu jer kome ovako ide od ruke i to prvi put trebalo bi te predloziti za clana meseca a definitivno u borbu za clana godine. Nesecam se da sam nekada ili negde video tako savrseni prvi grow. Puno pohvala bez reci sam ostao ( a nemogu se zaustaviti pisati ). Sretno u daljem radu i da ti uspe borba sa tvojom bolescu.

Jedno pitanje hoces li koristiti jos nesto u zadnjoj fazi cvetanja kao na primer melasu ili nesto drugo ?
 
24.05.2011
229
111
0
dede hvala na lijepim riječima,ma nisam ja ovdje da bih dobivala nagrade nego da budem primjer drugim i budućim growerima
kako se uz puno ljubavi i rada,čitanja ovog foruma može doći do ovakvih rezultata i prvi put;)))))

a na kraju krajeva moj konačni cilj je presnažan,pa valjda to sve skupa i zbog toga uspijeva;))))))))

nadam se da će mi sljedeći grow bit čista zabava;) jer će ulje iz prvoga napraviti svoje:)))))))

skoro zaboravih:imam top max od biobizza za povećanje plodova;)


ps voli vas vaša mrkvica;)))))))))))))))))))))
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mr.dr.Smok

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Odlican grow! Svaka cast. Pratim ga od pocetka, sve odradjeno savrseno i eto rezultata.
Keep up! :)
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
top max je zakon.. potpisujem...

a i biljke su ti super.. nije potrebno daljnje komentiranje
 
24.05.2011
229
111
0
update.54 12/12,ukupno 97 dana:)

biljkice napreduju fantastično,jedino mi je na dvije hps-ica malo spalila listove ali ništa strašno,prošlo je;))))))

evo malo slikica,mišljenja sam da bi ih se trebalo skinut za nekih 15 dana,pa eto komentirajte,vaše mišljenje kada da ih skinem;)))))



evo i nekih grupnih;)



eto pa uživajte

ps voli vas vaša mrkvica;))))))))))))))))))))
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.463
3.198
Bekaa Valley
helou mrkvo! stvari se lepo razvijaju, devojcice ti izgledaju opako, samo cool, strpljanja sad pred kraj. sta kazu papiri sa skidanje, kazes jos jedno dve nedelje, onda tako, nikako ranije, a i vidi se na onim makro fotkama da su jos prozirne... jel to barneys farm seme ili jos neko pravi l.s.d. kao i do sada, super ti box, super fotke (to je sony makro mod, jel?) sad samo jos malo zivaca i... znas sta sledi
 
24.05.2011
229
111
0
@powerseed,da to je L.S.D od barneys farma,u papirima im piše da cvjetaju do 65 dana,ali i meni izgledaju da su još "bijele",mislim na dlačice,prvi mi je put pa da se ne požurim ili
da zakasnim,za drugi put ću već da znam;)))))))))))))),živaca se ima nežuri mi se ali eto treba pogodit pravi trenutak;)))))
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.