Auto Jet 47 & Random semena :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Smak420

Aktivan Član
03.10.2013
1.182
5.133
258
somwhere over the rainbow
Gle...ja sam isto posadio svoje 20.9. pod hps 70 gdje su bile 2 tjedna..nakon toga sam stavio 250w...

meni se tvoja lampa čini daleko na slikama, kontam da je to za slikanje..doduše ja sam svoje presađivao pa su možda zato usporile rast..al ono...razgranao ti se brutalno taj jet, moj topli savjet ti je da ga sada zavežeš okomito i lagani lst...bez obzira što je nizak i razgranat, možeš samo dobit više, izgubit neces sigurno
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vrhunski_indikator

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
stavio si 8 fotki, koje je jet, ili je sve ista biljka? nisi nista napisao kod fotki, ne znam sta je sta, u svakom slucaju meni deluju sasvim ok
 

vrhunski_indikator

Dark Rider
26.06.2011
660
3.097
163
Osetim miris vasih hedova
Jet 47 cvetko :)
31Q3rim.jpg
 

vrhunski_indikator

Dark Rider
26.06.2011
660
3.097
163
Osetim miris vasih hedova
Jet 47 slikano pre 4h..
9fX6YYR.jpg

Neko random seme, izduzio se i sad ide direkt pod lampu, danas presadjen iz manje posude u vecu..
jIMhXDE.jpg

Isto random seme iz neke dobre dzeje, ja sam dao ime Kaca.. :)
PIKxsrx.jpg

Onda moj ponos i moja omiljena biljka hibrid moj ;)
WA9t2N6.jpg

Evo hedic mali od jet47

7OGhs9a.jpg
ESPPugF.jpg

I evo ih sve komplet zajedno. :)

Danas su presadjen u vecu posudu moj hibrid i ova izduzena random seme..
pre 11 dana sam im dao plantelu cvet jet47 5ml na 2 l doze, danas isto tako sam mu dao, hibrid je dobio isto toliko pre 12 dana i danas al samo plantela list, ove 2 neka cute pa cemo pokazati kad dobiju volju za hranu.
Za nedelju i po dana ih sve prebacujem na 12/12 rezim, od pocetka ih drzim 20/4..
Zelim da pokusam da na mom hibridu naguram sto vise u vege fazi da izraste da bi imao veci urod..
Toliko od mene do sledeceg update, kritike i komentare prihvvatam :spcartmanmad: ma uostalom vec me znate dobro, hehe peace :D :pat:
 

vrhunski_indikator

Dark Rider
26.06.2011
660
3.097
163
Osetim miris vasih hedova
E ovako, stavio sam biljke na rezim 12/12 pre 6 dana i moj hibrid kao da je jos u vegetaciji, jednostavno pre 6 dana je imao 42-43cm a sad 51-52 i raste ko lud a na vrhovima vidim dlacice, ne znam koliko ce rasti ali problem su i ogromni listovi, pa kad dodje hed nece biti svetlosti jer su listovi ogromni i pokrivaju sve, ima ogromne listove, evo slika od njega, malopre slikano...
R4MK5JD.jpg

A sto se tice jet 47 nemam nista da kazem, evo vam slike pa sami zakljucite :)
nwwIYKd.jpg
wu2V5I7.jpg
L9sLWzP.jpg
KEumoRH.jpg
zSPmvya.jpg

To je sto se tice jet 47 :)
Ona najmanja sto je bila ispao muzijak pa je dobio nogu, tako da sam ostao bez drage "Kace" zapravo tranvestita :)
A sad drugi problem sa drugom biljkom..
Izduzila se i isto 6 dana na 12/12 al nista ne govori, samo raste i dalje, i izduzena je i cudna, zanima me kako da ih nateram na cvetanje jer necu da mi vire iz boxa :)
Evo slika i od nje..
EEK9bVT.jpg

E to su pojedinacne slike, sutra dobijaju sve plantelu cvet 10 ml na 2 l vode.
Evo slike za kraj, i ajde malo komentarisite sta bi trebao dodati sta ne, to me jako zanima, iskustvo se stice godinama. :)
5B7O9Lg.jpg


4csVOlD.jpg

D2Ajzim.jpg

To je moj danasnji update sa slikama, za 10-15 dana se javljam sa novim promenama.. peace :smoke18:
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
probaj da dignes temp. na bar 24, ako moze 26 bilo bi jos bolje, ako je pod lampama jedva preko 21 to bas nije optimala... sto se tice cvetanja, pa kazes da ima pistila, krenuce, samo strpljivo i po meni trebalo bi malo toplije, uz eventualno smanjivanje vlage, ipak 77% bas nije pozeljno kad cvetanje odmakne
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vrhunski_indikator

Jolly Joker

Compost your enemies!
Prijatelj Foruma
14.10.2010
1.322
8.383
258
Ovu što se izdužila probaj malo LST-irati ako je moguće i približi je lampi da ne mora da se izdužuje više, previše se izdužila. Mada bi mogla i ona biti muška, baš izgleda mršavo nekako.

A to što i dalje rastu iako si prebacio na cvetanje, to je valjda normalno, rašće one još.

I kao što Bogeyman kaže, temperaturu gore a vlažnost ispod 60%, da ti se još ne bi ubuđale.

Ajde sretno! :spcartman:

EDIT: Sad tek vidim da ti je ovaj termo/hidrometar skroz dole. Koja je temperatura/vlažnost pri vrhu?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vrhunski_indikator

vrhunski_indikator

Dark Rider
26.06.2011
660
3.097
163
Osetim miris vasih hedova
No Joke je napisao(la):
Dobar ti taj Džet :thumb: . Dobar ti raspored, hehe. Misliš bolje napisati kad je kraj nego zaboraviti obrati :icon_mrgreen: .
Hahaha no Joke, ti si osoba bez koje ovaj forum ne bi bio zabavan majke mi :D
A sta kazes na ove druge? :)
Bogeyman je napisao(la):
probaj da dignes temp. na bar 24, ako moze 26 bilo bi jos bolje, ako je pod lampama jedva preko 21 to bas nije optimala... sto se tice cvetanja, pa kazes da ima pistila, krenuce, samo strpljivo i po meni trebalo bi malo toplije, uz eventualno smanjivanje vlage, ipak 77% bas nije pozeljno kad cvetanje odmakne
Temp je u visini biljaka 25-26 a dole je 21, a vlagu cu morati da merim gore u visini biljaka jer nisam merio, a kako da regulisem to da spustim vlagu?
To je neka zesca sativcina po visini bi zakljucio..
Jolly Joker je napisao(la):
Ovu što se izdužila probaj malo LST-irati ako je moguće i približi je lampi da ne mora da se izdužuje više, previše se izdužila. Mada bi mogla i ona biti muška, baš izgleda mršavo nekako.

A to što i dalje rastu iako si prebacio na cvetanje, to je valjda normalno, rašće one još.

I kao što Bogeyman kaže, temperaturu gore a vlažnost ispod 60%, da ti se još ne bi ubuđale.

Ajde sretno! :spcartman:

EDIT: Sad tek vidim da ti je ovaj termo/hidrometar skroz dole. Koja je temperatura/vlažnost pri vrhu?
Ma nije ona muzijak, pokazala mi je pistilcice tacnije taj predflower nego me nervira sto se izduzuje, bila je pod neonkom pa je skroz pozutila a ako dignem sijalicu onda je previse udaljena od jet47 koji je po svemu sudeci mali..
Temp je dobra to sigurno, vlagu nisam merio u visini biljaka al moracu i to obaviti..
Hvala vam svima, evo sad cu da im dam po 10ml na 2l plantele cvet pa da vidimo onda rezultate, peace. :smoke18:
 

Jolly Joker

Compost your enemies!
Prijatelj Foruma
14.10.2010
1.322
8.383
258
Nisam mislio da dižeš sijalicu, čak suprotno. Probaj da je vežeš ako je već blizu sijalica, čisto da ne ide više u visinu.

Gledaj da ti je nekako sve na istoj visini od sijalice, podmetni nešto ispod ovih nižih i to je to! ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.