Amaterski vodic za indoor uzgoj

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Buffalo

Aktivan Član
12.08.2016
103
594
93
Pozdrav:razvaljen::
Evo ka sta sam obeca, krajni rezultat mog uzgoja prve ruze. Prvo urod je bija 43g. Za prvi uzgoj moram bit-i jesam zadovoljan iako imam stalno osecaj da bi ta ruza urodila cc 100g+ da se nisam ja zbrlja sa gnojivom pa sam joj dost brzo unistija lisce, ali mislim da znam di sam pogresija pa cu sledeci put to popravit. Drugo sta se tice ostalog prezadovoljan sam, pusi se odlicno mozes potegnit punim plucima a da i ne pomislis da bi zakaslja ima dobar ukus a i ka popusis ostane ti na kraju prijatan ukus u ustima a ne ka da si poija 1kg g***** i to brez ikakvog izpiranja g**** iz pitara sa 50l vode (zadnjih 10 dana zaliva samo sa cistom vodom-KISNICOM) i brez lecenja-curinga. Puca odlicno ono pravo dize te osecas se super veselo zadovoljno-pravi ljiek sta cannabis zapravo i mora bit. Sad sam je da u staklenke vise zbog toga da mi ne presusi ali usput cu jos vidit daje li kakav poseban rezultat jos curing. Sve u svemu kad potegnem crtu mogu slobodno rec da tek sad vidim koja g**** sam kupova i pusija, mislim da 90% ljudi uzgaja g**** a ne cannabis ali i zabole me k.... nek rade sta oce i glume pametnjakovice. A jos to pise da joj treba 9-10 tjedana za uzgoj ja sam treba malo vise 88 dana. Evo i par slicica.
ahh kako lepi komadi *.*
 

Grunfaviaticar

Banned
Banovan
03.05.2016
67
28
8
58
Pozdrav:zvezda::
Evo isa sam nesto jos krivit bilku i sklizlo mi i slomija sam je:(. Ima li kakvog resenja sta da radim ???? Nije ono potpuno slomljena da je pala dole jos stoji cc pod 90 stepeni. Sta da radim ako uopste sta mogu:(POMOZITE
Da joj zalepim flajster oko rane ???:(

Nista poduprija sam je i na mestu preloma malo obavija izolir trakom, nesto mi izgleda da ce se oporavit. Stara je vec 28 dana i ima male budice nadam se da nece uticat na daljni razvoj jer bas sam fino eliminira sve greske od prvog uzgoja za sada:watch:Javim kak je proslo:razvaljen::
 
Poslednja izmena od urednika:
05.06.2016
4
1
3
32
Ljudi, ja sam nov dosao i vidim danje ova tema jaaaaaako velika, trebat ce mi dva dana da procitam sve, ja sam to zdravo seljacki zasadio i krenulo van.
E sad moje pitanje je, ako izadu i muske i zenske stabljike, i ako se oprase dobit cu samo sjeme bez hedova.
Ili bez obzira ako se oprase cu dobit hedove.
Ili to moram razdvojit jer kolko sam pohvato konzumiraju se samo zenke.
Hvala unaprijed ako iko odgovori
 

i33i

I smoke and I know things
Banovan
09.02.2016
179
428
63
mušku odvojiš, pelud pospremiš, ciljano oprašiš koji hedić na ženskoj i imaš sjemena zauvjek.....ali možeš i linijom lakšeg otpora pa muške odmah ubiti čim pokažu spol
 

Grunfaviaticar

Banned
Banovan
03.05.2016
67
28
8
58
Zdravo seljacki je najbolje ak si faca pa imas malo grunta na nekoj tajnoj lokaciji:razvaljen:: Muskarcine tiraj sto dalje od sebe sta ce ti samo su nam pi......ci dragi:cool:
 
05.06.2016
4
1
3
32
Cito sam da kad se razvije drugi par rebrastih listova da je se moze prerezat da krene u grmoliki oblik da dobije vise ploda, se to podrazumjeva da stabliku prerezem na pola i presadim ili?
Nisam bas skopco taj dio
 
  • Sviđa mi se
Reactions: wuvuzela
01.09.2015
34
11
8
32
Pozdrav ekipa,pošto zima dolazi,moram si napravit "zimnicu"...
radi se o sjemenu "Red Cherry Berry"..Plan je saditi 1 po 1 biljku,sad mene zanima dali je dosta za 1 biljku hps 250W...Hvala..
 

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.661
13.861
358
Dosta je ,a ovisno od prostora koji neznam koliki je moze i 150 a moze i 4oo, sve ovisi cime raspolazes
 
14.04.2016
3
1
3
38
Dragi moji, već dugo vas čitam i moram priznati da sam puno toga naučila..,
Medjutim prvi put radim indoor uzgoj, pa imam neke nedoumice.
Isklijala sam sjeme(kupljeno) i posadila u male teglice...prije nekih 5 dana(još nije niknulo, mada se jedna nazire) 2 sjemenke.,
E sad, mene muci svijetlo...kakve tocno lampe moraju biti? Ja sam improvizirala sa UV lampama za ugradnju noktiju, ali mi se to čini nekako slaba svjetlost... stavila sam tri te UV lampe i po danu naravno dnevna svjetlost, stavim teglice na prozor...
Napravila sam i growbox u kućnoj radinosti..jer mi je malo preskupo da sve to kupujem...
Nažalost ne znam slike staviti, pa da vam sve to uslikan, da se imate čemu smijati ( probat ću se pozabavit slikama)
E sad lampe... Naručila sam ja neku Lou kombiniranu, sa crvenim spektrom i malo plavoga( još nije stigla). Al opet ne znam oce li to biti dovoljno...
Lani sam imala super urod outdoor, al ove godine nisam odradila to nažalost, a imam odlučne uvjete za vani... Sad mi je dugo za čekati proljeće...pa pokusavam unutra..,
Hvala unaprijed na svakom savjetu