Amaterski vodic za indoor uzgoj

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.018
2.598
Nevada, USA
da to sam i razmisljo da jednu negdje out, ali nemam bas neko mjesto koje bi bilo na suncu a da neko ne vidi ili naide, ali probat cu nesto nac, i dajte mi molim vas prijedlog kako da ove indoor automatski zaljevam neki sistem da napravim ili nesto sto nije skupo, jer bi trebao za mj. dana ic na more a nemam ih kom dati da mi pricuva. Ili kad bih ih obilnije zalio koliko dana bi mogle tako izdrzat a da se ne zaljevaju?

Znam da sam dosadan ali jos nesto...ako bi znaci ovu najvecu domaju izbacio out, a ova dva automatika ostavio i bez da ih uopce treniram pustio da sami rastu da li bi oni svejedno na kraju dali bar svaki 20 g, jer meni ne treba puno samo da zadovoljim svoje potrebe?
 
Poslednja izmena od urednika:

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.040
398
Kugla na popravku:razvaljen:::D Ako si na kontinentu i biljke su u dubokoj zemlji koja se ne isušuje lako onda ima dobre šanse. Da si nekud bliže kamenjaru i škrtoj zemlji nebi prošlo. Snađi se nekako.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: L0oD and hazeri

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.264
35.805
2.698
Weed California USA
a ova dva automatika ostavio i bez da ih uopce treniram pustio da sami rastu da li bi oni svejedno na kraju dali bar svaki 20 g
Kako da to itko zna? bez kristalne kugle.

Inace imamo posebnu kuglu za takva pitanja al ju ne koristimo previse jer je operator kugle obicno ful naduvan pa zaboravi napunit baterije.
 
09.09.2017
4
1
3
32
Caoooo nova sam ovde pa ako bi neko mogao da mi pomogne bila bih presrecna naime posadila sam par biljkica i ok su rasle ali od jednom su poceli listovi da se suse odozdo,nisam do sada imala dodira sa gajenjem istih i bilo bi mi zao da propadnu pa ako neko ima savet neki za pocetnika bila bih jakooo zahvalna☺

1504976033945-1552676050.jpg
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310

Chilliman420

RIP
Banovan
07.02.2017
293
473
63
Mogu li nekako da ih spasim:(


Mozes, presadi svaku biljku u kalic od 10 litara, napravi si box, nabavi si svjetlo (neonke/cfl(stedne)/hps) za vegetaciju trebas svjetlo plave boje (6500°K), za cvjetanje trebas svjetlo crvene boje (2200-2700°K), trebas adekvatnu ventilaciju (ovisi s kojom lampom radis i o velicini boxa...

To je osnova za spas...

Naravno trebas sacekati i da biljke pokazu spol, muske odma cupas i bacas, o zenskima nastavljas brigu...

Posto nisi bas brinila o njima vjerojatno ces dobit slab urod ali ako zelis "skolu" imas priliku...

Slazem se sa Stipom bilo bi bolje da prvo sve osiguras pa onda krenes ispocetka, ali kako zelis, ako hoces skolovat se, kupi sve navedeno i kreni, ako trebas kaki savjet tu sam, javi se u PP slobodno...
 

dommythegrower

Aktivan Član
16.05.2017
249
1.132
143
32
Pozz vutroljupci :)

Uskoro radim indoor grow pa ciljam na urod za cijelu godinu. ;)
E sada, planirao sam staviti 10 povecih biljoza.
Jel mislite da bi za tih 10 biljoza bilo dosta dvije zarulje od 600 watta?
Samo me zanima, hvala unaprijed :)
 

changadmt

Aktivan Član
13.05.2015
523
1.980
163
35
da li da pokusavam uzgojiti sativu, dela haze by paradise seeds, u prostoru koji je visok 125 cm i osvetljen sa 400w hps? zimus sam tu uzgajao kusheve, i uz dobar trening sa visinom nisam imao problema, pa me zanima da li ima smisla saditi na toj visini sativu, naravno uz kracu vegu i suroviji trening? nemam trenutno neki izbor sto se tice semenki, a i voleo bih malo neki haze da pusim...:)