Auto Jet 47 & Random semena :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Jolly Joker

Compost your enemies!
Prijatelj Foruma
14.10.2010
1.322
8.383
258
Da li je neko probao pirinač? Trebalo bi da funcioniše, samo par činija stavi dole ako imaš mesta ili ga rasprosti na nekoj krpi da možeš lakše pokupiti posle! ;)
 

vrhunski_indikator

Dark Rider
26.06.2011
660
3.097
163
Osetim miris vasih hedova
Pozdrav ekipa, od celog vrta ostao mi samo jet i onaj izduzeni koji ce jedno 90% biti muzijak, e sad ko zna zasto je to dobro, jedno je sigurno, vise ne growam bez semena koje znam sta sadim i kako i sta, ocigledno sam napravio promasaj, al na greskama se uci, onaj hibrid na kraju ispao muzijak -.-
Nego da predjemo na stvar, evo ga jet 47 u 48 danu zivota. :)
c1d4jPr.jpg
AZoAkqA.jpg
gVCiWK6.jpg
YLCuakG.jpg
ePjQ70j.jpg

3b5d60r.jpg

to su slike od jet47 sve, svaki komentar je dobro dosao. :)
 

rKj420

2rep❤️
Poznanik Foruma
07.04.2013
1.375
6.806
258
Morocco
fino se razgranao jetic :D a sta ti je u ovoj levoj saksiji gde je okacen termometar?

edit: ti si radio lst,ja sam hteo klasican izgled autosorte bez treninga :) a prvo da ti kazem mene mrzi da to sve vezujem itd itd :D eto tako sledecu turu samo pustam da pici kolko oce,a bice sative qu qu majko ahhaah :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vrhunski_indikator

vrhunski_indikator

Dark Rider
26.06.2011
660
3.097
163
Osetim miris vasih hedova
Hvala ljudi pre svega :)
Hahahaha to je neka siromasna zenka od metar, ko zna sta ce sa njom biti, skontaj je samo.. A sto se tice jeta tu nema sta da se kaze, prelepo, rakija a tvoj kakav je, ti rece da ce biti bolji od mog? :D
Haha šalu na stranu :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: rKj420

vrhunski_indikator

Dark Rider
26.06.2011
660
3.097
163
Osetim miris vasih hedova
Kako ne, kad udjem u sobu oseti se prelep miris, nikad nisam osetio takav miris u growu, sad se tek vidi razlika semena kvalitetnog, pa cak i miris to dokazuje, a tek kakva ce biti kad se zapali, uhhh.
Bogey jel bi mogao neki smoke report da mi napises ovde ili u pvt od jeta, ne mogu to docekati, i jel indica ili sativa, ne mogu info o njemu nigde naci a znam da si ga i ti uzgajao prvi i prostudirao pa ako znas nesto vise o njemu da mi napises ovde i ukrasis dnevnik. :)
Inace hvala svima sto pratite dnevnik, peace :)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
frend, to je hibrid i nosi te onako kako si raspolozen ;) nisam majstor za smoke report, to prepustam tebi da nam javis kad zapalis a neki mali info imas na seedfinder-u, (tamo su i moje fotke), a mozes pogledati i sajt od proizvodjaca, flash seeds
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vrhunski_indikator

vrhunski_indikator

Dark Rider
26.06.2011
660
3.097
163
Osetim miris vasih hedova
Bogey sve sam nasao, ajojj ne mogu ja docekati taj smoke report da kazem, kako cekam ove 2 i po ned jos ja cu poludeti, hahaha :D
Kali bas to, ima puno kristala i predivno mirisi, juce sam joj dao zadnju dozu plantele cvet 15ml na 2 l i to je to, za 7-8 dana cu 10l vode sipati i onda opet za 3-4 dana 10l i ja mislim da je to to, ako gresim ispravite me. :)
 

vrhunski_indikator

Dark Rider
26.06.2011
660
3.097
163
Osetim miris vasih hedova
Sve je zavrseno, jet skinut i obran i isusen, fin dim, vozi onako kakvog si raspolozenja, neki ko vocni ukus, malo mi je slican ww al samo slican..
Predobar rad nema sta, gramazu nisam rekao koliko sam al ako nekog bas zanima neka se javi u privatne, slike nisam mogao nista slikati al obecavam koji hed dok se ne zatvori dnevnik, hvala vam svima sto ste pratili ovaj dnevnik, sad idem na duzu pauzu mozda i do iduce zime, do tada cu da upijam i pratim vase radove, uzivajte u praznicima (blagdanima) i neka svako ima dobrog dimaaa i da udjemo zivi zdravi i high u novu godinu, voli vas Monsteeer, idu sliku za dan-dva il veceras. :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.