Double Berry & Super Iced Grapefruit - Fem. [HPS150w] by ganja_farmer

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
jedan brzinski update,nemam baš neka pametnija posla pa spamam vlastiti dnevnik... :) jučer pognojene sa pola doze Plantele i trećinom doze Slavola,izrasle preko noći,sad se malo i SIG trgnula,doduše još uvijek nema potrebe za vezanjem iste,ali sam zato opet morao privezati malo Double Berry...na njoj imam par baš velikih listova koji mi malčice smetaju i zaklanjaju nove grane koje rastu,mislio sam ih capnuti ali neću,već ću ja njih ukrotiti...zadovoljan sam situacijom,do sad nije bilo pretjeranog posla oko njih,osim zaljevanja i povremenog gnojenja,sad će bit malo posla oko vezivanja,al ne bunim se,samo nek one rastu da ih što više moram vezivati i krotiti. :)

24.dan 18/6:

Double Berry



Super Iced Grapefruit



 

ChiliHead

HOT GROWER
Prijatelj Foruma
20.09.2013
2.265
11.155
358
Tomorrowland
He he,kako debele drške listova :)
Pa da u pravu si,bolje savij list negde u stranu nego da ga sečeš.
A ne boj se Slavola,možeš svakim ili svakim drugim zalivanjem punu dozu ;)
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
nemam puno Slavola pa ga čuvam za cvjetanje :) a i ne treba ga sad toliko,dobra je zemlja,hranjiva sama po sebi,ovo je tek toliko da vidim kako reagiraju na gnojiva.
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
30.dan 18/6:

eto,danas 30.dan vegetacije,toliko sam planirao da budu,ali ću ih još par dana pustiti pa prešaltati na 12/12...ide to fino,nemam neke prevelike brige,zadovoljan sam kako rastu,možda sam Double Berry malo previše pognojio pa je lagane kandže dobila na gornjim listovima...sad se i SIG malo trgnula pa stigla skoro Double Berry po visini...vidi se da su različite sorte u pitanju,totalno drugačiji izgled jedna od druge,Double Berry više kao božićno drvce (na slikama se ne primjeti baš jer sam je vezao),dok je SIG totalno grmolika,skoro da i ne treba vezati,eventualno one male grane koje su zaklonjene s ovim većim listovima,baš me zanima koliko će im se izgled promijeniti u cvijetanju. :)





 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
jbt guste su kao salata :)
al kako velis, ostavi jos koji dan u vegi da se jos malo popuni lisna masa i s druge strane posude
vidis ti si bio pametan pa zalijepio naljepnice sa imenom sorte...ja sam svoje pomjesao...nikad vise naduvan ne sadim :)
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
hehe,mlad si naučit ćeš... :p
iskreno,to mi je bio jedan od najvećih strahova,da pomiješam,al na vrijeme sam se sjetio toga,tako da neću morati odgonetavati koja je koja. :)
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
35.dan/2.dan 12/12

čini mi se da sam pregnojio Double Berry,pojavile su se kandže a i listovi su počeli lagano dobivati žutu boju,ako sam u pravu,to pokazuje višak dušika.planiram napraviti flush da isperem taj višak iz zemlje.

 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
pognojene sa pola doze Plantele i trećinom doze Slavola
ovo nije neka ubitacna doza, ali cemu tako rano, biljke su tada imale mozda tri sedmice, znas da se kaze da u glavnom prvih mesec dana nema potrebe za gnojivom. flush nece smetati nakon vise od mesec dana vegetacije, probaj
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
iskreno,ni sam ne znam zašto sam ih gnojio,vrag mi nije dao mira,morao sam prćkati oko njih,računao sam blago je gnojivo neće im ništa biti i eto mi sad... :( večeras ću je flushati,nadam se da će pomoći...



edit: upravo radim flush,rezultate poslikam iza Božića :) sad si razmišljam dal da sutra i SIG flusham,i nju sam gnojio pa da u startu izbjegnem paniku i nervozu uzrokovanu pojavom žutila. :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Creative

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
39.dan/6.dan 12/12


PowerSeed je napisao(la):
... flush nece smetati nakon vise od mesec dana vegetacije, probaj
probao i ugodno se iznenadio kad sam ih vidio dan poslije flusha,obje sam flushao i vidi se da im je pasalo,listovi se digli uvis,grane se ispravile...danas sam ih opet vezao i tu dolazimo do problema,hehe...ja ne bih bio ja da nešto ne otežam radi vlastite nepažnje.naime,kao i kod jedne ganeshe,i ovdje sam odlomio glavni vrh prilikom vezanja,ovaj puta na Double Berryju...nije skroz pukla grana,držala se na par niti doslovno. :) brzo sam mjesto puknuća naprašio sa Rizophon praškom i obljepio sa selotejpom,vidjet ćemo šta će biti za par dana,moje molitve su usmjerene na oporavak biljke.


DB




SIG




 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
hehe,žao mi ju osakatit sad kad je lijepo narasla,al bit će red prisilno topirati ako se ne primi.. :)
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
i nažalost se obistinilo ono Power-ovo o Quadro Berryju,vrh nije preživio,prijelom je jednostavno bio pregadan da bi se primilo natrag,ali šta je tu je,idemo dalje...opet sam ih danas pritezao,ne daju se,borba je to,bujaju...dabogda još tolike bile,i pistile su pustile,vidi se da počinje čarolija uskoro. :D

42.dan/9.dan 12/12

DB




SIG




 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
žutilo na Double Berryju se i dalje širi,meni to liči na nedostatak dušika,a čitao sam da to može dosta zeznuti biljku,pogotovo u cvijetanju...gnojena je sa Slavolom i Plantelom Organik(žuta)...e sad,zanima me jel postoji nešto što bi uz Plantelu pasalo da joj nadoknadim manjak dušika,pošto sam Slavol odlučio izbaciti iz upotrebe?




na SIG su pojedini listovi također počeli žutiti ali skroz lagano i ne u toj mjeri kao na DB.
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.997
34.380
2.598
Double daddy....netreba im dusik sada.Mali nedostatak je pozeljan u cvjetanju ...ok kod tebe malo ranije ali o tome se trebalo u vege voditi briga.Mislim da cak i nije dusik u pitanju...vec sve kompletno :)
Ta zuta plantela je u banani ..iskreno
Slavol sam nemoze nista napraviti on ide u kombinaciji sa necim jacim ali nisam siguran da je zuta plantela bas najsretnije rjesenje :)
edit:
prvi put si ih prehranio 25 dan ako se nevaram i to sa pola doze plantele i nesto malo slavola..pa si onda poslije toga 6-7 dana opet sve ponovio. kod treceg prehranjivanja ista stvar pa onda ispiranje i poslije ispiranja opet pola preporucene ali ovaj put bez slavola...malo se tu nesto dogodilo.
Zato sam i napisao da si u vege zahebo.
Poslije ispiranja ide full doza bez presedana..ako je flush bio opravdan i dobro napravljen.
Posude su od 6l ako me oko nevara a to je bilo dosta za prva 4 tjedna i poslije toga gladuju marihuana barabo tu se krije zec :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.