Dnevnik NEkonzumacije

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
A sexaš li kad postiš ??? Ako "vadis naftu" , onda post nije post, već dijeta :) Pa ti džaba dimna apstinencija ;) Ja i dalje ne konzumiram ništa, i lagano sam počeo da se raspadam :confused: Te vrat, te sinusi, te mi se žene više ne svidjaju :eek: Ako ne zapalim nešto kroz 10-ak dana, odoh ja u k...c krasni !!!
 

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
ma kakvi zena mi se poridla,pa se ne sme nista dirat jos :) a u toku od 5h dok nije post moze se to ;) Paranoja kad te vec pitanje sexa ubija :p samo opusteno bice dima,a to sto si ne svidjaju zene,lazes dupe svoje,a padas na kumu... peace out
 
  • Sviđa mi se
Reactions: razman

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Ništa ne napravismo... sve je u vezi sa temom. Pričamo o nekonzumaciji bate ;) a na mene je počela da utiče :confused: Jedva čekam da spržim jedan :joint2: dako se priberem :crazyd:
 

Meskalito

Panamamama
Urednik
Moderator
08.10.2008
958
1.461
163
I odma ban
25r30wi.gif
 

Hazer

Aktivan Član
13.03.2015
147
274
63
Evo da se i ja prijavim, još 10tak dana do prve konzumacije moje biljčice. Sad svaki puta kad ujutro otvorim teglicu da promiješam vrhove imam tikove i skoro mi fali da izvadim makar jedan :D
 
16.07.2011
197
180
43
80 dana je prošlo od aktivnog zezanja. Nisam hteo da prekinem ali nestašica je učinila svoje. Za to vreme samo kad drugar donese a to je bilo 3 puta i što sam popušio ukaramelizovano ulje.
Nisam osećao bilo kakvu nus pojavu osim što sam bio malo tužan jer ne mogu da se kezim uveče, čak sam prestao da gledam i komedije jer nije to to kad nisi high.
Pauza čak i nije bila loša, taman sam odradio neke poslave koji su se nagomilali.
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

faki

Aktivan Član
19.09.2014
134
316
63
forest
Posle 8 godina svakodnevne konzumacije napravio sam pauzu koja jos traje
polako ulazim u 10 mesec bez cigara i duvke
na pocetku jedan od tezih perioda prvih mesec dana preznojavanja ne spavanja velike nervoze
ali mislim da je to najvise zbog duvana prestao sam u isti dan i cigare i duvku
za 6 meseci ugojio sam se 25 kg i jos uvek drzim tu kilazu i u 10 mesecu
ne znam zasto svi kad dunu gladni ,ja kad dunem ne moram jesti uopste cak sta vise utoli mi glad
opet ponavljam ne mogu da dam tacno misljenje kako je jer sam prestao i sa duvanom pa tu ima svega onda
razlog prestanka bio je i zdrastveni zbog duvana a i finansijski sto mi sad daje visak novca na pametnije stvari
a duvku postao sam previse isparanoisan i istripovan pomalo blesav hah ahah high 24/7
sve u svemu sad posle 10 meseci osecam se super na cigare ne pomisljam a sto se duvke tice
ceka se berbica mogu da zamislim posle godinu dana kad pirnem cistaka
ima da zaplacem ko malo dete :let:
cu bacim smoke report za 2 meseca
sve u svemu nadam se da nisam omasio topic
dobro dodje malo pauze
pozz vutrasi svako dobro
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
Tako bih trebali i Meskalito i ja. Dogovor je pao davno,pa obnavljan do sada nekoliko puta .... jel' stajemo sa duhanom?
Stajemo :D
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
Kad nema vutre,lako za to ... al' de zamisli,ujutro onako krmeljiv i pospan,prva kava iz automata na poslu...vutra mi ne padne napamet da zapalim ali prokleta cigara,uhhhhh
Da je bar iz kutije nego da bi 'ušparao' koju kintu ...duvan ispod tezge sumnjivog porijekla :D

Meskalitooooooo :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mlst

mlst

EvilWeed
04.08.2009
207
206
43
35
Nis be!
Da udarim i ja jedan potpis. Pauzu nisam imao skoro pa nikad, ali sada sa razvojem situacije postao sam vikendas :D Bez problema prolazim kroz celu radnu nedelju, bez ikakvih posledica na spavanje ili raspolozenje. Cak sta vise, jos vise cenim taj trenutak kada se zapali. Dodje subota, i ja kao onaj klinac sto je dobio bananu. Da puknem od srece sto cu nesto da ispusim, drzim srolanu buksnu po desetak minuta u rukama, toliko mi je drago da nemam reci opisa. Jos dodam ako sam u drustvu onu narodnu "Ae da smo zivi i zdravi" podignem joint kao da prinosim zrvtu i kresnem upaljac.
Mada priznajem da bi mi idalje leglo svaki dan tik sto dodjem sa posla.
 

faki

Aktivan Član
19.09.2014
134
316
63
forest
Kad nema vutre,lako za to ... al' de zamisli,ujutro onako krmeljiv i pospan,prva kava iz automata na poslu...vutra mi ne padne napamet da zapalim ali prokleta cigara,uhhhhh
Da je bar iz kutije nego da bi 'ušparao' koju kintu ...duvan ispod tezge sumnjivog porijekla :D

Meskalitooooooo :D
Sto se kafe tice totalni promasaj ustanem skuvam kafu minimum 5,6 cigara kafa se pije po sat vremena
a sada 2 gutljaja otresem je cisto da mogu da funkcionisem na poslu nema uzivanja
sto bi moj komsa rekao kafa bez cigara
ko kad pisas a ne prdnes :djede: