Chatbox promjene

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Ovako nadrobili ste gro gluposti mnogi od vas a da ni ne znate neke stvari.
Tu ste na forumu možda i godinu dana ili manje i odmah bi nešto ovo ono.

Radio se apdejt foruma (valjda tako nešto) i Genjo nije mogao staviti chat osim ovoga koji je sada.
Ovaj chat koji je sada osim što je nekvalitetan naspram ostalih chatova koji su prije bili tu je i nesiguran.
Chat je uvijek bio trademark ovog foruma i nema smisla imati šugavi chat.

Tako da strpite se, Genjo kad će radit forum update i nove verzije i ovo ono koje su kompaktibilne s kul chatom, bit će to sve. Jelda Genjo? :D

Sveti, neko te bano, ne možeš si dopuštati da si tako nekulturan i bezobrazan, to što si bio pod gasom i šta li već ti je opraštano prije, ali ovo nema smisla.
I kome god se to sve ne sviđa i napustit će forum ovo ono ma samo daj takvi nam ni ne trebaju tu.

E i još jedna stvar. Ovaj je sajt i forum prvenstveno namjenjen informiranju o uzgoju i ljekovitosti trave i štajaznam šta ne, ali sigurno NIJE dating site, mjesto za popit kavu i virtualno druženje. To nabrojano je samo ono što ide s njime jer je forum i sve, ali sigurno nije dating agencija.

Ljudi imate PM, pa si dajte neki chat cliente izmjenite skype, msn, facebook bilo šta, napravite si svoju grupu ovo ono dok nema chata i mirna Bosna.


Genjo podpirem totalno i tako nek bude dok ne bude novo i bolje :thumb:
 

zwerovski

Aktivan Član
30.08.2009
95
10
0
31
Tarki je napisao(la):
E i još jedna stvar. Ovaj je sajt i forum prvenstveno namjenjen informiranju o uzgoju i ljekovitosti trave i štajaznam šta ne, ali sigurno NIJE dating site, mjesto za popit kavu i virtualno druženje.

pa evo ispricavam ti se jer mi je ugodno popit kavu i razgovarat s ljudima na chatu.
ne kuzim te. cemu sluzi CHAT ako ne za chatat?
i nikad prije nisam vidio da si bilo koga opomeno na chatu, a i sam znas da određen broj ljudi svako jutro pije kavu i prica sa ostalima na chatu i ja tu ne vidim problem.
pravilnik sam procitao i nisam vidio da bilo gdje pise da se ne smije druzit na cetu.
i ako stojis pri tom svom misljenju, nema potrebe za chatom jer vutra.org nije mjesto za ''virtualno druzenje''

Tarki je napisao(la):
Ovaj je sajt i forum prvenstveno namjenjen informiranju o uzgoju
prvenstveno ne iskljucivo.

!
 

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
putnik11 je napisao(la):
Chat bi trebalo vratit stari, tko nema više od 50-100 postova ne vidi chat i svi sretni i zadovoljni ;)

Pozz

Nemoj u mnozini jer koliko ljudi toliko cudi.

I ja sam se zapitao vec dali stvarno moram imati 100 ili koliko vec postova i mora ( iako se to meni nije svidelo ), PRAVILA su ovoga foruma i ako tise nesvidja nadji drugi. Nije tvoj forum i jedino sto mozes da se ponas po pravilima ili da nadjes neki drugi ( napravis svoj forum i svoja pravila pa ti je onda lepo i nista ti nesmeta ).
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
ajme ajme...strah me i pomislit sta bi bilo da se forum trenutno ugasi i sl...pa bilo bi masovnih samoubojstava a ako ne toga onda definitivno huliganizam tipa onaj u negleskoj nedavno samo bi taj bija mala beba za ovaj nas balkanski...
Ugl. moglo se i prije razmisljat o chatu i njegovom ukinucu tj. razmisljat par dana tjedana unaprid pa sve pripremit izbacit ovaj ubacit stari i to ej to...ovako je to izazvalo šok i nevjericu...reakcije burne al bilo je i za očekivat....seljačka buna :D
 

Meskalito

Panamamama
Urednik
Moderator
08.10.2008
958
1.461
163
Nije to obican chat , adminu foruma vutra , al dobro ... Nije lose videti razlicite oblike jednog te istog , srecno u svakom slucaju .

Pala mi na pamet ona stara poslovica , di se dvoje svadjaju treci profitira :icon_lol:

Vutragenjo je pomenuo vracanje starog chata koji je bio po meni najbolji sto se tice komunikacije a cenim da je bio i dobar sto se sigurnosti tice .

Ulaz je bio 50 postova . Mislim da je to i neki minimum da se novi clanovi nauce ponasanju na forumu .
Arhiva se brisala automatski posle tri dana , cenim . Arhivu niko nije mogao da gleda osim admina , tako da ako bude neki problem admin ako hoce da ga resi moze uvidom u istu .
Growsupport i moderi su mogli i da banuju samo sa chata na neko vreme . Imali smo slucaj starog clana kad ga ponesu emocije pa mu treba vremena da dodje ksebi .
Mozda bi trebalo uvesti i chatsupport kategoriju hehe
Mogle su da se uvezu smajlici i slike sa drugih lokacija . Cuveni kofi smajlic se duugo nije video :eek:hno:
Postojale su boje ,svako je imao svoju boju i ekran nije toliko bljestao :)

Lap mi je u kvaru inace bi postao neke screenshotove starog chata al bice valjda . Radujem se ideji da ga vidim ponovo
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
kreće odmazda vutrinih članova... :icon_lol:...a sve zbog chata...mada su se i najveci ratovi u dalekoj povjesti vodili zbog žena sad pak je doslo doba tehnologije :p
 

oprez

Aktivan Član
02.06.2011
119
6
18
48
Stanje na forumu otprilike odgovara vremenskoj prognozi na nasim prostorima...hot hot hot

Trebala bi jedna ogroman kolektivna gica da zakopa ratnu sjekiru :D
 

Smeh

Aktivan Član
09.08.2011
91
8
0
31
a daj admine vrati neki chat..mi tu jadni ratari vis svi nest gajimo pljevimo zaljevamo i tako to i onda nam nedas da se opustimo na chatu...seljaci pa se binimo vidite vi to ljudi hehehe :D pozdrav
 

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
Teglica_Unka je napisao(la):
Ma nosite se u picku strininu odo ja sa vutre pun mi vas je ***** ja cu da PISEM a ti ces da brises.... sad ga duvaj:vb_wave:

Admini moderatori lose radite po meni. Vi se javno otvoreno pred drugima prepucavate svadjate i posle ocekujete neko postovanje za vas. Pa vi neke stvari treba da resite medju vama a ne javno da vam se ljudi smeju. Bilo kakvu odluku kao na primer chat resite medju vama glasanjem ili kako vec ocete i kad je odluka donesena onda obavestite javnost. Posto vec ostalima nije dozvoljeno nesto kazati ili dodati ili glasati pa sto onda pravite probleme sami sebi resite to sami pa nas obavestite.
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
...što je previše, previše je...čemu psovke i živciranje? Nema chata...i šta sad!? Get a life... Tegli, jel ti to ozbiljno ili!? Stvarno je postalo pre vruče, čini se meni...
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
Meni je prije svega interesantno vidjeti neke reakcije. Kad nešto pređe u sferu ovisnosti postaje vruće najprije po zdravlje. Treba biti spreman...da chata danas ima a sutra ga ne mora biti...isto kao da cura/žena preko noći napusti. Umrijeti? Nikako. Zahvaliti šta se dobilo vrijeme za neke druge stvari i iskustva:flamed: