Fotoperiod, kada saditi i logika iza toga

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
samo teraj bobe, nocu je mozda jos malo hladno a i zemlja je jos hladna, pa ti savetujem da ih presadis kada izbace prve troliste, bolje ce se primiti, sretno
 

proGrower

Aktivan Član
25.01.2012
56
2
0
41
moje za out su vec 12 dana stare, mislim od kad sam stavila da prokliju.. ali temperatura nocu nije dobra po mome bar jos 2 tjedna, cak i 3.. mozda i premalo sunca :(
 
13.09.2005
58
2
0
@ proGrower djelim tvoje misljenje bar jos 3 sedmice, jeste da nije lako cekati ali bolje i to nego zeznuti sve. Čemu ljudi toliko zurbe ipak je bolje sacekati desetak dvadeset dana...
 
05.01.2012
14
1
0
44
moje su nekih 4-5 cm jos su male cuvam ih ko oci u glavi ali mi doma to nije sigurno posto nezivim sam,,pa sam casice stavio u holandez (kutija gdje dodje voce) oblijepio najlonom okolo, sa strane ostavio rupe za zdrak a holandez sam poklopio staklom koje sam izrezo po mjeri da bude poklopac i odnio na sajt gdje ima vise sunca ispod čašica sam stavio karton i po kartonu sam posuo FAX za rublje posto nemam nista drugo jer se bojim mravi i nekih drugih nebuloza.
sajt sam dobro pripremio sa rupama i humusom i ostalim..ranjima pa sam jako nestrpljiv sto se tice presadjivanja ali sta cu kad je evo vrijeme u ..urcu sad i nardenih 7 dana,,,cim bude na prognozi lijepo vrijeme 5-6 dana zaredom idem sa presadjivanjem....

ali mi nesto nije jasno citajuci ovu temu pa molim da mi netko pomogne sa laganim savijetom koje je djubre za rast a koje za cvijetanje
npr. imam stajsko djubre kad to da stavljam i imam kokosije koje moram razrijedit i ostavit u vodi dan dva,,kad to stavljam ,,,vec sam stavio u rupe djubre od svinja pomjesano sa humusom i zemljom... hajde plz netko iskusan da mi rasporedi ovo djubrenje :D
 
20.04.2012
19
2
3
34
Vec dugo pratim forum i svakodnevno vas citam te vas moram pohvaliti :banana:
Doslo je vrijeme outdoora i sada me zanima do kada(kojeg datuma) se moze posaditi outdoor da bih na kraju imao nekih 100g max. za osobne upotrebe jer jos nisam pripremio site , ovih dana bih trebao u potraznju.
 

SpongeBong

Aktivan Član
27.01.2011
118
10
18
34
zar je za to zbilja potrebno otvarati novu temu?
imaš vremena do početka lipnja po meni,pogotovo ak jesen bude kasna kao sta je bila lani
 
01.05.2012
27
0
0
32
Hoće li kasna sadnja (idući tjedan da počne klijanje sjemenki) rezultirati znatno slabijim prinosom po biljci, ili može dobro uspjeti, u usporedbi sa sadnjom sredinom 4. mjeseca?
 

Parazyd

Aktivan Član
21.04.2011
254
31
18
35
swib je napisao(la):
Hoće li kasna sadnja (idući tjedan da počne klijanje sjemenki) rezultirati znatno slabijim prinosom po biljci, ili može dobro uspjeti, u usporedbi sa sadnjom sredinom 4. mjeseca?

Znaš, to dosta ovisi i o sorti, ne samo o vremenu vegetacije, tako da je nemoguće dati precizan odgovor. Ali, očekuj manje (ne kažem znatno) nego u sadnji kroz travanj.
 

SKT

Banned
Banovan
06.02.2011
247
327
63
41
da se nadovezem na temu. nije me bilo jako dugo ni na forumu niti u grow vodama. pre 15ak dana sam stavio 10ak semenki u case sa zemljom za cvece, i niklo je 5. sada su presadjene u terramagmu, da malo ojacaju dok pripremim site. da li je dobra ideja da kupim ciglu kokosovog treseta da ga dodam u zemlju na sajtu, da poveca zadrzavanje vlage, jer necu biti u mogucnosti da previse cesto zalivam? i da li sam jako mnogo okasnio sa sadnjom?
 

rockerboy

Aktivan Član
23.11.2010
183
56
0
31
SKT nisi zakasnio ima jos dost vremena, samo naprijed, mozes to stavitit sta si reko i jos oko biljaka na povrsinu zemlje slamu naslaži to ti isto super drzi vlagu..
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
ovisi što želiš od vrste... većina automatika daje jako male prinose, jedino Auto Mazar i Think Different od dutch passiona i super automatici, al super auto posađeni na kraju 5. mjeseca dođu isto ko i ovaj early skunk jer sigurno nisu gotovi za 100-120 dana kako većina tvrdi, sigurno treba još koji tjedan više...