Combo Grow Tent 250w MH/HPS + 150w MH

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

M a n d o r

Banned
Banovan
12.01.2013
720
747
113
loop je napisao(la):
'ebe me malo vlaznost(ne mogu 33% da prebacim,a zna i da se spusti ispod 27%...
NISTA ne pomaze,jednostavno kalorifer sve isusi...
al' cesce idem tamo sad(bar dvaput dnevno) i malo duze ostanem,pa regulisem to sa 'fajtalicom'-poprskam zidove boxa skroz,
to digne na 40%,ali se u roku od sat-dva opet spusti na oko 30%..
!
probaj stavit pred kalorifer vodu il nešto mokro,inače milina za pratit...:thumb:
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
mali update
(stisnuti zoom-ko hoce da gleda full rezoluciju !)

23.01.


presadjene,odradjen LST ponovo




24.01.

odma se ispravile i furaju svoje
(ova shtroka u posudi je ostala od 'flusha'-i jos nekih za'ebancija,razvija se neki interesantan zivot tu ,) al' sutra - IMA DA GA NEMA....jos mi samo alge/zabokrecina fali u boxu...)


25.01


i podstanarKA presadjena-ofucala se dosta,i snuzdila-

ali sredicu ja to,ne zvao se Loop xD

od prihrane je isao jedino(Bog ga blagoslovio) Slavol,i to otprilike svako 3 zalivanje..
i dalje kuburim sa vlagom,borba ne posustaje,ali isto tako jos uvek ne vidim da pate(osim podstanarke),
pa kontam da jos ima vremena za 'drasticne' akcije....
a valjda ce i malo 'otopliti' ubrzo pa necu morati da koristim kalorifer vise('ebo mi pas mutter,sto nisam sacekao i kupio sa 'termostatom')


sve u svemu,
to vam je to,
do sledeceg update-a !:vb_wave:
 
19.01.2011
8
0
0
40
Zezas Bhut Jolokia?
I ja sam dobio seme pre mesec dana, vec su se pojavile iz zemlje, njih 17.
Nego sto se tice samog uzgoja na netu se bas i nemozes dovoljno edukovati kao sto je slucaj za nasu svetu biljku.
Recimo za vlaznost vazduha, nigde nije precizno objasnjeno, pa za ventilaciju isto tako.
Upravo pravim mali box za jolokie a i za morugu scorpion koja treba uskoro da stigne.
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
Mr.Vinjau je napisao(la):
Šta ti je ovo belo po listovima,gnojiš folijarno?
zbog vlage sam prinudjen da ih bar dvaput dnevno 'pofajtam',a belo je,jbg,hlor....zadnji put kad sam ih prskao nisam stigao da ostavim vodu da ispari,ali nmvz,bude to ok..

@blody ne,ne zezam ,)
sta cu kad volem ljuto ,)
a jes,vala,malo ima podataka(adekvatnih i proverenih) na netu o gajenju jolokie,kontam da ce to biti vise 'trial n' error'
ali nmvz-od neceg se mora poceti ,)



nego,
jedna biljoza mi danas pokazala pistile !!
izgleda da sam pri selekciji semena zab'o i neki auto(nista drugo mi ne pada na pamet)-jos uvek su pod 250w MH 18/6,
sad ne znam,dal' ce to automatiku smetati(spektar),ne bih jos da prebacujem na HPS,jako se lepo sad razvijaju.....
inace im je cca 23 dan-a slike idu sutra,nisam stigao fotkati danas..

dajte neka misljenja,sta mi je ciniti sad...
dal' da ostavljam jos tih 10-20 dana pod MH,
ili da prebacim na HPS-zbog tog automatika-a da ostane na 18/6...
 

petarpan135

Aktivan Član
10.01.2012
184
30
28
jos i bolje da stoji neki dan u pocetku cvetanja ta mh,bolje nego i HPS u prve dve nedelje cvetanja.
nemoj da je sklanjas neka stoji slobodno.
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
elem,mali update
da se upoznamo ponaosob sa 'funjarama iz jkra'
danas im je ravno mesec dana

ova se malko smorila-to je inace gore pomenuti 'auto',jako,jako lose reaguje na LST,stoga sam i prestao sa 'implementacijom; treninga i pustio je da raste kako zeli..
evo fotki,koliko god sam mogao close up da pridjem


dakle,pod istim je tretmanom kao i sve,ali pokazuje cudne znake bas...osim tog susenja listova,cini mi se kao i da ti novi vrhovi,nastali LST treningom,jednostavno nemaju dovoljno SNAGE da se probiju,i prosto,odumru....
anyways,kazem,nju sam 'skinuo' sa treninga,i pustam je da raste kako zeli-vec pokazuje znake oporavka









ove ostale su oke,
isla im je i prva prihrana-flora guano,pola propisane doze
naravno slavol ide svako drugo/trece zalivanje
za koji dan ide 'flush' i prebacivanje na 12/12
mada,ni tu nisam nacisto,sad se lomim da ih ostavim jos malo-videcemo ,)


podstanarka,raste HORIZONTAL,posto je u nivou lampe xD

ali zato potpuno obecava,k'o BOMBA je neka,tako debela i dzbunasta-bas mi je drago sto je nisam bacio i sto sam je revegetirao !
jedino bih mogao cesce da je rotiram,posto joj je ta strana (slikana) tek danas ugledala svetlo lampe posle cca 10 dana xD
a,jbg,bas je namucih...
al,neka,neka,vratice mi,vec vidim..:icon_lol:


sve na okupu

eto,to vam je to,do sledeceg update-a
ostajte mi zdr.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Creative

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
evo blagog update-a
slike su od juče,dakle ravno 21 dan na 12/12
po meni
izgleda da sporo napreduju,bar mi se čini tako
moguće da je i do sorte(a ne znam koja je,jbg,ulično seme-ali su hibridi neki 100%)-čini mi se da su "povukli" više na sativu-makar tako izgleda-rastu "štrkljasto" i izdužuju se brutalno.a hedovi se(meni se čini) sporo formiraju
no dobro
još je rano za prognoze-videćemo još.
taman mi ovih dana vraćaju aparat,pa ću ufotkati izbliza lepo i kako treba

do sad je išlo standardno-od prihrane "plantela" i slavol(tu i tamo)
samo jednom radjen "flush"-pre prebacivanja na 12/12-sutra ga radim def.(ili bar "obilno zalivanje")



ove dve su slične jako-i sa njima i imam problema-džikljaju nenormalno u visinu,svaki dan ih moram vezivati


ovo je biljčica koja je već pomenuta ranije-koja je loše reagovala na LST pa sam je pustio na miru-ali djavo mi nije dao mira,morao sam još malo da je sputam...no,nikakvog efekta nije imalo-tako da je sad def. puštam da raste kako hoće



podstanarku ću uslikati kad i sve ostale lepo-sa aparatom


pokušavam da skontam ŠTA im smeta-i pretpostavljam da je kombinacija vlage/temperature
naime,
i dalje se akam sa kaloriferom,a sad,pošto su već velike,to drastično utiče na mikro klimu...još uvek tražim rešenje,ali dobra strana je što idu topliji dani,tako da više neću ni morati dizati temp. u boxu
a opet,možda je još rano za reći-videćemo šta će se zbivati u sledećoj nedelji :)

to vam je to
do sledećeg update-a
ostajte mi zdr.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
prilicno su izduzene cak i za sativa dominant, nekako deluje malo lisnate mase, da ih nije izduzio taj mh sto si zadrzo u cvetanju... na kojoj si sada rasveti uopste, mislim da to nisam polovio