4x unknown auto x 2 PPP regular HPS 250+150w by glavonja

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
pa, ide to fino, guste su, nema velikog internodnog razmaka, izgleda da imaju sve sto im treba, a autos bi mogli i procvetati tokom naredne sedmice ako su vec napunili dve nedelje ;)
 

glavonja

Aktivan Član
30.10.2012
167
11
0
49
mnogo sam navaren i mislim da mi je ovaj najbolji automatik mudonja :(((
sutra cu da slikam valjda ce do sutra da se vidi lepo
nadam se da sam samo istripovao.
 

glavonja

Aktivan Član
30.10.2012
167
11
0
49
ma znam to nego uvek se skenjam kad mi se najbolje dete u generaciji prope*erishe xD

gledam po netu zanimljive sorte i ovo mi deluje totalno nerealno, jel ovo delo prirode ili je ovo necim prskano.. vidjao sam vutre svih boja, ali nikada ovako jednobojnu (a da nije zelena) uf ako neko zna gde mogu nabaviti semenke za ovo nek mi kaze, ne zanima me kakav je rad iako mu je ocena A++ hteo bi da imam ovakvu biljku :bale
sFun_drool2.gif
sFun_drool2.gif
sFun_drool2.gif
sFun_drool2.gif
sFun_drool2.gif
sFun_drool2.gif


http://reviews.nuggetry.com/buds/purple-power-private-dealer-psychonaught
 

glavonja

Aktivan Član
30.10.2012
167
11
0
49
tuzne vesti... :/
dana 18.11.2012 godine (danas) najbolji automatik ili uopste najbolja biljka u boxu ide pod noz jer mi ne volimo :balls:

idemo dalje i nadamo se da ce vise srece biti sa ostalim biljkama :)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
nista to nije tuzno, kod regular semena to je ocekivano, a da nema istih tih mudonja ne bi imao sta saditi, dakle malo respekta i samo furaj dalje ako vec ne planiras skupiti polen
 

glavonja

Aktivan Član
30.10.2012
167
11
0
49
@PowerSeed naravno da skupljam polen. i respektujem ja mudonje, ali u indoru ih ama bas ne volim :)
tuzna vest je sto je najrazvijenija biljozaa ispala mudo :p
 

glavonja

Aktivan Član
30.10.2012
167
11
0
49
e ljudi samo da vam javim, umesto black widow-a od mr nice-a uzeo sam himalayan gold [greenhouse] 10 regular semenki od prijatelja koji je hteo da growa pa se predomislio i prodao mi ih neodpakovane za samo 15e :))
pre 5 minuta 5 proklijalih stavljeno u posude sa zemljom pa u box sa ostalima. ostalih 5 semenki su i dalje u vodi valjda ce jos 2-3 da proklijaju. da ne bude guzve u boxu, sutra cu da sklopim moj stari boxic sa 3x36w CFL 6500K [mislim] da stavim tu 3-4 komada a ostale pod HPS sa ostalima :)
evo o cemu se radi:
THC NotesTHC:15.0%, CBD:1.4%,CBN:0.5%
Cannabis GeneticsNepalese and North Indian.
Strain NotesA very creative high! Good for inspiration, meditation, pain relief and for arts & craft.
Flowering Outdoorspect it to be finished by the end of Sepember in the Northern hemisphere and by May in Southern hemisphere.
Yield Notes(Indoors):450 to 600 gr/sqm
Thc levelHigh : 15% +
Flowering time8-9 weeks
Greenhouse
yes.png
Indoor
yes.png


evo i ovde moze nesto da se vidi o strain-u...
Himalayan Gold Marijuana Reviews - Leafly

2x PPP se razvijaju fino 2 ostala automatika takodje [jos jedan je potencijalni mudonja, videcemo]
slicice svih biljkica stizu cim sklopim taj CFL boxic i par himalajki izbije iz zemlje :)
peace & love
 

glavonja

Aktivan Član
30.10.2012
167
11
0
49
lepo to izgleda power, nadam se da ce biti tako veselo i kod mene :D
inace evo losih vesti: JOS JEDAN AUTOMATIK JE MUDONJA :(
ostao je jos onaj najmanji automatik valjda ce da pusti bar nesto grama za pusenje :)
himalaje i dalje nisu izasle iz zemlje.. strpljenje strpljenje :) CFL boxic je u procesu trenutno do sutra ce biti sklepan :D
od onog predhodnog automatika sam probao listove cisto bezveze da se ne baci xD i da vam kazem puklo je fino, jedino sto drze samo 10-15min i puste ko da nista nije bilo. steta sto nisu sve 3 cure, bio bi to dobar dim 100%
Edit: ako moze jos jednom promenite ime teme, ovaj put neka bude konacno
"HPS400/CFL 3x26w Himalayan gold - PPP - autoNL47 & domaja"
ako nije problem, poslednji put sto se toga tice, obecavam ;)
 

cannabis_connoisseur

Aktivan Član
18.10.2008
202
1.185
143
Jesi siguran da je himalayan gold regularno sjeme, čudno mi je jer GHS proizvodi samo fem koliko sam do sad pronašao, a i u par svojih videa napominju to.
 

glavonja

Aktivan Član
30.10.2012
167
11
0
49
pa nije pisalo ni da su fem ni da su regular. al ortaka sam prvo pitao jel fem seme on je reko da nije, da je regular.
ako si u pravu onda nisam trebao sve da stavljam na klijanje :/
 

glavonja

Aktivan Član
30.10.2012
167
11
0
49
ekipa, nemam fotoaparat, a na dnevnik mi se navata prasina xD
evo nekih fotkica telefonom sto sam slikao :)

samo dve vama poznate su ostale u boxu..
PPP: ImageBam
takodje PPP: ImageBam
unknown domacica koju sam topirao nakon pete internode:
ImageBam
ImageBam
a evo su nove Himalayan gold:
ImageBam
ImageBam
i evo jedne iz CFL boxa takodje himalayan gold
ImageBam
ovu sam cuvao za outdoor ali nisam mogao da ne stavim bar jednu u indoor. :D
ImageBam
ona je produkt mnogih sorti koje sam imao i koje sam sam ukrstao vec nekoliko godina, one koje su interesantne u njenoj genetici su
fire haze, aloha i lemon OG i ima genetike nekih domacica koje su mi se svidele, kad budem imao vremena objasnicu tacnije kako sam i sta sam plodio da bi dosao do ovih semenki [imam ih samo 8] 2 sam stavio za ovaj grow a dala je znake zivota samo jedna :)
himalaje sam stavio 10/10 semenki na klijanje, proklijalo je 7 semenki a niklo samo 3 do jutros dok nisam primetio da je jos jedna htela da raste dakle 4 Himalayan gold 1 PPP 1 Domaja 1 manystrain i da ne zaboravim da kazem, resio sam da dam jos jednu sansu automaticima, poslednje 4 semenke stavljene u vodu 4/4 proklijale 4/4 izasle iz zemlje danas :)
eto. cisto da ne ostavljam ovo prazno. moglo je bolje, drugu PPP je sprzilo djubrivo, nznm kako ova ga je podnela odlicno i pokazala rezultate nakon 2 dana a ona druga se skroz jadna osusila pa sam joj resio prekratiti muke i dati prostor za zivot drugoj mladoj nadi :)
ukoliko su mi Himalaje fem seeds kako je neko reko da GHS proizvodi samo fem semenke, ja sam prezadovoljan samim tim
uz njih mora biti jos neka cura, pa ne zvao se ja glavonja ;) a i ne zovem se tako :D
poz ekipa!