9.5 marijuana marsh 2009 zagreb

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

krasta-zg

Aktivan Član
03.07.2008
335
43
28
35
Svi medusobno, :))) Mars je odgoden,znaci nije prijavljen na muriju,ali ekipa se dogovara i sutra ce se svejedno skupit ko da se nis nije dogodilo :))
 

krasta-zg

Aktivan Član
03.07.2008
335
43
28
35
ma kao zato sto inace mars treba bit prvi vikend u petom mjesecu,ma neam pojma,gluposti !! :)
skupljaju se na trgu franje tuđmana:costumed-smiley-027
 
28.03.2009
21
7
3
47
dakle, ljudi moji, sve u svemu katastrofa. Razveselih se tom maršu ko beba zvečki, onda još čujem vijest o vrhovnom sudu, nabrijem se ful i onda marš odgođen (PO DRUGI PUT). zapitam se kakvu to sliku ostavlja prema ljudima koji sve to prate(a ima ih dosta;od političara, poznatih cleb. pa sve do onog malog čovjeka)? Neozbiljna grupa napušenih čudaka koji ni sami ne znaju kaj hoće, ili im je "droga"pojela i to malo volje i karaktera pa se ne mogu zauzeti za svoja, nazovimo ih, prava.
dogodine bi svakako trebao organizirati marš neko ozbiljniji, a ne da se dešavaju ovakve stvari.
to je samo moje mišljenje :))
 

DirtyD

Aktivan Član
26.11.2008
155
2
0
33
zašto na Trgu Franje Tudjmana a ne Bana Jelacica!? wtf? daj rec kakav je plan.... mozd doletim... al sve su sjebali :sick:....
 

krasta-zg

Aktivan Član
03.07.2008
335
43
28
35
E nemam pojma zasto tamo,al ekipa ti sa tamo nasla u 11 ujutro danas i mislim da ce tam brijat do 22 al to su mozda samo priče.

Jebote sljedece godine se ja bacam u organizaciju :)))
 

DirtyD

Aktivan Član
26.11.2008
155
2
0
33
cini se da nitko nije bio il su svi koji su bil sad mrtvi :D... e ja nekak mislim da bolje da nitko nije ni zajebavo ljude....:(..
 

Bugi

Aktivan Član
10.11.2006
515
14
0
37
Ljudi marš se nije bio odobrio zakonski tako da nije ništa bilo.
evo "official" poruka od organizatorice:

Dragi članovi,

Marš je otkazan ,
predugo se čekalo
s odobrenjem GP-a

najbolje bi bilo onda se pridruzit ekipi global marša i pričekat sljedeću godinu
1.vikend 5.mjeseca

a do onda imate vremena pretvorit u djelo sve kaj ste zamislili

previse priče malo rada na kraju ispada , ali jbg..

pozdrav

i da, to je to. ne krivite organizatore koji su pokušali. ako nemaju vašu potporu od koga drugog će imat?