Domaćica (Izzy) + WW Nirvana + RQS Euphoria

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

klarica

Hydrobitch
Poznanik Foruma
02.10.2014
186
987
93
Green Heaven
Dugo me nije bilo, evo malog previewa što se dešava.


Prvo dvije loše i jedna dobra vijest...
Izzy je u drugom tjednu cvjetanja pokazala nekoliko jajca koja joj svakodnevno kidam a kosa joj raste... Dobra vijest je što sam konačno uspjela skupiti dovoljno para i kupila si polovni Nikon D200 + dva blica pa će i fotke biljki biti ljepše :)


IZY1.jpg IZY2.jpg

Visoka je oko 1.70cm, i čini se da će unatoč tome što je hermi, dati lijepe budove.

Niri, koju prati @Cyberfarm je čini se (po preflowerima) muško, pred par dana prebačena pod hps pa će na eliminaciju ako sam dobro vidjela... Inače biljka kao biljka je sasvim ok, 90cm visine, nekoliko main topova...

NIRI1.jpg NIRI2.jpg

Rory je predivna curica, u drugom tjednu cvjetanja, za sada ne pokazuje nikakve neželjene znakove...
RORY1.jpg RORY2.jpg RORY3.jpg

A kao addition ovom dnevniku (iako se nije spominjao do sada jer nisam imala nikakva očekivanja od njega... tu je i Kushy Plant u 45 danu cvijetanja). Čini se da će me on najviše oduševiti od svih...

KUSHY1.jpg KUSHY2.jpg KUSHY3.jpg

Toliko od mene, vidimo se kad Niri pokaže jajca ili kosu :)

:* K.
 

Lunnamoon

Rise and shine, Mister Freeman, rise and … shine
12.07.2014
565
866
113
Pazi na hermija, da ne oprasi ostale! Uglavnom, ne mozes skinuti 100% jaja, pogotovo kad krenu da nicu izmedju pistila u budovima...
 

klarica

Hydrobitch
Poznanik Foruma
02.10.2014
186
987
93
Green Heaven
@Stipe, oko sokolovo :) Jest, bila je teška SM infestation u điru ali sam pobila gamad (barem veliku većinu) šteta na listovima je ostala ali čini se da biljci ne smeta (pretjerano)... zato i kažem da od Kushy-a nisam ništa očekivala i ugodno me iznenadila... ;)
 

klarica

Hydrobitch
Poznanik Foruma
02.10.2014
186
987
93
Green Heaven
Evo mene opet... Mali update...
Brinula me Izzy, došla je do svoje visine i nikako da se počne debljat... Od preksinoć je na carb-load dijeti i čini se da joj paše... Vidim primjetno debljanje iz dana u dan. U 41 danu cvjetanja smo...

izzy1.jpg
izzy2.jpg
izzy3.jpg

Što se tiče Rory... iako su stavljene na 12/12 istog dana, Izzy je počela izbacivati pistile već nakon 8 dana a Rory cca 20ak tako da me ne čudi njena mršavost...Iako, ako se ovo što ima udeblja, urod će biti odličan :)

rory1.jpg
rory2.jpg
rory3.jpg

Kao što znate, kushy je pobran i osušen a Niri je dekapitirana (iako sam ostavila jednog klona za sjeme ako zatreba, držim ga u maloj vazici od cca pola litre i radim mu root trimming)...

Toliko od mene za sad ;) vidimo se...
 

klarica

Hydrobitch
Poznanik Foruma
02.10.2014
186
987
93
Green Heaven
@PowerSeed - Inače to ne radim, ali ovaj grow sam odlučila isprobati i rješiti vječno pitanje defolijacija da ili ne. Obzirom da joj šećer nadomještam melasom, mislim da sam odgovor dobila. Donji budovi su puno tvrđi i deblji nego kod ne-defolijacije ali joj šećere definitivno treba nadomjestiti...

Nisam još odlučila da li mi se tehnika sviđa ili ne, ali kad bude berba - znati ću ti reći :)

Edit: Nije da ja ne slušam - nemoj me krivo shvatiti... samo na netu nalazim toliko oprečnih informacija... Cervantes kaže NI SLUČAJNO NE SKIDAJ LIŠĆE, howtogrowweed.com priča o benefitima potpune defolijacije... odlučila sam se za eksperiment pa ću znati više :)
 

mr.dr.Smok

Prijatelj Foruma
13.03.2010
1.495
3.541
188
57
Ako se mene pita nisam za totalnu defolijacijeu.Samo doljnje listove po meni valja skidati.U biti sama ona pokaže šta joj više ne treba tako da obijesi list za dole.One kojima petiljka još stoji vodoravno nebi trebalo skidati.Mada sam ja i to skidao zbog prostora i da prodrije svijetlo do doljnjih grana i do suptrata nakraju.Iz mog iskustva nikako nebi trebalo skidati one koje još uvijek stoje za gore.Bez obzira na nadomještanje šečera melasom.Mislim da je to za njih popriličan stres.Najbolje je uvijek nekako umjereno i zavisno od potreba.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: PowerSeed

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.176
398
42
Tacna
Ak se poskida tak kao na tim slikama, rekao bih 70% lišća logično je da je biljka osuđena na patnju. Svi zakoni biologije su jednostavni, list je osnova za fotosintezu, bez lista ili sa manje lišća fotosinteza je onemogućena ili usporena te su takve biljke više manje osuđene na patnju i rijetko da se mogu razviti do kraja kako spada.
Pustite šta pišu, pa niste sjedili na ušima u osnovnoj i srednjoj školi. Zeleni pigment nalazi se u listu a bez lista nema ni hedova :(
 

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
Moje mišljenje je da listove ne treba nikako skidati dokle god u njima ima zelenog pigmenta i života. Ne vidim uopšte nikakve potrebe i svrhe za tim. Zdrava biljka jednostavno sama čini da odumiru fan listovi u fazi cvijetanja što je normalno. Mi smo tu samo da joj s vremena na vrijeme pomognemo da malo ranije skinemo mrtve listove kako se biljka ne bi patila. Nije mi stvarno jasno to uklanjanje listova. Po meni čista budalaština ili bolje što bi stari rekli "budaleština".
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.267
35.818
2.698
Weed California USA
Nemoj to vise radit :) Ovako ne izgledaju biljke u 7. tjednu cvjetanja ispod 600w ;)
Drzi se ti Cervantesa a defolijaciju ostavi za neki drugi put. Ni meni nije jasno ako defolijacijom pauziras rast onih grana koje ocistis i to se radi.....kako onda mogu propagirati bolji rast budova ako usporava rast. Nema ni smisla ni logike. Ne vjerujem da ugljikohidratima mozes nadomjestit osnovne produkte fotosinteze; kisik i secere tj ugljikohidrate.