Auto White Widow, Northern Light, Pure Light CFL 200 W Greenpower

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

d@ni

Prijatelj Foruma
01.09.2014
883
9.474
233
Ljudi sve ok samo opusteno, zato sam se i rego na forum i otvorio dnevnik da mi kazete greske i ispravite moje znanje (neznanje)! Vracam onda na 18/6 :)
 

d@ni

Prijatelj Foruma
01.09.2014
883
9.474
233
A nezz vidjet cemo, nisam imo bas drugog izbora ili to ili Vita
 

d@ni

Prijatelj Foruma
01.09.2014
883
9.474
233
Preskocio sam jedno gnojenje, dobile su samo vodu jer sam gledo dnevnik od Doomera: "Bitno je i omjer kojim voda isparava iz zemlje jer sva gnojiva ostaju u zemlji tako da ako netko primjeti da mu voda pre brzo isparava iz tegli znaci da mora usporit s gnojivima jer su gnojiva ostala u tegli nisu isparila s vodom : ) Taj balans je zlatno pravilo uskladjivanja kolicine gnojenja a o tome je jedini pisao GHE koliko sam vidio i to im pise na svakom chartu gnojenja jedna od *zvjezdica ispod tablice gnojenja."
Tako je bilo kod mene pa sam zbog toga preskocio. Pistile su pocele polako smedit...

 

d@ni

Prijatelj Foruma
01.09.2014
883
9.474
233
7 je tjedan cvijetanja, svjetlo 18/6, dobile su opet pola cepa Biopona, vlaga je pretezno oko 60 uzeo sam onu posudu protiv vlage i milim da pomaze, izvan boxa je,a temp je oko 26. Nisam nikako spominjo miris, Northern Light se ne osjeti ali zato White Widow uff bas jako, ne pomaze ni Glade ali sam se vec naviko tako da mislim da bi mi cak i nedostajo kad se nebi osjetio hahaha

 

d@ni

Prijatelj Foruma
01.09.2014
883
9.474
233
Odlucio sam veceras isprobat svoj Northern Light i nezz sta da kazem, kako da opisem, prezadovoljan, mislim da sam previse uzbuden i sretan da bih mogo tocno opisat dim! Ljudi pusim svoj vlastiti dim, zar je to moguce hahaha
 

lauba

Zinfandel
Poznanik Foruma
01.01.2012
1.645
4.036
188
41
Kad čovijek zabrije u glavi sve je moguće! ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: d@ni

d@ni

Prijatelj Foruma
01.09.2014
883
9.474
233
WW sam skinio 7 dana poslije NL tako da sam sad sa svime zavrsio. Dobio sam 20g NL i 50g WW i ja sam prezadovoljan, cvjetanje je bilo oko 2 mjeseca, ko sta je Power i reko, s obzirom kakvi su uvjeti bili na pocetku growa, nisam mislio da ce ista biti al reko aj ostavicu ih cisto da vidim sta ce biti i kako to ide jer mi je prvi grow i eto na kraju ispalo super.

Sad kad sam zavrsio sa prvim growom mogu slobodno reci da sam se navuko na growanje i da je to super stvar, vec sam isplaniro narednih par growova haha. Planiram samo uzet malo vece saksije i napokon rijesit ventilaciju, ovaj sam grow bez ijednog zavrsio, i onda su tri Mazarka na redu sa razlicitim treningom. :)

 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.426
298
109
The Mighty Jungle
za prvi grow i kako si krenuo na pocetku ispalo preodlicno, hedovi su bas prelijepi,, svaka cast!

Sad kad sam zavrsio sa prvim growom mogu slobodno reci da sam se navuko na growanje i da je to super stvar
a nego sta
m1211.gif
m1211.gif
 
  • Sviđa mi se
Reactions: d@ni
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.