Cudnovati caj!

• Vutra Radio is back. Možete ga slušati preko web plejera. Slušamo se!
Hempatia Canna iGrow Mills Nutrients

Ras Tafari

Aktivan Član
03.06.2006
218
9
0
28
Ovo nema nikakve veze sa ikakvim drogama.
Neki dan me bolio stomak, i mama mi je ubrala neku biljku MENTU sa malim ljubicastim cvijetovima, koja ima jako intezivan i pomalo napadan miris, koja kao ublazava stomakobolju, stavio sam malo te biljke u vrucu vodu zato jer mi je rekla da nestavljam vise da ce mi biti previse jak, ja tako napravio, ohladio, sjeo i pio mozda 15-ak minuta, i ono stomak me prestao boljeti, svaka cast to biljci :lol: :lol: :lol:
I nishta za 2 sata sam isao spavati i nesta cudno mi se desilo shto mi se nikada prije nije, ono smjestio bih se udobno u krevet, i kao da sam bio svjestan da san pocinje, ono tijelo mi je bilo totalno opusteno i cinilo mi se kao da je san poceo, ono vidio sam nekakvu scenu
di netko govori neshta i puca nekom koje okrenut ledima iza njega u glavu, to mi je bilo cudno pa sam otvorio oci i sve normalno, tako sam imao josh jedan ali njega se nemogu sjetiti, i kao da mi je ostala slika scene iz sna dok nisam otvorio oci, cudno

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
931
24
48
72
aaaa..menta...ima ih 20ak vrsta..osobno u vrtu mi raste jedna! :D

Nisam je koristio za èaj,ali sam preko ljeta poslije svakog ruèka ubrao 2-3 listiæa i malo ih žvakao.. :lol: ...super osjeæaj!

Btw. Pošto si južnije možda je tvoja jaèa..pa blagotvornije i djeluje...hehehe...jelde fora?! 8)

07.10.2006
0
1
0
Mislim da nema poljeg caja od vutra caja kanaba caj je zakon hehehe nista drugo .... samo kanaba pozzdrav i sretno sa istrazivanjem cajeva :p

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
931
24
48
72
Kod nas rastu: M. pulegium,M. arvensis,M. spicata,M. longifolia,M. dalmatica,M. aquatica i dr. :D

Mentha piperita (paprena metvica) je križanac vrsta M. aquatica i M. spicata...
Intenzivno miriše zbog eteriènog ulja u kojem ima 50-90% mentola...èaj od lista paprene metvice služi kao lijek kod grèeva želuca i crijeva,bolesti žuèi... :lol: :lol: :lol:

Da se i to zna... :wink:

to sto ti se desilo ima veze i sa biljkom a i sa cinjenicom da si imao lucidan san...probaj da potrazis nesto na tu temu na netu pa da experimentises sa svojim umom da vidis koliko je zanimljivo

kanehbosem

Aktivan Član
12.10.2006
722
21
38
da i mene ta spika podsjeæa na lucidan san
bilo na htv "na rubu znanosti" prije par tjedana
progooglaj na temu astralno putovanje, lucidan san i tak to

e sfinga , menta ili ti nana, kako god, ti pred spavanje utce na metabolizam i ima blago psihoaktivno dejstvo, sto ti samo moze pomoci ako si vec upoznat sa svojim umom i znas kontrolisati snove...najbolje idi na pijacu pa tamo pitaj za mentu i koje sve vrste imaju , sto juznije to tuznije ;-)