Budimo iskreni

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.176
398
42
Tacna
olidoboli ( AN Master ) je napisao(la):
Najveći problem koji me trenutno mući su lijekovi koje pijem i na koje sam se "navukao" je Helex. Dala mi ga Hitna pomoć kad sam imao napade panike. Sada sam došao sam do te faze da znam iskulirati napad panike, ali ne mogu bez tableta jer je nered u glavi ujutro kad se organizam očisti.

Imam frenda koji ima isti problem kao i ti. Isti razlog, prije 8 godina napadaji panike i isto ga doktori navukli na Helex. On je ovaj mjesec dobio igrom slučaja neke tablete sa M koje se daju u apotekama kao zamjena kad nema Helexa i evo već 20 dana kako pije to smanjio je dozu u pola što sa Helexom nije uspjevao. Možda bih trebao probati te tablete, frend veli dijelovanje je isto kao i kod Helexa ali ih netreba piti 3x dnevno kao njih jel ima osjećaj da mu netreba. Ako te zanima, pitat ću ga ja kako se zovu te tablete. Znam kako ti je jer sam vidio frenda par puta kad je ostao bez tableta i nebi to nikom poželio. Bitna je snaga volje, malo po malo i odjebati to zlo za vjeke vjekova.
Koliko sam primjetio na njemu krize izgledaju mnogo zajebanije nego krize kod heroinskih ovisnika.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: olidoboli
03.07.2009
1.740
2.317
188
Misar, xanax, zoloft i još svašta nešta...konzumira sma dobrih godinu dana jer se nisma znao nositi sa svojim "unutrašnjim" problemima. te tablete su kod mene u jednom trenu izazvale ovisnost da kad bi bija "normalan" svejedno bi ih guta jer sam bija u strahu da napad panike ne uleti u stilu..pa sma ih čvaka koliko mi se prohtjelo...

na kraju sma ih sve odjeba i promjenija nekestvari iz temelja, neke stvari pokopa i kreniaj dalje...

Te tablete izazivaju ovisnost i ne preporucam ih nikome!
 

vrhunski_indikator

Dark Rider
26.06.2011
660
3.099
163
Osetim miris vasih hedova
Moje ime i prezime zna samo jedan administrator kojeg ja izuzetno postujem, a ako neko ima hrabrosti da kaze malo vise o sebi ovde ja nemam nista protiv al mislim da za to nema potrebe, ovde smo svi kao jedno, postujmo pravila, uzgajajmo, zezajmo se po malo i sve u svemu super, volim ovo drustvo sa foruma, uglavnom jako gotivim Rakijasa, Weedica, Sativu Divu, metalmaniac, Venlon, Bogey-a, Creative, Jack-a, Rastaman 3 (mog prijatelja s kojim cu u skorije zapaliti ) , Domara, No joke, vutricu, old school-a, zlo&naopako, ma bas puno puno likova, a naravno za sve probleme sam se obracao uvek bogey i rasta3 jer su mi ti ljudi mnogo mnogo saveta dali i bez njih ne bi mogao poceti nista, inace i celoj ekipi i aktivnim clanovima, sve sam vas zavoleo majke mi, ne moze dan proci a da ovde ne svratim, kad me ne bude ovde dugo bilo znajte da sam u zatvoru jer me nista ne moze spreciti, svi ste vi dobri ljudi, naravno uvek treba biti oprezan, al' ja govorim za one koje sam zgotivio, dobijao sam od istih tih i kritike i sve, al ljudi ja vase kritike potpuno drugacije shvatam i popravljam se, ipak ste vi ljudi sa radnim stazom ovde i u biljnoj kulturi :)
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.385
2.598
ha..tema je kao u banani a svi se vratili da napisu koju "pametnu"po par puta a u problemima luđaka razbise spideri i niko ga nehebe ni 5%.Znaci ubo je hooki dobru temu a spidere ce luđak rjesiti...neka cita forum :( ja sam upoznao bar 25 ljudi sa foruma i svi su ispravni.Sa dobrim djelom se druzim redovno i uzivam u tom drustvu malo sam zapeo sa zdravljem pa im nedam duvati u stanu,valjda mi nece zamjeriti a i ako hoce nema veze svejedno ce duvati na balkonu hahaha.Htjeo sam reci da je lakrdijase i agente cije,vanzemaljce,strane placenike i petokolonase lako prepoznati evo kroz recenicu dvije . popusiti pricu mogu na pijaci gdje mi snasa hoce uvaliti jaja pod domaca jer se u to nekuzim,nekuzim ni psihologiju ja se sluzim instiktom....Digo hooki prasinu kao da je htjeo osobne podatke a ustvari se krntija stara nasisala pive i zapalio pljugu pa ga pukle emocije...voli vutrice pa bi iskreno ,najradije bi i on vratio vrijeme pa bi umjesto ove teme zaljepio neki drmeš od ac-grom-dc .Svi smo iskreno neiskreni i imamo kite od 25cm nitko nepretjeruje u duvanju svi se bavimo sportom i dizemo u bencu 120 bez pomoci,citamo dostojevskog i tesko da je netko posteniji...nema logike ni sanse pa nisam pojeo camac ako sam veslo siso.Jasno je svima da je ovo fucking internet i tesko se iskrenost moze izvuci...jer zasto i bi,nema potrebe a i nije zanimljivo. Zamisli koliko bi bilo glupo napisati da sam glup ko tulipan da korijen znam izvaditi jedino iz 12 litarske tegle da sam zadnje procitao alan forda 80-tih i rjesenje od suda jer sam se popeo sa tamićem na semafor da me zena ostavila jer sam znao otici po mljeveno meso u utorak a vratiti se u cetvrtak.Da sam zahebo punca za 200 eura .Da planiram razbiti komsiju jer mi pobro biljku i da se bojim mraka i lokomotive.............odo vidit dali je luđo rjesio spidere :pilot
 

olidoboli

Trapavi
Poznanik Foruma
16.10.2012
352
812
93
@ No Joke

Zajebano je skidanje da. Zato i imam još neke tablete koje mi je doktor dao a ne izazivaju ovisnost. Smanjio sam pomoću njih doze, al oću do kraja izbacit. Znam da mogu :). Samo pozitivno.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Tropico je napisao(la):
Hmmmm....Hooker krajnje sam iskren... Kad sma vidija tvoju temu odlučija sma napuniti bong tj ložište koliko god stane pa i onda jos malo preko toga... :lol:

Tema je sr*nje. jel mogu tako otvoreno? :D

prvo šta ti ne drži vodu je

Izjava a sta da ti kazem, ono...ne znam ja koga si ti upozna sa vutre al dobro...ima nas svakakvih i ne triba NIKOME VJEROVATI na faking forumu, ok? Osim onih par koje sma upozna i koje znam duze vremena.

I naporan si iskreno sa tim veganima, pederima ili cime vec. ne treba tebi biti nista jasno. kao kad odes kod doktora. Imas tu i tu bolest, konzumiraj taj i taj lijek. Siguran sma da ne pitas za nuspojave!!! isto ti je i sa njima svima. takvi su kakvi su, ni loši ni dobri, onakvi kakvi oni jesu pa bili vegani gejevi i sl...

problem je u tebi...

Dolaziš sa spikom da budem iskren. U vezi čega? Moga osobnog života? pa koga boli k....c kakav mi je privatni zivot?

Imaš temu u mentalnom talasanju, Što je EGo pa pročitaj ako te uhvati volja.

Ja neću ništa da napišem o sebi. A mislim da nebi treba nitko nista pisati pogotovo oni koji GROWAJUUUU...

Growaš ti? :p

ja bi temu rado posla na groblje ali ovlasti nemam....btw ja kad pisem ovakve teme u cca 2:30 znam biti vidno dezorjentiran alkoholom ili kakvim drugim opijatom ;)

Shvati kako hoces, od mene samo iskreno i sa najboljom namjerom :)
Odgovaram bratu Tropicu ...

Kad sam pročitao tvoj post odlučio sam da ti odgovorim tek kad džuknem jednu stotku, što upravo i uradih :icon_lol:

Jesam, upoznao sam njih troje sa foruma, značajnijih ovde, i mnogo dobri ljudi. Da li se potrefilo ili ne, ali ja verujem da nas je ovde bar 90 posto takvih.

Što se vegetarijanaca tiče shvatam ako je u pitanju neka bolest. Ne shvatam zašto neko to radi iz čista mira.A što se pedera tiče upravu si, to je već moj problem hebi ga ... ;)

Upravu si i što kažeš - ... koga boli kurc za naše privatne živote. Naravno, ali ja ne pričam o našim privatnim životima, nego o našim osobinama. Ko je kakav, ko kako sebe vidi. Ali iskreno.
Ti nećeš da napišeš ništa o sebi, a ovim što si napisao si rekao o sebi više nego ja. I SAMO TAKAV OSTANI. Jedan si mi od dražih likova na forumu i takav ćeš i ostati. A jedan od glavnih razloga za to je što si iskren. Bar ja tako mislim iako se nikad nismo sreli. A iskreno se nadam da hoćemo.

Ne growam, još, probao prošle godine u bašti, nikle super, razvile se i ispale muške hebi ga. Tamo negde na forumu mi je i dnevnik. I to je sve.

Shvati kako hoces, od mene samo iskreno i sa najboljom namjerom :), mudroseru...

Ajd legendo, uzdravlje... :thumb:

I da iskoristim priliku da pozdravim brata Opa cupa uz pesmu

http://www.youtube.com/watch?v=s3nEAmt5AZ8

Bon Scott je tata

E da, ovo nisam rekao o sebi.Uvek zaboravim da operem ruke posle šoranja kad sam naduvan :icon_biggrin:
 

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.251
10.204
358
Ajde, Hook, daj nešto konkretnije. Eo, nisam znala da si Crnogorac, al to mi je tak svejedno taman da si i crnac, to s buckama i nije tak nešto spešl, mislim da bi prava stvar bila da nam sad otkriješ da zapravo voliš mršave muškarce koji nose štikle ;). Ma znaš ti da te gotivim baš zbog tvoje iskrenosti :).

Ovo je jedini forum na koji sam se logirala, a i za to su mi trebale godine.... punoljetnosti, mislim ne :), hehe. Uglavnom, kad odem u penziju, ako je bude, naći ću još jedan forum na kojem neću biti ja ja, neću biti ni žena ni muško i sigurno neću biti u penziji. Ne vidim nijedan drugi razlog zašto bih se inače logirala.

Vutra.org je ipak specijalizirani forum i tu smo manje više svi iz istog interesa :leafblunt: . Razumijem ako netko prikriva sam sebe pa to i nije neiskrenost, ipak smo van zakona, ma štogod mi mislili o tome i posljedice nisu ugodne, i ako se tako netko osjeća sigurnije, nemam ništa protiv. Uostalom, već je više puta napisano da se kroz postove na kraju sve vidi.

Itekako treba paziti što se piše, neke svoje postove bih najrađe obrisala, mnoge da nisam ni napisala, mada sam već to i zaboravila, ali znam da ću i opet jer takva sam kakva sam, sviđalo se to meni ili nekome drugome, ili ne. Svi smo takvi kakvi jesmo. Nemreš puno pobjeć od samog sebe.
 

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
Evo nakon sta san prespavala 12h i dosla malo sebi, ispricala bi se svima na nagloj reakciji.. nije hook nista lose mislia, takav je covik jednostavno i bolje da je reka nama sta ga tisti.. sta mu je na dusi.. sry hook..

Svi tezimo iskrenosti a malo paranoje uz to dobro dode..

Kako su odjednom svi poceli pricati o sebi, imala san osjecaj da to nevodi nicemu korisnom dok nismo dotakli bit..

Sta da vise kazen.. ja san zvjezdana putnica, dolazim iz niceg, iden prema nicemu.. stala san na zemlji da zapalin banke, multinacionalne otrovne kompanije, sve zloceste ljude koji tucu svoju djecu, zlostavljace, silovatelje, pedofile itd.. nevolin buku, bojin se liftova i pijavica i otvorenog mora..
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Isprva mi se tema nije svidjela. Odmah sam bio svjestan da je to zbog činjenice da iskrenošću vrlo lako i jednako kao i sa lažima možemo povrijediti nekoga. Međutim, nikad nisam previše uzimao k srcu riječi, pa neću ni sada. Kada su izgovorene, lakše ih je ignorirati, nego kada ih mogu iznova i iznova pročitati, te donijeti racionalan zaključak.
Sada, kad je već dosta ljudi komentiralo, moram priznati da je Hook opet pogodio. Međutim, zapitajmo se što je to zapravo iskrenost? Dal je iskren onaj koji ne krije svoje ime i prezime, adresu i broj telefona, ili onaj tko sve to krije, ali bez suzdržavanja nudi konkretne odgovore na stvarna pitanja? Dal je iskren onaj koji otvoreno priznaje svoje greške ili pak onaj koji iz svojih grešaka uči i nastoji ne povlačiti stara pitanja? Svaki novčić ima dvije strane, ali ipak nikad nije crno ili bijelo. Uglavnom su neke sive nijanse...

Sativa Diva je napisao(la):
.. stala san na zemlji da zapalin banke, multinacionalne otrovne kompanije, sve zloceste ljude koji tucu svoju djecu, zlostavljace, silovatelje, pedofile itd..
Neka biti tako nasilna :p To je moj poso :vb_devil:
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.198
258
Iskrenost je sve sto pisemo. Cak i kada zaobilazimo istinu na jedan iskren nacin pisemo o onome sto nas plasi, doduse ne direktno, al moze se izmedju redova zakljuciti bez obzira koliko se trudili da istinu prikrijemo.
Tropi je naveo dobar primjer iskrenosti u komentaru -"Misar, xanax, zoloft i još svašta nešta...konzumira sma dobrih godinu dana jer se nisma znao nositi sa svojim "unutrašnjim" problemima"- ne iz razloga sto je imao probleme s kojima se nije mogao nosti, a kojih imamo vise-manje svi, vec zbog toga sto takav iskren komentar moze pomoci drugima da se ne navuku na takve lijekove. Hebes lijek koji ti napravi vise problema od onog koji bi trebao zalijeciti.

Tu sam, sa vama, svakodnevno. Sto zbog razbibrige, sto zbog samog foruma, sto zbog biljoze, a najvise zbog posla. Eto necete vjerovati, al tako je - zbog posla :)
 

crunkisi

Aktivan Član
29.11.2012
307
914
143
63
Svaki moj post je iskren (ukoliko nije sarkastican tu i tamo) pa cu samo nastaviti po starom.


Papi je sigurno dosadno na poslu pa razbija monotoniju s nama :). Nisam dugo tu ali ste mi vec sada prirasli srcu i jedva cekam da vas upoznam sve. Aktivan sam na dosta foruma ali ovo je jedini gdje mogu biti kakav jesam bez imalo suzdrzavanja.

Gdje god drugo pokazes dobru stranu automatski si oznaceni mlakonja... prije bi sutio takvima ali kako idu godine tako me sve manje briga :D

Ne bojim se nicega (sto je samo po sebi malo zabrinjavajuce ali sta da radim)... Pokusavam tjerati pravdu i moral pa dokle god ide. Nisam u zivotu nista ubio osim mrava (hranio pauka kada sam bio mal), tu i tamo pokoje dosadne muhe i komarca. Sve ostalo hvatam i pustam na slobodu jer mislim da ima jednako pravo na zivot kao i svi ostali.


Vutra mi je prvenstveno prosirila svijest i kroz nju sam upoznao sebe. Jasem tim valovima uz koji dim i istrazujem zivotna pitanja koja valjda sve nas pomalo pate. Zasto smo tu, zasto smo u ovakvim "govnima", cemu ovaj sistem i tko upravlja njime, cemu ratovi itd itd... (conspiracy hellou :D). Netko sa strane bi rekao da je to borba protiv vjetrenjaca ali najgore je reci "to tako mora biti". Ljudi uopce nisu svjesi svoje moci, moci emocija i kako njima utjecu na realnost.


He-man me uputio s drugog foruma i sada me se ne mozete rijesiti :D. Ne znam kako mu se oduziti ali valjda bude prilike, jos jednom hvala druze.


Usput jucer upoznao Venla i imam osjecaj da se znamo jako dugo :) Covjek zraci dobrotom sto nije nazalost cesta pojava.


Eto raspisah se, volim vas sve... :p
 

vrhunski_indikator

Dark Rider
26.06.2011
660
3.099
163
Osetim miris vasih hedova
Znas sta mi nije jasno kod vas svih i cak razmisljao i temu da otvorim al' reko necu da punim forum mojim glupim pitanjima i da ne bi neko pogresno protumacio, oduvek me je zanimalo dal' se neko zna licno sa nekim administratorom ili osnivacem ovog NAJJACEG foruma, koliko se znate i to sve, kako ste pruzili poverenje drugima, meni je gorka zelja da upoznam nekog sa ovog foruma i mislim da bi bio i vise nego srecan, jer ovo je jako cudan forum, sve pises i svaki problem iznosis ovde a ne znas ni ko ti daje odg ni nista, znaci jako bi voleo sa nekim od vas aktivnih clanova da se upoznam i da se to druzenje nastavlja, jednostavno svi ste mi prirasli srcu, i drago mi je sto je ovo jedini sajt na kome nema "ebem ti mater cetnicku, ustasku, balijsku, siptarsku, slovensku, makedonsku itd" VELIKI sam neprijatelj nacionalizma i tih gluposti, covek kad se rasece bilo da je Hrvat ili Srbin ili nesto drugo, krv mu nije plava vec crvena i svi smo isti, stvarno se nadam da cu jednom nekog od vas upoznati, a cak sto vise najblizi mi je Bogey al' za njega za znam da necu nikad upoznati jer mi deluje kao previse ozbiljan tip za takve stvari, opste nebitna stvar, ocu druzenje i iskustva sa nekim sa sajta.. :)
Btw. Znate svi da pandurcina nisam i da imam brdo biljaka i sve tako da nemoj neko sad tu da me jos napadne da ja trazim nekog da iscimam ili te stvari, samo zelim sklapati prijateljstva, odusevio sam se postom kad sam video da je lik crunkisi upoznao Venla, to me i podstaklo da napisem ovaj post, jako lepa vest.. PEACE! :pat: :maryjane:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ImbraGrabarić