Cicin Prvi Grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
07.07.2016
121
69
28
30
Ekipa jos nisam dobio konkretan odgovor sta da radim :objesen::eek:poprskao sam neo potroidom a za zute listove ne znam sta bi jesu li to ti znakovi kad je gladna sta da joj dam :confused:
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.267
35.824
2.698
Weed California USA
Daj joj punu dozu zelene plantelle. Neopitroid napudraj po listovima i oko biljke ako ima kakvih nametnika.
Ajde molim te slikaj sa normalnom aplikacijom. Ovi filteri me zivciraju jer se ne vidi kako treba :D
 
07.07.2016
121
69
28
30
Hvala stipe, nabaco sam neopitroida svuda i po biljci i okolo jedno pola metra metar.. Ne mogu nabavit plantelu trazio sam nema moze li sta drugo? Od sad ide bez filtera :D bilo je kise par dana pa saprala zato i jesu napali opet :D
 
09.07.2015
45
46
18
46
losa fotka bro, al proveri da nije leafminer
Ajde mi pusti link pliz sa detaljnim objasnjenjem kako nastaje od cega i opisi mi malo da li se pojavljuje ako si ih imao na pocetku,? otvaram temu po nazivu i otvori par stvari i ko ima problem a nista osim skloni list ok jasno ali ko seje te rudare nisam nasla nista konkretno i to da li se oni pojavljuju u vise faza kako treba pratiti ako i to ima onda nikad necu naučiti koristit forum iz tih razloga ni dnevnik ne vodim ove god,kad mi je trebala pomoc vi citaj pa GDE?
Ajd ne bilo ti tesko pliz salji
 
07.07.2016
121
69
28
30
Imaju linkovi samo trebas prevest.. Kod mene se pojavio jedan capnem list neopitroidom poprskam, mozes i otopinom duvana.. I nije mi bilo dugo al padala kisa jedno 4 dana i saprala neopitroid i Odem za par dana puno ih i ocistim opet i poprskam.. A sad kako nastaju ne znam volio bi znati da ih je kako iskorijenit al izgleda na mom sajtu ih ima dosta.. Prskat cesce i jbg ne mozemo nista drugo :D imas tu pretragu pa tu kucas sta ti treba.. Idi u vanjski uzgoj, problemi tokom uzgoja, uzgoj faq.. I jos dosta za outdoor, sve se moze naci samo trazi :D
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310