Domaćica (Izzy) + WW Nirvana + RQS Euphoria

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

klarica

Hydrobitch
Poznanik Foruma
02.10.2014
186
987
93
Green Heaven
Pozdrav svima,

Mislila sam da neću growat do jeseni (ipak je outdoor sezona) ali ne mogu ja bez da mi kuća miriši :D

Za ovaj grow sam se odlučila na RQS Euphoriu (Rori), jednu WW od Nirvane (Niri) koju sam dobila na poklon i jednu domaju (Izy) koja navodno ima strašan kick (vidjet/osjetit) ćemo :)

Rori (posijana 5.7.) i Niri (posijana 3.7.) su u kokosu, dobro ispranom i PH balansiranom na 6.
Rori raste pa... 30 puta brže od Niri iako su u istom supstratu i isto se hrane... čak je Niri dan prije provirila iz kokosa ali Rori ju je sustigla i prestigla isti dan.

Izzy je posijana nešto prije ostale dvije (24.06.2015) i noge drži čvrsto u kombinaciji treseta, kokosa i worm castinga.

Nažalost, tigar iz prošlog growa je bio prisutan i u ovom growu i ne mojom željom Izy je topirana i ostala bez lišća (već 2 puta). Obzirom da je u pitanju neki hibrid pokazuje strašnu želju za životom i oporavlja se strahovito brzo.

Za sada su pod 200w CFL (osim od 11-17h) kada su na prozorskoj dasci pod direktnim suncem.

Režim je 20/4 ali to ću postupno prebaciti na 18/6. (Mislila sam im pridružiti jednu NL AutoFem iz mog uzgoja ali nije niknula).

Fotke:
Izy prije napada tigra...
fotografija-1.JPG

Izy nakon napada tigra...
fotografija-4.jpg

Rori ( 15. dan života) :
fotografija-2.jpg

Niri: 17 dan života... :\
fotografija-3.jpg

Prihrana:
Izy je na organic hrani... bio bizz grow + seeweed extract i neki "tonici" i čajevi koje joj mućkam.
Rori i Niri su na Atami A+B coco gnojivima na full dozi (1ml/l A + 1ml/l B). Zalijevam ih svaki dan 2 puta dok ne procure prema ovom videu :
Nadam se da će i ova euphoria ubijati kao i prošla :) Toliko za danas od mene...

Pusa svima...

K. :) :*
 

klarica

Hydrobitch
Poznanik Foruma
02.10.2014
186
987
93
Green Heaven
Zaboravila sam napisati da sam od Izy uzela klona danas i bacila ga u rockwool cube i čim pusti korijenje ide u tent pod 600w HPS na 12/12 da vidim spol obzirom da je domaja... ostale su FEM pa ću klonove uzimati samo neposredno pred flowering ;)

Hvala @L0oD , @Tarzan & @Mad Rabbit :*
 
04.04.2014
267
230
43
U ovo cu pratiti sa velikim interesovanjem jer od jeseni krecem i ja da uzgajam u coco coir-u. Sretno!

Edit:
Ako moze info o tipu vode koji koristis (RO ili cesmusa) i dodajes li posebno CALMAG?