Domaćica (Izzy) + WW Nirvana + RQS Euphoria

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Superfly

Aktivan Član
20.07.2015
258
316
63
57
Sretan grow od jednog totalnog početnika.....jako lijepo se opravila Izy.
Sam pogled na te lijepe biljke me več smiruje i uveseljava (vjerujem da nisam jedini...)
Baš me zanima da li će biti "kick" kao što što si rekla da se nadaš da će biti u prvom postu.:)
Respect...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: klarica

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Lijepo klarice nema sto.. krasne biljoze!! :gled:. Nego jel imas kakav lst u planu?? Sad ti je idealno da ih malo razvuces u stranu da nabujaju.. :mario:: :joint:. Koliko planiras vegat jos?? Sretno pratim.. posebno euphoriu.. :respect:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: FantomSB

klarica

Hydrobitch
Poznanik Foruma
02.10.2014
186
987
93
Green Heaven
Evo @VenloNL , poslusala sam te - Rory topirana jos jednom, dakle trebala bi baciti jos 8 novih vrhova, onda lagani Bondage i cca 15.8. - 20.8 na cvijetanje. Pa da vidimo :)

Izy se ne usudim topirati niti trenirati jer je iz iste runde sjemena bilo dosta hermija - pa za svaki slucaj da je ovo cura, ne bih ju dodatno stresirala.

Ovo sto je dobila Rory ocekuje i Niri kada bude dovoljno velika za tako nesto :)
 

Lunnamoon

Rise and shine, Mister Freeman, rise and … shine
12.07.2014
565
866
113
Sredice se, trebalo bi da najgore vrucine prodju vrlo brzo... Za flower ce ti biti taman kako treba, nadam se!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: klarica

klarica

Hydrobitch
Poznanik Foruma
02.10.2014
186
987
93
Green Heaven
Update...
Biljke (sve 3) se oporavljaju od topiranja, kao što se vidi iz priloga :) djeluju zdravo, veselo, doza povećana na 2ml/l...

Rory...
rory1.jpg
rory2.jpg

Niri...
niri1.jpg
niri2.jpg


I kraljica Izy :)
izy1.jpg
izy2.jpg

EDIT: Od Izy sam uzela nekoliko klonova, čim se ukorijene ide na cvijetanje. Ukoliko se pokaže da je muško, biti će tata crossu Rory x Izy, ukoliko je žensko, biti će mama fem dječici Izy x Rory ili Izy x Medical Massu...