Amaterski vodic za indoor uzgoj

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
I dalje stojim kod svoje preporuke;) jer ćeš ovako dobiti masu odgovora i nećeš se snaći.Sa mentorom imaš dogovor,a mišljenja sa strane poslusas,upamtis i ideš dalje.Na tebi je..
Edit;Evo i like za zelju:thumb:
 

baobab

vutropush
Poznanik Foruma
25.03.2014
970
2.139
188
UV lampe za nokte zaboravi, ako se ne varam ovo na slikama su CFL, one bi ti trebale stajati vodoravno, a ne okomito. I fali ti gornja stranica box-a :)
 
14.04.2016
3
1
3
38
UV lampe za nokte zaboravi, ako se ne varam ovo na slikama su CFL, one bi ti trebale stajati vodoravno, a ne okomito. I fali ti gornja stranica box-a :)
Imam gornju stranicu prva slika,samo je malo odškrinuto da mogu poslikat, lampe sam sad postavila vodoravno, ne kužim razliku, al ako ti tak veliš vjerujem...
Maknula sam UV lampu, samo mi nije jasno Zakaj ne izlazi biljka iz zemlje...a lijepo je proklijala..pretpostavljam da je bilo premalo svijetla...
Ljudi ja vam se slabo snalazim na forumu... I to s mentorima, pojma nemam kak to ide...
 
12.09.2016
6
2
3
54
tek poceo grow pa da pitam.. nikle su mi biljke da li da ih odma u početku šibam svijetlom i ako da do kad , kad da ih pustim da se odmaraju .. moze pojasnjenj bez da mi se neko pravi pablo escobar
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.810
2.698
Weed California USA
Poslednja izmena:

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.810
2.698
Weed California USA
obrisao sam da nebi netko stvarno procitao to i tako napravio. cak vec i postoji mit o mraku i vidio sam svojim ocima tjedan dana mraka sa jedno 50 brendiranih menki ;)
 
12.09.2016
6
2
3
54
pa baš zato i pitan dda bi bilo drugima jasnije ,, jer kad dođe neko novi samo vidi prepucavanje par likova koji misle da su popili svu pamet svita
 

Grunfaviaticar

Banned
Banovan
03.05.2016
67
28
8
58
:razvaljen::Evo jos par pitanja. 1) Jesu li to ti famozni lisicji repovi ? 2) Vec par dana je kisno pa mi je vlaga u boxu nenormalno porastla upaljena lampa 55-57 ugasena 70-72 % inace skoro celi grov mi je vrime islo na ruku vlaga 43-47 ugasena lampa 50-55 ,mislim nemam nikakve masinerije za suzbijanje vlage na zalost al me samo zanima jel ce to puno stetit jer ruza je vec u cvatanju ? 3) Ja sam mislija ruzu sec na 70. dan pa ce sad 13 dana da je zalivam samo sa cistom vodom, sad na dobar savet naucija sam promatrat trihome i sve je jos staklo tako da ce harvest se otegnit, e sad me zanima dal da je opet pognojim ? i oko gnojiva imam pitanje ko sta se vidi na slici na liscu ima braun mrlja po mome sfalilo joj je calcijuma i magnezija i to vec prije 3 sedmice. Proba sam to resit sa jacom dozom gnojiva i iako je gnojivo kao bloom cini mi se da ima previse N uglavnom nista nisam postiga osim da mi je lisce jos pozutilo inace prije lipo zeleno. E onda sam svatija da obicna gnojiva uopste nemaju Cal-Mg nego je treba to dodatno kupit. Posto sam nesto svorc brzo sam upotrebija narodni savet znaci smrvija sam nekoliko ljuski od jaja i zalija jih vodom posle 2 dana stvarno se napravilo fino gnojivo-pocelo smrdit na amonijak. Kad sam ga doda vodi i zalija ruzu ucinilo mi se da je to to da se stanje popravlja al sam to napravija samo jednom jer sam presta sa gnojivom zbog kao uskorog harvesta. Sad me zanima dal da nastavim sa tim gnojivom ako vec gnojim ima li ko iskustva sa jajima ? Za sledeci grov kupico gnojivo za kaktuse precita sam na jednom turtorijalu da je dobro ako se bas ne kupuje 1 klasa neki trojcic itd Eto izvinjavam se sta sam otega al nisam zna kako na krace objasnit PS temperaturu cilo vrime uspevam drzat po ps-u lampa upaljena 25-25,5C lampa off 18-20 C ovisno od vanjske T. :razvaljen::
 

Prilozi

  • 018.JPG
    018.JPG
    185,5 KB · Pregleda: 34
  • 019.JPG
    019.JPG
    220,4 KB · Pregleda: 35
  • 020.JPG
    020.JPG
    173,4 KB · Pregleda: 34

Grunfaviaticar

Banned
Banovan
03.05.2016
67
28
8
58
:razvaljen::Evo a ovako je to izgledalo pre dva dana kad sam je vec mislija posic. Izgleda mi da je jos vise pozutilo lisce da joj fali svega a triba joj jos cc 10 dana. Nista posto nema odgovora ja cu je lagano pognojit mrvicu obicnog bloom gnojiva i malo vise jaja-gnojivo i doda sam jos jedan vent da joj puse ispod za svaki slucaj da mi se ne pojavi kakva plesan posto mi je vlaga toliko narasla:razvaljen::
 

Prilozi

  • 018.JPG
    018.JPG
    369,4 KB · Pregleda: 30
  • 019.JPG
    019.JPG
    455,2 KB · Pregleda: 30

Grunfaviaticar

Banned
Banovan
03.05.2016
67
28
8
58
:razvaljen::Hasisaru 69 odma das biljke pod svetlo cim niknu. Ja tucem 18/6 od starta do kraja. Recimo odlucim svitlo od 20 00 do drugi dan 14 00 ako mi biljka nikne u 2 ujutro imam je pod lampom do 14 00 gasim i onda normalno naprid. U startu dignem lampu maksimalno visoko koju sedmicu dana gledas ruzu koliko se razpoteze ako previse pustis lampu nize. Ja sam ovaj put pustija namerno da mi se malo protegne da mogu lepse LST napravit. Kad malo ojaca HPS zarulju pustis nekdi na 10% znaci 250W je cc 25 cm 400W je cc40cm ali prati situaciju ako je pali dizes i tako vatas pravu visinu.:razvaljen:: Procitaj malo kako rukom probavas jel ugodna temperatura i slicne stvari ima informacija o svemu samo triba malo potrazit:razvaljen::
 
12.09.2016
6
2
3
54
:razvaljen::Hasisaru 69 odma das biljke pod svetlo cim niknu. Ja tucem 18/6 od starta do kraja. Recimo odlucim svitlo od 20 00 do drugi dan 14 00 ako mi biljka nikne u 2 ujutro imam je pod lampom do 14 00 gasim i onda normalno naprid. U startu dignem lampu maksimalno visoko koju sedmicu dana gledas ruzu koliko se razpoteze ako previse pustis lampu nize. Ja sam ovaj put pustija namerno da mi se malo protegne da mogu lepse LST napravit. Kad malo ojaca HPS zarulju pustis nekdi na 10% znaci 250W je cc 25 cm 400W je cc40cm ali prati situaciju ako je pali dizes i tako vatas pravu visinu.:razvaljen:: Procitaj malo kako rukom probavas jel ugodna temperatura i slicne stvari ima informacija o svemu samo triba malo potrazit:razvaljen::
Hvala.. sutra stavljam slike.. niknula mi je prije 3 dana izduzila mi se maksimalno sa sa 2 ona pocetna lista pa bas zato pitan da li je treba ostavjlat malo u mraku... i jel mi pametno odma je napocetku sibat sa gnojivom za vegetaciju ili bi triba malo pricekat