Fotoperiod, kada saditi i logika iza toga

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Pablo Escobar

Aktivan Član
04.07.2012
133
8
0
S kojom temperaturom vani možemo presaditi biljku da joj ne našteti i da normalno funkcionira znači mislim na temperature u trecem mjesecu (inace nebi sadio u 3 mjesecu da ne moram ali cisto me zanima jer tako cu morati zbog situacije u vise navrata posađivat jer nisam u mogcnosti vise biljaka odjednom ponjet)
 

M a n d o r

Banned
Banovan
12.01.2013
720
747
113
Pablo Escobar je napisao(la):
S kojom temperaturom vani možemo presaditi biljku da joj ne našteti i da normalno funkcionira znači mislim na temperature u trecem mjesecu (inace nebi sadio u 3 mjesecu da ne moram ali cisto me zanima jer tako cu morati zbog situacije u vise navrata posađivat jer nisam u mogcnosti vise biljaka odjednom ponjet)

kao što vidiš vrijeme je nepredvidivo tako i treći mjesec,i mislim da je to malo prerano,zbog noćnih temp.,moja metoda je sadnja indoor 01.04. pa 15. do 20.04. idu van,no ove godine je to upitno zbog vremena koje postaje iz dana u dan čudljivo....
 

Pablo Escobar

Aktivan Član
04.07.2012
133
8
0
Znam znam zato i pitam prošle godine je bio snjeg u trecem mjesecu i minusi,a ove godine bi moglo biti +50 (nikad ne znaš) pa me zato zanima od koje temperature povoljno utječe na rast i razvoj biljke jer kao što sam naveo nisam u mogucnosti sve biljke odjednom prenesti pa me zato zanima,ali eto pokusat cu neki novi plan smislit pa kako bude bude,ako ne sadit cemo do sredine 6-og mjeseca pa sta bude bude :D Hvala na odgovoru :)
 

sminka95

Banned
Banovan
26.09.2012
51
18
18
2013_03_05_01_33_18.jpg


Počele su i pčele kod mene :) Danas cu staviti sjemena da proklijaju pa presađujem 15.3 ? Jel to ok