Dinafem Critical+ 250w by T@mara

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Imam neke male promjene pa da i prikažemo to :)
Pošto se temperatura vani spustila snjeg pada i tako to,malo me zabrinulo to jer je i u boxu temp. pala pa sam umjesto reflektora sa staklom naručila da mi naprave i ovaj obični bez stakla.
Danas je stigao i rezultati su za sada dobri,pratim večeras još kako se ponaša :gled:
I jednu prozorušu sam vratila u box čisto dok prođe najgore jer mi je bilo žao :(
Pogledajte prilog DSC_0601.jpg
host image online
 

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Evo vrijeme je za jedan redovni update.
26-27 dan vege,mislim da napreduju dobro ništa se ne bune za sada.
Počele su fino mirisati,sada se već nemože ući u sobu a da se ne osjete :)

img host
Dosta su niske i grmaste pa sam odlučila malo ih rastegnuti pomicanjem lampe,čisto da mi bude malo lakše radit oko njih.
Sa topiranjem smo završile sada kreće samo Lst
Critical+ (gore lijevo na slici)je bio najmanji a sada je najveći u boxu,sve ih je prešišao :)

image hosting 10mb limit
Od dohrane još ništa nisu dobile ali kupila sam im par sitnica pa sad trebam vidjet kako i šta,svaki prijedlog je dobrodošao neznam ni sama sa čime bi krenula :)

capture screen
 

Prilozi

  • DSC_0626.jpg
    DSC_0626.jpg
    190,6 KB · Pregleda: 30
  • DSC_0628.jpg
    DSC_0628.jpg
    195,6 KB · Pregleda: 29
Poslednja izmena od urednika:

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Hvala Cill,jel imaš kakvu preporuku što se tiče tih gnojiva,kako ih najbolje iskoristiti :)
Nemam još iskustva sa istima,pa neznam ni odakle krenuti :)
 

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
31.dan vege i biljke su lagano ogladnile,jučer su počele pokazivati prve znakove da u zemlji više nema za papati :)
Tako da je evo prvo gnojenje bilo jučer i već danas su sretnije,dobile su pola preporučene doze Sensi growa A 3.0.0
Znači točno 30 dana su bile bez kapi gnojiva.
Sljedeće zaljevanje nastavljamo sa Sensi Grow B 1.2.6 + Bloom Jungle juice
Malo su izašle van boxa na trening pa je i koja slikica pala :)
Critical+

image hosting site no sign up


free upload


screen capture software

Zajednička sa domaćicom nakon savijanja :)

photo uploading websites
I još jedna zajednička u boxu prije mog maltretiranja :)

screenshot on pc
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.050
2.718
twitch.tv
Fino izgleda. Imas i arsenal. Steta sto za 6 mjeseci necemo moci pogledati isti :( Prebacio predzadnji post na vutru. Zadnji stignes jos ti ako ces biti tako ljubazna pa editirai? :) Preporuka. Ako zelis sliku direkt u post kliknes "Vise opcija" i ponudi ti opcije "Thumbnail" ili "Full Image" pa postavis post direkt u poruku.

ddd.gif
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe and t@mara

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Znam bizzo pokušavala sam svim sredstvima ubaciti slike direktno ali imam problem sa rotiranjem na mobu i nikako da izađe dobro.Pitala sam već na forumu i za sada nitko nema lijeka :(
Jednostavno slike uvijek naopako izlaze.
A šteta bi bilo da slike propadnu stvarno.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Smells and Stipe

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Hajde probam,hvala ali evo ove šta Bizzo kaže da editiram pa bacim na forum neznam stvarno kako gledam te opcije i o_O Ja bi rađe da mi netko pobriše kompletan post pa ja ponovo hmm...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.255
10.213
358
ne znam jel dobro vidim, al na 2. slici mi se čini da su ti korjenčići izbili na površinu, pa ako jesu, bilo bi dobro da ih prekriješ novim slojem zemlje

e: ideš na uredi, označiš sliku i del, pa onda kako Bizzo kaže, a imaš i obriši, valjda cijeli post
 
  • Sviđa mi se
Reactions: t@mara and Stipe

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Dobro vidiš,nemogu vjerovat da sam zaboravila a vidjela sam to jučer još kod zaljevanja i kao kasnije ću :)
Eto super da si zapazila to,idem odmah sada,hvala ti :)
 
Poslednja izmena:

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.255
10.213
358
e stipe, jes tužibaba :)
kontam da se to događa kad zaljevaš samo površinski jer korijen ide za vodom, zalij s malo više vode i ostavi neko vrijeme u podmetaču da upije odozdola
 
  • Sviđa mi se
Reactions: t@mara

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
A šta mi je danas haha,evo popravljeno hvala Stipe :)
@ZdravaTrava Vjeruješ mi da neznam još ni sama koliko bi još vege,možda tjedan dana.
Baš maloprije gledam tvoj dnevnik da vidim šta ćeš ti haha tu smo negdje po danima :)
@jesam Ma znam točno šta sam napravila,isprala sam zemlju prilikom zaljevanja jer mi se žurilo pa sam previše naglo izlila vodu i odmah sam vidjela korjenčiće da su izašli tj. ispralo zemlju sa površine.
Ali evo zahvaljujući tebi sada je zatrpana :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: aleksandar92
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.