Berba / harvest - procjena

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

NoTrippin

Aktivan Član
26.04.2007
552
80
48
Nije još gotovo, neznam kako si gnojila do sad al ako imaš daj im dozu nekog PK gnojiva,
tkz boostera i iza toga samo vodu pa slikaj za oko 2 tjedna i stavi opet u ovu temu.
Inače uredne biljke i dobro došla :thumb:
 

kutije

Aktivan Član
07.07.2011
89
36
18
48
uciti uciti i samo razluciti sta je dobro a sta nije.
meni je najveci problem bia kad cu obrat dok nisan obra.
a dicu susitr jadantisan.
e.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
pa deluje jos "zelena", ako je mesec dana u igri onda svakako jos mora, ne znam da neka zavrsava za mesec dana... sta je u pitanju, koji strain
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
o frend, ne znas koja je vrsta, ne znas kada je pocela da cveta... ajd naredne sezone to malo ozbiljnije... mogu fotke uvek, okaci sutra i neku gde se vidi cela biljka, super izgleda za sada (purple strain), al sigurno treba jos vremena da sazri kako treba, nadam se da ce te vreme posluziti posto je u out-u, sretno
 
04.08.2012
8
0
0
43
Važno pitanje: da li je grow izgubljen ako je timer zakazao na jednom gašenju, tj svijetlo je radilo 36 sati, i još: da li ciklus u cvijetanju može biti 24-24 umjesto 12-12 tj da je 24 svijetlo a 24 mrak, znam da možda nije mjesto za pitati ali mi je jako bitno i hitno.
kraj je drugog tjedna cvjetanja, unaprijed hvala
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
ggoggy je napisao(la):
Važno pitanje: da li je grow izgubljen ako je timer zakazao na jednom gašenju, tj svijetlo je radilo 36 sati, i još: da li ciklus u cvijetanju može biti 24-24 umjesto 12-12 tj da je 24 svijetlo a 24 mrak, znam da možda nije mjesto za pitati ali mi je jako bitno i hitno.
kraj je drugog tjedna cvjetanja, unaprijed hvala

ako je samo jednom zakazao ne bi trebalo da bude problema, ako se to bude ponavljalo svakako moze da bude problema, a za ovo drugo, svetlo se podesava u okviru 24-voro casovnog ciklusa, dakle cvetanje radi sa 12/12 (gde u prirodi imas situaciju da ti dan traje 24h, naravno, ne racunamo polarne dane i noci ;)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
ma vidi se... fan listovi odumiru sto je dobro, tu je ona, blizi joj se kraj... al steta sto ne snas koliko dugo cveta, elem, ili skini neki manji vrh i za koji dan kada se osusi probaj, ako si zadovoljan skidaj, ili nabavi kvalitetnije povecalo pa zaviri u svet trihoma i vidi u kojoj su fazi, pa uporedi sa fotkama koje mozes naci na forumu po tom pitanju. na osnovu informacija koje si nam izneo, a to je da ne znas koliko cveta ni koja je vrsta, tesko da moze bilo ko da ti precizno kaze kada je najbolje da skines, moras to sam proceniti
edit: moguce da si ubo purple haze, lici, al na zalost to ti niko ne moze garantovati ako sam ne znas, jer slicna je i purple ww kao i new purple power, u svakom slucaju ne sme biti lose ;)