Devojke i vutra

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
14.01.2009
16
0
0
39
pred cca godinu dana smo oboje pušli vutru i sve je bilo za 5.:sun2:
nakon par mjeseci ona je prestala, kaže ne ide joj vise....
sad sam ja za 5, high,high... :joint:

jos mi i kupuje vutru tu i tamo da me iznenadi!!! kaze Mary Jane je jedina ženska s kojom mogu varati...

to mora da je ljubav :tovarenje_banana:
 

bogdan42

Banned
Banovan
17.12.2008
40
0
0
34
skoro vam ja izaso sa nekom klinok iz kraja na kafu!! ja mnogo volim da serem ali sam reko sebi da nikako ne pomonjem travu!!kad eto ti pomenu mi ona da crta grafite!!morao sam da joj pricam o nagradnoj igri na ovom sajtu!!a sta ti je to bong!!?pita ona mene, ja oldepio pola sata sam joj objasnjavao da bi me na kraju pitala, sta ce ti to!!! pa da bi me pucalo vise kazem ja njoj!!HAHAHAHAHA
 

SeedUzgajač

Banned
Banovan
25.07.2009
9
0
0
47
meni moa cura govori kao nemoj, lose ti je to, ovo ono... a ja njoj odi na vutra.org pa se infromiraj malo.... :D .... sve u svemu protiv toga je...
 

Noname_

Aktivan Član
26.03.2009
235
0
0
34
sad mi je palo na pamet isto kak mi seru i starci za to i sve al dobro pomirili su se vec.A to za cure zavisi kakvo ima misljenje o tome,ova skojom sad nesta mutim je protiv toga al dobro,men nesmeta :D a ona nek se navikne...sta je najgore njezina slika o tom svemu pusenju je droga i ovisnost...treba se bolje upoznat stim...ugl
 

SeedUzgajač

Banned
Banovan
25.07.2009
9
0
0
47
a znam... tako svaka cura razmislja... ja sam joj rekao da uopce nie to tako kako ona razmislja i misli da je.... neka se malo cure informiraju na vutra.org.... hehe....
 

majkl

Aktivan Član
09.07.2009
65
11
0
39
eto imam srechu da sam našo jednu iznimno pametnu, koja nije pushila prije, a sad voli zapalit... isto tako i prshut i kulen i domaće vino i sve shto valja, zna prepoznat...

kastanjeda bi reko da đevojke budući da imaju malo drugachije osobnosti od mushkih, ako dovoljno daleko zaglibe na ljevu stranu znaju tamo ostat po dosta...znam jednu koja bi prolupala svaki put kad bi zapalila... takođe marija je ženskog roda i smatram da favorizira jak mushki karakter (machomenove) pa chak i vumenove...
recte dasam sekzist al puno je manje mushkih koji seru protiv vutre, dok ženskih ima dosta i to rade iz ljubomore... jer Intuitivno znaju da je gica žena, a ponekad mushkarac nebi nishta radio osim se napushavo cijelo vrijeme.. i ja to razumijem, ponekad su potrebni periodi dužeg uživanja, neke žene to jednostavno nekuže i onda bediraju frajera koji zapali, kad sam bio mlađi bio sam spreman kompromisirat "zbog ljubavi" sad znam da me treba mora prihvatit kaki jesam jer inache to nie ljubaf.

no woman no cry, no marihuana no laugh
"smeh nije humor nego uma tumor" voodoo popay
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Malawi

chupo

Aktivan Član
19.07.2009
195
33
28
37
moja je probala al joj se ne svidja bit napusena, i mogu se ja na trepavice postavit al ona nece da pusi... al zna da ja ne volim skupe parfeme, odjecu itd...zna da ce me najvise razveselit ak mi kupi komad hasha, neke nove rizle zaimljive...

najjace su mi one kojima je pusenje trave fuj ali operirat sise je nest sasvim normalno...mrs!!
 

chupo

Aktivan Član
19.07.2009
195
33
28
37
i da ima nesto sto mi je zena ispricala o svom bivsem decku.

njegovi starci su bili kako ona kaze "hipiji". i tako kad bi dosla kod njega pa bi gledali neki film svi skupa i vrtili joint u krug, svi skupa mama, tata, maloljetna seka i on, svi osim moje zene..
i njoj nije smetalo...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Malawi

eco

Aktivan Član
07.04.2009
263
9
18
36
ja nemam tih problema ja sam sa curom koju bi svaki ljubitelj tako nam drage biljke mogo smo pozelit(pa nekog i posere :) )
 
26.07.2009
6
0
0
33
ja imam curu vec dugo i od pocetka veze ona zna da ja duvan,prvo se kao ljutila i da bi ja nakon godinu dana sazna da ona sa svojom prijom duva redovno...onda mi je rekla istinu da je i sad skupa pušimo...njoj je to ekstra ....
 
12.02.2009
1
7
0
34
...smile... je napisao(la):
ja imam curu vec dugo i od pocetka veze ona zna da ja duvan,prvo se kao ljutila i da bi ja nakon godinu dana sazna da ona sa svojom prijom duva redovno...onda mi je rekla istinu da je i sad skupa pušimo...njoj je to ekstra ....


nakon godinu dana? što se vi družite samo subotom? :costumed-smiley-027
 

Lowrider

Aktivan Član
16.07.2006
69
2
0
Sa "zelenom gospodjicom":icon_biggrin: sam u vezi nesto vise od 10-tak godina, a sa sadasnjom djevojkom i vjerovatno buducom zenom:icon_mrgreen: oko dvije godine.
Ona nikad nije zapalila nit uopste ima zelju, a skoro od samog pocetka zna da ja pusim, jer nekako mi je djetinjasto da se to krije od osobe sa kojom si u ajmo reci ozbiljnoj vezi.
Nikad mi nije prigovorila nista u vezi toga, jedino sto zeli od mene je da ne budem high kad sam s njom. Mislim da je ovo full korektno s njene strane, pa zbog toga i ja gledam da je ispostujem.
Dakle ne mora znacit da oboje treba da duvaju da bi stvari funkcionisale, ili kao sto neko rece na pocetku prava ljubav je bezgranicna bezuvjetna i bezvremenska...:kiss: