Bodybuilding

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
Vec sam nesta malo pisao u ovoj temi.
Ja sam koristio sve i svasta...davno sada vise nisam u treningu.Gutao sam metane kao pelikan..Nema opravdanja za steroide ali sam to kao kompenzirao sa treninzima...to je bila neka satisfakcija i pokrice u neznanju.O treninzima necu nista pisati bili su spartanski i dizao sam u bencu trocifreni broj.
Sada sam opet u treningu nakon 7 godina i samo u treningu bez dodataka i sl.Zdrava hrana i trpanje.
Nego htjeo sam pisati o nekim novim nacinima treniranja.Vec dosta dugo su girje gotovo u svakoj teretani obavezan rekvizit.
Netko ih podrzava a netko ne. Ja sam odusevljen njima i da nisam probao te staticne vjezbe na klupi i ostalim spravama nebi znao razliku.
Girje su sve u jednom ..predpostavljam da ce biti oprecnih misljenja ali ljudi moji ovo razvali svaki misic i to sto napravi girja nemoze niti jedna sipka ili masina.
Trbusnjaci
Zgibovi
Mrtvo dizanje
Propadanje na vratilu to su mi jedine vjezbe old-school koje daju izvrsne rezultate a girja popuni sve ostalo.
Evo jedan trening sa girjama.Ja sam sada na 7 min. sa 16kg U teretani sam znao biti i po 2 sata na spravam pa me nije ovako razbilo...ili sam bio mladji haha
Tko misli da je lako neka proba ;)
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: fortunato

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
Da da smijesan je do boli u hiperekstenziji i ramenima ..posebno je smijesan po trbusnjacima tu se smijes ko lud haha ;) Brate casu sa vodom poslije nemozes drzati u ruci...zasto si neozbiljan u ozbiljnoj temi ;)
 
Poslednja izmena:

lud

31.01.2015
183
106
43
zato sto je decko smesan,ja treniram i u teretani a i kik boks,i takve kad vidim nemam sta reci,a ja ozbiljan jesam al ti bracala pustas neozbiljne stvari;)

:thumb::thumb:
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
Imas nesta reci za girje ili za mene ??
Ja nevidim razlog za neko podcjenjivanje iako sam znao da ce girje to izazvati.
Znam sta je teretana i brisali su sa mene prasinu u njoj i nakon treninga sam mogao odigrati na male sa klincima iz kvarta .
Radim i sada na spravama ali fokus mi je na girjama.Nemoij gledati kako rade sa njima ..probaj brate pa ces vidjeti da nije smijesno ;)
Jbt kako je lako zapaliti nekoga sa necim sto nije u sablonu :)
Ti si ozbiljan a ja pustam neozbiljne stvari....daj nesta konkretno o njima da se i ja nasmijem.
Ja nisam protiv teretane dapace...volim ju i sve sprave su ok.
Govorim o ljudima koji dignu u bencu silne kilaze a nemogu se popeti na treci kat.Girje nabijaju kondiciju i nisu za dehidrirane misice nego za one kojima je vazna snaga i izdrzljivost .Agiliti sto kaze PES.Ja sam siguran da bi i tebi u KB to koristilo.
Respect za to i skidam kapu.Cijenim borce kako one zivotne tako i one u ringu.

edit: kliknuo sam da mi se svidja sta si napisao iako me uvlacis u raspravu...cijenim i to ;)
 
Poslednja izmena:

lud

31.01.2015
183
106
43
ja druze imam jako teske fizicke poslove,i posle njih palim i na jedan i drugi trening,i zato kad ovakve vidim bez obaveze,nasmeju me:thumb::thumb:
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
Jasno da ti je smijesno i meni je bilo kada je MM otvorio Core Gym u Zg.Svi su bili skepticni .Danas je MM u timu od Mirka Filipovica i zaduzen je za kondicione treninge .Girje su i Mirku vrlo poznate i sastavni dio njegovog treninga.
Istina da odredjene vjezbe izgledaju pomalo smijesno ali samo iz perspektive promatraca..vjeruj mi.
Ti si sportas.Ja nisam .Fizicki sam radnik kao i ti pa mi i odgovara ovo cupanje,potezanje,izvlacenje,uvlacenje...bacanje haha pauza od 10 sec.treba mi zraka .Pozdrav tebi i probaj girje kada nitko negleda haha.Mozda ti se svidi.
 

Barbarossa

tata brada
Poznanik Foruma
20.12.2014
2.688
26.640
1.058
Jugoistočno odavde
Mislim da ovaj vid treninga ne može napraviti ozbiljan posao što se tiče tela i mišića. Može kao dopunska stavka u cilju pospešivanja izdržljivosti i definicije, ali bez dobre mišićne podloge (mase) ne verujem da može napraviti posebne rezultate. Na manjim mišićnim partijama, kao što su ramena i biceps može imati učinak ali ostatka tela iozbiljno nabacivanje mase potrebana je ipak kombinacija višezglobnih vežbi (dvoručni potisak na kosoj klupi, zgibovi, propadanja, čučnjevi). Ali posle godina trošenja u teretani za nekoga mojih godina ovo može biti prava stvar da se fino razmrdam i ostanem aktivan a da pritom fino izgledam...bez da nabacujem novu turu mišića. :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: lud

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
E pa to sam i mislio.Nisu za nabildavanje ali za kondiciju i izdzljivost su fakat
Ako procitas moj prvi post tamo sam i napisao.
zgibovi
propadanje
Mrtvo dizanje
sklekovi
cucnjevi
.Ja imam 45 godina .Trenirao sam u teretani 7 godina i napravio rezultate.Sad me to prolazi ,ozeni sam se i zena mi uzgojila skembu.
Sada u teretanu samo na gledanje zgodnih teta pa sam na girjama cisto da ostanem u formi.
Masu imam na njoj netrebam raditi a i da je nema nebi vise imao volje za to pa mi ovo dodje kao turbina da se ispusem i funkcionira.
Girje su ozbiljna stvar to shvate oni koji nemaju kondicije vec nakon 2-3 minute pimplanja ;)
 
Poslednja izmena:

Zblonzinjo

Dimno Rapoložen
24.09.2014
188
713
93
Nigdjezemska
420.hr
Svaka cast svakom i cijenim svacije misljenje ali sto ovaj lud pise pa to je smijesno a ne ovi klipovi, da treniras to sto govoris da treniras girja bi ti bila neizostavni dio treninga, pa svi ozbiljniji borci danasnjice rade s girjama..
teretana je OK i sve to stoji ali u teretani postanes tako krut da je to smijesno, jos pogotovo u danasnje doba kad je koristenje suplemenata na vrhu vrhova i kad se sportasi pikaju i gutaju vise tableta od djankosa pa dobiju nabudjene misice koji samo izgledaju ko misici a da ne govorim o refleksima ko u mrtvog brus lija


Edit:

 
Poslednja izmena:

Barbarossa

tata brada
Poznanik Foruma
20.12.2014
2.688
26.640
1.058
Jugoistočno odavde
Baš sad idem i teretanu...a tamo i radim jbg...pa mi dođe rutina da prekratim vreme.a trenizi me sve više liče na ovako nešto. A ko ne zna,ovo je trening visokog intenziteta i uopšte nije naivan i lak da se izdrži.
 

Ig0r

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.11.2014
561
1.688
163
36
Mislim da ovaj vid treninga ne može napraviti ozbiljan posao što se tiče tela i mišića. Može kao dopunska stavka u cilju pospešivanja izdržljivosti i definicije, ali bez dobre mišićne podloge (mase) ne verujem da može napraviti posebne rezultate. Na manjim mišićnim partijama, kao što su ramena i biceps može imati učinak ali ostatka tela iozbiljno nabacivanje mase potrebana je ipak kombinacija višezglobnih vežbi (dvoručni potisak na kosoj klupi, zgibovi, propadanja, čučnjevi). Ali posle godina trošenja u teretani za nekoga mojih godina ovo može biti prava stvar da se fino razmrdam i ostanem aktivan a da pritom fino izgledam...bez da nabacujem novu turu mišića. :)
Potpisujem sve navedeno , i opa cupa je takoder u pravu i njegovo isto potpisujem , a ti Zblonzinjo nemoj da pricas gluposti u teretani postanes krut i pikas se i gutas tablete ako si kreten i ako nepravilno vjezbas , a suplementi su nadopuna prehrani i ako ih pravilno konzumiras od velike su pomoci , nemozes davat zakljucke na osnovi pojedinaca koji misle da su treneri i da sve znaju pa sjebu svoje tjelo , i oce misice za ljeto pa misle da ce u 4,5 mjeseci napraviti rezultate pa se gruvaju svime i svacime ( takvi ljudi postanu kruti ) cjenim tvoje misljenje al mislim da nemozes donositi zakljucke na osnovi pojedinaca. To je sport u kojemu moras biti redovan godinama i imat disciplinu znaci nemozes trenirat 3 mjeseca pa mjesec dana ne pa opet 5,6 mjeseci treniras pa onda opet 2 mjeseca ne nema od toga golog ***** , treniraj 10 godina , radi cucnjeve , mrtva dizanja , bench press , zgibove , dipseve , potiske sa sipkom , veslanja , idi trcat , vozit biciklu , plivat i tako bez pauza pa onda pogledaj dali ces bit krut i imat reflekse ko mrtav brus li . Poanta teretane nije da se ukrutis i da se napuses nego da ojacas djelove tjela koji su ti slabi te da stvoris misicni tonus i odrzavas misicnu masu i snagu , jer ako se ne kreces misici atrofiraju sa godinama a o vrsti treninga koju radis ovisi dali ces biti krut i izgledat ko kreten ili ces biti funkcionalan i jak i imati skladno proporcionalno tjelo .
 
  • Sviđa mi se
Reactions: L0oD and lud

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
Sve je bolje od sjedenja i daljinskog.
Teretana moze postati ovisnost ako dovoljno dugo i redovno ides u nju.
Ovisi o tebi i tvojoj genetici prvenstveno kako ces biti slozen i dali ces biti zadovoljan sa rezultatima.
Ja sam bio relativno strkljav cijelu mladost.Neznam 190 visok a 80- ak kila krivo rasporedjenih rebara i malo koze..misic samo u gacama.Biceps kao governalo od ponija.
Da nekenjam dalje i lako me bilo uvesti u debilderske vode... pa malo Depo+metani pa vistroli pa ovo pa ono i naraste se za par mjeseci uz treninge.Kasnije sam shvatio da uopce nisam trebao ni trenirati uz to sr.nje .Prehrana je bitna kao i na suho,Ali misici su neusporedivi.Evo danas sam siguran da cu prepoznati takav misic na prvu..kroz majicu.Misic na suho i misic na kemiji razlika je ogromna.
Znaci varaju se svi koji misle da ce izgledati kao Kai green ili Shawn Rhoden a da to misle postici treninzima i prehranom.O tome netreba ni mastati.

Nije to ni vazno to su ljudi na steroidima kao i vecina sportasa danas.Opcenito danasnji sport je pod dopingom.

Uglavnom podrzavam te pogrdne izraze za ljude koji posegnu za steroidima.Danas to nebi ponovio nikada ali jbga...nebi ponovio puno toga u zivotu al to je zivot.malo si glup malo nisi...pa si mlad pa nisi haha
Zaboravite kemiju vi koji se dvoumite.Ni kreatin za miloga Boga.
Svaka teretana je kao pijaca za njih.Ako nema ovaj ima onaj ..Bugarski,Ruski fake..original a ja sve gluplji od njih.Placem jer se lesi jos nije vratio kuci.Pa na jutarnjoj kavi puknem samar konobaru pa mu se 15 dana ispricavam.Sora to po hormonima..radi cuda i stetu nepovratno.A Lesi se kuci nevraca ni u drugom dijelu.
E sada se bodem girjama..majko mila koja milina jos da imam 20 godina gdje bi mi bio kraj ;)
Al dobro imam mladu zenu koja izbaci 60 swing-ova sa 16 kg...haha decki to su muda ;)

Kevin levrone-tvdio je dugo da nije na steroidima hahah ne moja mama je na njima hahah
vlcsnap-00165.jpg
Fuck steroids ;)
 
Poslednja izmena:

Ig0r

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.11.2014
561
1.688
163
36
Opa cupa a zamisli da si trenkao par godina prvo na suvo pa da si onda kada si iskoristio svoj maksimum sto se tice misicne mase i podizanja velikih kilaza da si tek tada uzeo depo , metan i ta sranja kakav bis tek bio , ovako si iskoristio prije vremena dok jos nisi izvuko maksimalni potencijal sta ti priroda i genetika dopusta :) . Nemoj mislit da podrzavam to nikada se nebi gruno sa nicim takvim ali ko voli nek izvoli :) najbolje mi je kada ekipa kenja gle ga ovaj takav je od steroida to su profesionalni bodybuilderi i od toga zive , al nisu takvi od steroida nego od nacina zivota i odricanja i jebene discipline , to su ljudi koji 10 godina nisu preskocili ni jedan trening osim ako nisu bili prehladeni ili ozljedeni , svaki dan jedu istu hranu u tocno vrjeme a steroidi su samo jedan dio svega toga . Probajte izdrzati tjedan dana da jedete cisto znaci nema pekare , bureci, pizze , sladoledi i ta sranja probajte ujutro namjesto kave i cigare odmah si napravit dorucak sa 4,5 jaja i sa zobenim pahuljicama i pripremit si hranu za cjeli dan jer radite pa nemate vremena kuhat , pa pakiraj u plasticne posude , pa jedi hladno kada zazvoni alarm svaka 3,4 sata pa poslje posla malo odmorit pa na trening pa cete vidit koliko je to tesko :) lako je pricat o necemu sto niste nikad probali radit u zivotu a siguran sam da 50 posto njih u ovoj temi nije treniralo intenzivno niti pola godine a kamoli imali neku prehranu i disciplinu . Opa cupa ovo se ne odnosni na tebe ni na nikoga pricam opcenito svoje misljenje tebi svaka cast da nakon tako fizickog posla uopce imas volju i trenirati :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Seth_Rogen and lud