Ekipa savjet potreban hitno .

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

D-D

19.06.2012
0
0
0
42
Pozdrav svima,treba mi savjet i nadam se brzo:).Cimer i ja smo si kupili box i pod njegovim vodstvom stigli do sadašnje situacije a ta je ,da je on u Enleskoj a prekjučer smo stavili biljčicu u box.Ima jedno 7 cm ,sve on kao zna,zamješao mi je tekućinu s kojom ću zaljevat svaki dan malo,stavio tajmer,samo nismo mogli nabaviti cool tube i imam samo onaj stolni ventilator a temperatura je u boxu 35 stupnjeva :-(.Čitam sada po forumima i lud sam,ne znam šta da radim.Biljčica kao da čak i raste u ova dva dana,ali čitajuči sve mi se čini da će se spržiti.Pomozite mi sa savjetom,dal da je možda izvadim van dok još sunce prži i stavim na balkon pa sačekam dok ne nabavimo bolju ventilaciju?.Živim na zadnjem katu i iznad je ploča,a sad je zahajcalo do +35 je po danu temperatura a taj jedan ventilator koji imam samo kruži topli zrak mi se čini ...
Savjet pliiiiz :)
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Cimer i ja smo si kupili box
Greška broj jedan, al ajd, kako vam volja, međutim ovdje je malo osjetljiva tema, pa ono, kad pričamo o uzgoju, pričamo u jednini. Dakle nema "mi", nego samo "ja".
sve on kao zna,zamješao mi je tekućinu s kojom ću zaljevat svaki dan malo
Reci cimeru da nema pojma :) Zaljeva se po potrebi i to sa vodom reguliranog pH, jer je naša biljka jako osjetljiva i na visok i na nizak pH. O tome imaš i previše napisano, tako da neću sad u detalje.
imam samo onaj stolni ventilator a temperatura je u boxu 35 stupnjeva
Pod hitno rješiti ventilaciju! HITNO!
dal da je možda izvadim van dok još sunce prži i stavim na balkon pa sačekam dok ne nabavimo bolju ventilaciju?
Da!

Evo ti literatura:
https://forums.vutra.org/content/410-sadrzaj-portala.html
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.