Double Berry & Super Iced Grapefruit - Fem. [HPS150w] by ganja_farmer

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
97.dan/64.dan 12/12:
Double Berry je dobila ˝spaljevitis˝ po rubovima listova,nisam siguran jel od gnojiva ili od lampe...listovi su smeđi i mrve se na dodir...pošto joj je 64.dan cvjetanja,radim flush na njoj,ako stignem večeras ću i SIG,ako ne onda sutra...nakon toga kad se zemlja dobro osuši idu u mrak i nakon toga berba... :)

p.s. probao sam komadić SIG-a i mogu samo reći wooooohoooo.a kad se posuši i odstoji bar malo u teglicama bit će wooooooohoooooohoooooooo :D

evo slika od DB:
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
bome sam im priuštio svakakve situacije,hehe,al ne daju se...Double Berry je puno osjetljivija od SIG-a,s njom sam imao više problema.al koliku strku sam imao privatno u zadnje vrijeme i vremena da im se posvetim dobro su i ispale. ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: beštija and mazar

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
100.dan/68.dan 12/12:

Double Berry me za*ebava iz dana u dan,i dalje listovi dobivaju smeđu boju i suše se,a i vrhovi su počeli,iako su još na stabljici,izvana onaj prvi sloj je postao crispy,iako je na dodir iznutra još vlažno,ne znam zašto je to tako,i to me iskreno jako živcira.još im se zemlja nije posušila od flusha,kroz dan dva idu u mrak i na rezanje poslije toga....ako mi ostane šta od DB,ako ne propadne do kraja...SIG opušteno privodi svoje zadnje dane kraju...

DB:



SIG:

 

Jolly Joker

Compost your enemies!
Prijatelj Foruma
14.10.2010
1.320
8.362
258
To meni liči na buđ a ne na opekotine... :(

Kakav je miris? Ima li neke razlike između tog smeđeg heda i zelenog?

Ako je buđ spašavaj šta možeš i skidaj to što ne valja...
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
nisam siguran da je pljesan,jer ne osjeti se po plijesni,već miriše ko trava,onako kako je i do sad mirisalo,jedino što je posmeđila,gledao sam i vrhove unutra,nema tragova plijesni,ili sam ćorav pa ne kužim. :)
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
znači,večeras im ni ne palim svijetlo,nek budu dan dva u mraku i to je to...jbg kontao sam da im produžim malo zbog toga što sam je stresirao tokom growa,ali očito sam na kraju zeznuo malo... :(
 

Jolly Joker

Compost your enemies!
Prijatelj Foruma
14.10.2010
1.320
8.362
258
Gledaj da malo ubrzaš ako se već tako brzo suše. Ne znam koliko će im značiti dan više-manje u mraku tako da možda i večeras omastiš makazice! :D

Kod onih mojih je isto bilo 2 koje su se pre sušile i ništa im ne fali, možda je malo drugačiji ukus i nekako su tvrđe.

Tako da nemoj da brineš, biće to super samo da nije buđ. ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.