9.5 marijuana marsh 2009 zagreb

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Ok, malo je banana, ali mislim da bi im se 6.6. mogla pružiti šansa da to malo bolje organiziraju pa da nas i mediji malo poprate, da kažu nešto korisno, da se glas proširi, ovako bi vjerojatno opet ostali nezamječena nekolicina stonera.

Što se tiće ovoga za šta se zalažemo ne priznam ništa manje od legalizacije. Dok ja neću moći s tom biljkom raditi šta me volja i dok svi neće znati istinu do tada ću tu gurati vutra.org, a političari neka se za to vrijeme bave zakonima
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
netko je unio svjetlo i dešava se marihuana marš.
ako se unese još svjetla moglo bi se puno toga promijeniti

u zadnjih mjesec dana sam eksperimentirao s entitetima i afirmacijama
i čini mi se da sam to ja napravio

ako netko kuži o čem pričam i želi unijeti još svjetla nek mi se javi na pp
 

Pikavac

Aktivan Član
29.07.2008
65
13
0
63
nije bio odgoden je za 6.6 valjda su citali savijete iskusnih koji su organizirali marsheve na Canabis Culture magazinu .pa su shvatili da nemoze se nista na brzaka.....
 

Petar Pan

Aktivan Član
18.07.2006
228
55
28
Weedran je napisao(la):
Ok, malo je banana, ali mislim da bi im se 6.6. mogla pružiti šansa da to malo bolje organiziraju pa da nas i mediji malo poprate

jedino što će mediji popratiti 6.6. je kvalifikacijska utakmica između Hrvatske i Ukrajine koja se igra u Zagrebu baš na taj dan. tako da ćemo ipak ostati nezamijećena grupa stonera izgubljena u rijeci navijača.
vidi se da su datum birale žene :icon_lol: (bez uvrede)
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Pa zamolimo HNL ili koga već da pomakne kvalifikacijsku utakmicu na drugi dantum

ali možda je to i dobro pa će se navijači pridružiti poslije ili prije tekme
 

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
526
560
113
balkan
Eto samo da javim jednu ugodnu vijest...
Na jednom tulumu nedavno upoznao sam jednog lika koji je glavni urednik jednog časopisa (dooooosta poznat) pa sam mu spomenuo aktivaciju ovog sitea i mogućeg marsha po zg ove godine.
Pa je moje pitanje bilo dali bi se dalo to njima doci poslikati i napisati clanak u casopisu.

Na sto sam dobio odgovor da, ali samo ako je to sve prestavljeno kao reportaza....sto je odlicno!
Dakle nema reklamiranja ,nista nista...samo clanak sa par slika marsa (ako on bude dovoljno velik i znacajan da zavrsi u casopisu)

E sad kome je frka doci na mars, nek si uzme velike naocale,omota maramu (sa uzorokom naseg lijepog lista :D ) i nek se pojavi tamo!

Ako je mars odgodjen daj idemo se organizirati malo bolje sloziti popis tko misli doci, kad je to tocno, ovi sto su van RH nek se cuju za ekipom iz zg tko bi bio eventualno voljan primiti jednog duvacha na spavanje na jedan dan ili kako god samo da se skupimo da od toga bude nesto....da se za to cuje i da osvoji sirenje glasa po balkanu.
A sljedece ce godine biti to vec organiziranije i vece, i ljudi ce znati da ce se na taj datum obiljezavati dan nase drage trave!!

Tako da ja sam uzeo email od gl. urednika,dok saznam nesto konkretno oko marsa ja cu mu sve javiti i dogovoriti se s njim.A zasada nesmijem govoriti o kojem se casopisu govori.
Toliko od mene.
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Klik je jelda?

I da, definitivno bismo se trebali organizirat, bar doci s vutra.org majicama da znamo kolko nas je s foruma.. a bice nas dosta reko bih pouzdanom odokativnom metodom
 
29.05.2009
2
0
0
41
Zanima me gdje mogu naći podrobnije informacije o marchu, jer sam ja iz Rijeke i uključio bi se, ali mi se ne da ako to neće biti organizirano na nivou.
 

Bugi

Aktivan Član
10.11.2006
515
14
0
37
da i mene to zanima... 99% dolazim iz Splita... tako da bi zelio znati gdje to tocno se nalazi...
pise na trgu... al na kojem :S
 
30.10.2008
8
9
0
35
''trg'' je obično skraćenica od ''trg bana josipa jelačića'' kojeg ne moš falit :D
javi se ako budesh ima problems.

tarki, dobra ideja s majicama..
c ya.
 

krasta-zg

Aktivan Član
03.07.2008
335
43
28
35
neeeeeeeeeeee,danas mi dosla poruka da je otkazan zato sto se predugo cekalo i da..i neka sranja
Znao sam,bilo je predobro da bi bilo istinito!! :(