G-O-M in-out 2013

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Veče Ekipa :smoke18:
Opet kiša sipi, al bar neće dugo, tako kažu.
Biljozu sam počeo obilaziti svaki drugi dan, čisto da bih reagirao na vrijeme u slučaju da uočim pljesni.
Ide jedan updejt, posljednji prije harvesta koji će vjerovatno pasti za 4-5 dana.
Slike su poredane od najudaljenije do supermacro. Po običaju nemoguće uhvatiti cijelu biljozu.

77. dan cvijetanja:

nLur1yt.jpg


2DTsSbj.jpg


EyfXoOZ.jpg


gWXRWWF.jpg


LNZdT2U.jpg


x55DVw6.jpg


Mg5PZMg.jpg


Toliko od mene. Uživajte, i ja ću za par dana ;) .
Peace :hippy: .
 

Prilozi

  • 2DTsSbj.jpg
    2DTsSbj.jpg
    64,4 KB · Pregleda: 6
  • EyfXoOZ.jpg
    EyfXoOZ.jpg
    78 KB · Pregleda: 6
  • gWXRWWF.jpg
    gWXRWWF.jpg
    99,4 KB · Pregleda: 6
  • LNZdT2U.jpg
    LNZdT2U.jpg
    70,2 KB · Pregleda: 7
  • Mg5PZMg.jpg
    Mg5PZMg.jpg
    101,6 KB · Pregleda: 6
  • nLur1yt.jpg
    nLur1yt.jpg
    123,8 KB · Pregleda: 7
  • x55DVw6.jpg
    x55DVw6.jpg
    79,2 KB · Pregleda: 6

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Ollla društvo :vb_kez: .
Cijeli dan mi ne silazi osmjeh s lica, ma sretan sam ko malo dijete. Razlog naravno harvest posljednje biljčice.
Mala je pala u 80-om danu cvijetanja. Točno po planu i programu, hehe.
Fotosession završio i sada sretna visi na tavanu ;).

yfWqOXO.jpg


ScDptSm.jpg


z5KCKVX.jpg


vpw1eEo.jpg


o5qHmLV.jpg


VlOCHCc.jpg



Jedva čekam degustaciju. Stay tuned pa budem koju riječ napisao za par tjedana o radu i šmeku :)

Peace :hippy: .
 

Prilozi

  • o5qHmLV.jpg
    o5qHmLV.jpg
    112,9 KB · Pregleda: 11
  • ScDptSm.jpg
    ScDptSm.jpg
    100,2 KB · Pregleda: 13
  • VlOCHCc.jpg
    VlOCHCc.jpg
    100,8 KB · Pregleda: 11
  • vpw1eEo.jpg
    vpw1eEo.jpg
    103,7 KB · Pregleda: 13
  • yfWqOXO.jpg
    yfWqOXO.jpg
    145,1 KB · Pregleda: 14
  • z5KCKVX.jpg
    z5KCKVX.jpg
    76,3 KB · Pregleda: 12

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
:bale: no joke.. svaka čast! prekrasna boja .. oblik.. sjaj.. u pravo vrijeme je ubrana.. ma kompletno sve štima.. :)
have a nice time :leafblunt:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Hvala svima!

Evo mali osvrt na cijeli dnevnik uz pokoji zaključak ;) .
Dnevnik započet sa sortom G.O.M. koja je na žalost dala samo jednu curicu, nakon toga tu su uskočile zamjenske biljčice di je bilo Auto.mazar, auto blubery, train Wreck, još par Gomova, i ostatak je sve bio od sorte koje je frend križao i sve su bile većim udjelom sative, monstrumi.
U cijelom dnevniku bilo je 13 posađenih sjemenki od kojih sam dobio 6 cura s tim da su jednu pojeli puževi u predcvatu pa je završnica bila od 5 biljoza.
Iz tih pet biljoza je prinos u suhom bio 700 grama.
Što se tiče rada, većina je imala lagani high popraćen nekom pozitivnom vibrom, što i je tipično za sative.
Zadnja posječena, savijola, dala je solidan prinos, sazrijela je točno koliko je bilo planirano. Nakon 7 dana sušenja i 3 dana kjuranja okus je blago voćni i pomalo slatkast, high je odličan za svakodnevnicu i idealan za Wake & Bake, i izmamljuje osmjeh na lice :) .
Jedna interesantna stvar je da sam sa sativama završio i više neću saditi sative iz razloga što kontinentalni dio di živim i klima nejde na ruku sativastim sortama iz razloga što je svake godine 10 mjesec prevlažan i siguran sam da i to ostavlja traga na finalnom produktu a bogme i pljesni često zakompliciraju stvar. Indikama manje treba vremenski i samim time ću izbjeći taj 10-ti mjesec.
Sve u svemu zadovoljan sa ovom sezonom, posebice sa četvrtim mjesecom koji je bio najidealniji u zadnjih 6 godina koliko radim out.
Od nagodine krećem sa feminiziranim indičetinama karakterističnim po većem yieldu. Na repertoaru će biti NL auto, Super Critical, Pakistan Valley, Durga Mata i vjerovatno Ice Cream.
Eto toliko od mene za ovu out sezonu, pa si dnevničimo opet na proljeće, a u međuvremenu sam tu uokolo uživam u plodovima svog rada.
Dnevnik može u završene.

Peace out :hippy:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.