G-O-M in-out 2013

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

usrname

Banned
Banovan
14.04.2012
501
676
0
12
Upravo tako, svašta možemo s biljkom, a i ona je prepuna mogućnosti. Pa tako stabljika može biti i "popunjena". Pročitao sam negdje da je to osobina koja navodno nije pozitivna, pa je valjda rijetka kod brand sjemena, jer su kao šuplje bolja medicina. Sve je moguće...

...mene je puna izudarala ko šuplja. :)

Čestitke meštre na berbi, lijepa biljka pravi hepi end. :thumb:
Sad pratimo starog. :D
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Eo jedna slikica što sam maloprije napravio kod starog LST, čisto da se sunce bolje probija kroz grane.

0e2klt4.jpg


Znam da je žedna jel izgleda obješeno, dobit će dnevnu dozu vode kad dođe hlad :thumb:
 

Prilozi

  • 0e2klt4.jpg
    0e2klt4.jpg
    125,6 KB · Pregleda: 4
25.03.2013
22
6
0
38
suncana obala
Vidiš, mene prijatelj ubjeđuje da se lst ne moze radit dok je ona u cvjetanju, morat cu i ja svoje curice lst-oovatt, jer ima sunca na pretek a dopire samo do vanjskih listova .. sve u svemu, imas predobar dnevnik i dobre hedovine, napravi smoke report :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo and No Joke

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Ma biljka to ni ne primjeti ako sve nježno odradiš. Ja sam koristio vezice od tenisica da se ne urezuju u grane, u zemlju zabio klinove od drveta. Osam vezica za osam grana i milina. Sad tek ima da se deblja. Budem nabacio smoke report od ove na sušenju kad odradim curing :thumb:
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Osušeno nakon 5 dana, prebačeno u teglu.

1vpELBy.jpg


Kušano danas i meni šmeka savršeno al prije spavanja samo :) Okus pomalo voćni, dim lagan i nimalo ne iritira grlo ni pluća. Rad tipičan za indiku, lockanje za kauč i blejanje u tv iako neznam ni šta je bilo na tv-u. Drži lijepih 2 sata uz neprestano zijevanje. Sad sam malo nadošao i pojeo sam cijeli frižider, tako da je prava kaučuša-apetituša :thumb:
 

Prilozi

  • 1vpELBy.jpg
    1vpELBy.jpg
    130,2 KB · Pregleda: 3

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Dobro jutro :rasta1:
Eo da iskoristim nesanicu pa reko da bubnem neki foto update, dugo nisam ;)

Moja malena sajtuša od 3 metra. Zadnja ljoza sa sajta ove godine. Stvarno je preživila svašta, od puževa do dehidracije i sada napreduje laganini.
Svega jednom pognojena prije 10-tak dana, budem je počeo malo žešće pičiti sada duplim dozama da se malo zdeblja.
Trenutno je u 22. dan cvijetanja:

D4WHLYB.jpg


...famozni leptiri-prijatelji koji je čuvaju i noću i danju:

zRNyBqw.jpg


...jedna sporedna grančičica

skqy6FK.jpg


...pa druga grančica

Y13AWqd.jpg




Evo malog naslikavanja i ljoze od riste. Za nepovjerovati, sad baš gledam da je u biti isto kao i moja
u 22. danu cvijetanja:

iI35wDu.jpg


fmGR32B.jpg
tPXx7pa.jpg



...i eto tako...odoh sad nešt privariti :bong7bp:
Peace out :hippy:
 

Prilozi

  • D4WHLYB.jpg
    D4WHLYB.jpg
    55,7 KB · Pregleda: 3
  • fmGR32B.jpg
    fmGR32B.jpg
    44,1 KB · Pregleda: 4
  • iI35wDu.jpg
    iI35wDu.jpg
    82,3 KB · Pregleda: 3
  • skqy6FK.jpg
    skqy6FK.jpg
    103,7 KB · Pregleda: 3
  • tPXx7pa.jpg
    tPXx7pa.jpg
    43,8 KB · Pregleda: 3
  • Y13AWqd.jpg
    Y13AWqd.jpg
    98,5 KB · Pregleda: 3
  • zRNyBqw.jpg
    zRNyBqw.jpg
    93,4 KB · Pregleda: 2

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Pozz!
Evo mali update ove jedne. Na sajt nisam išao jel kiši već danima pa slike sajtuše budu kroz koji dan.

Cura u 32. dan cvijetanja:

L7tyxoR.jpg


f918R82.jpg


73mezT3.jpg



Eto vam ga na :nana: .
Peace :hippy:
 

Prilozi

  • 73mezT3.jpg
    73mezT3.jpg
    88,6 KB · Pregleda: 0
  • f918R82.jpg
    f918R82.jpg
    91,2 KB · Pregleda: 0
  • L7tyxoR.jpg
    L7tyxoR.jpg
    150,1 KB · Pregleda: 0

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Taman jučer to odrađeno. Grane sve teže podnose hedovinu, pogotovo kad kiša padne, tako da sam sve sporedne grane uvezao za stabljiku ;)
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Vozdra društvo!
Evo jedan potpuni update sa obje biljke:

Prvo moja sajtuša :) . Imao problema sa mravima i leptirićima pamučarima.
Uglavnom češnjak i ljute fefke sve riješili pa su problemi sa nametnicima iza mene.
Biljoza je vrlo visoka, preko 3 metra i nisam je mogao uhvatiti u komadu.
Trenutno 39-ti dan cvijetanja:

LuLXdUd.jpg

MdNQnFr.jpg



Evo i druge ljoze. Ona sve teže nosi svoje breme (hedove). Ja sam je podvezao na sve strane kako
bih joj olakšao. Već se razmišljam kako će izdržati teret hedova kad dođe pred kraj s obzirom da je tek
na pola puta što se cvijetanja tiče, al to je briga od starog, ne moja :) .
Isto kao i prethodna, trenutno 39-ti dan cvijetanja:

edzoUTX.jpg


YmALWaF.jpg


bu6J3Dz.jpg


6Xre0dK.jpg



Eto, vidjeste sve :popworm: . Novi update za 10-15 dna :vb_kez:
Peace :hippy:
 

Prilozi

  • 6Xre0dK.jpg
    6Xre0dK.jpg
    62 KB · Pregleda: 2
  • bu6J3Dz.jpg
    bu6J3Dz.jpg
    77,1 KB · Pregleda: 4
  • edzoUTX.jpg
    edzoUTX.jpg
    85 KB · Pregleda: 4
  • LuLXdUd.jpg
    LuLXdUd.jpg
    73,6 KB · Pregleda: 5
  • MdNQnFr.jpg
    MdNQnFr.jpg
    74,8 KB · Pregleda: 3
  • YmALWaF.jpg
    YmALWaF.jpg
    85,2 KB · Pregleda: 3

Peroooooo

rješenje je praštanje
Poznanik Foruma
02.12.2011
853
3.675
163
stvarno vršine za 10-ODLIČNO !!! ajde daj si truda pa ih poslikaj onako pravo-kako zaslužuju-ljepša od manekenki :smoke18: ppp
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke

Velicanstveni

Član šumske uprave
22.04.2013
379
981
93
Uzmi si mrežu za zaštitu protiv ptica. Time omotaš biljku uz dva kolca koja iz daljega zabiješ u zemlju.



Proizvode ih baplast-mreže u hr. Stabilne su na uv zračenje. Vjerojatno se prodaje po m2 kao i sve. :)
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Pozz ljudovi.
Evo od podne se patim da vas updejtam, hebeni bubrezi me sabijaju.
Biljoza od starog jutros posustala pod pritiskom silne hedovine, par kapi rose i bez obzira što je bila vezana na sve strane srušila se i pukla glavna grana i dvije sporedne.
Jutros u 7 mi stara javila, pa sam se odgegao do tamo i poslikao situaciju.
Na žalost nije bilo spasa, i nevjerujem da bi je i mrežica zadržala jer sam je uvezao maksimalno. Sve u svemu malo je ranije nego planirano. trebao je pasti harvest za 7 do 10 dana al eto šta je tu je. Odmah sam čekirao trihome i na najvišljim hedovima su možda malkice zamućeni dok su na nižim prozirni.
Ja i stara smo se odmah uhvatili trimanja i riješili to za nepunih 4 sata ;)
Totalno smo se uljepili od smole al najbitnije je da je sve šišnuto i na sušenju. Ima par hedova koji su veći od 40 cm. i stvarno predivno izgleda. Sad mi žao što nije bila posađena direkt u zemlju, jer da je vjerovatno bi bila čvršća i yield bi bio još veći (iako je i ovako yield, uhhh, ja prezadovoljan).
Evo pa da počnemo nekim kronološkim sljedom:

Polegnuće :sad2: :

KNwiF4e.jpg



I poslje trimanja na sušenju:

BE8bcmI.jpg


6BydQr8.jpg


XVi1tVv.jpg


JMNYUNC.jpg


TTAkv5v.jpg



Ja sam i dalje uvjeren da je to bio viši dan cvijetanja, jer kad je počelo mene nije bilo a rista napola slijep zbog glaukoma mi je rekao otprilike tako. Teško da se tako razvije za samo 45 dana cvata i da trihomi se počnu dijelomice mutiti. Hedovi su baš lijepljivi, nabijeni i vraški tvrdi naspram moje sajtuše ova je mostrum za isti dan cvijeta.

Eto toliko od mene bolnog, nastavljamo sa sajtušom i daljnim updejtima uskoro :thumb:

Peace :hippy:
 

Prilozi

  • 6BydQr8.jpg
    6BydQr8.jpg
    76 KB · Pregleda: 8
  • BE8bcmI.jpg
    BE8bcmI.jpg
    71,9 KB · Pregleda: 8
  • JMNYUNC.jpg
    JMNYUNC.jpg
    76,3 KB · Pregleda: 9
  • KNwiF4e.jpg
    KNwiF4e.jpg
    110,3 KB · Pregleda: 9
  • TTAkv5v.jpg
    TTAkv5v.jpg
    59,2 KB · Pregleda: 9
  • XVi1tVv.jpg
    XVi1tVv.jpg
    57 KB · Pregleda: 9
Poslednja izmena od urednika:

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
šteta. trebao si osušiti samo to što se polomilo, a ostatak vratiti da cvjeta još 10 dana...
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Eh, to sam i imao u planu al je baš pukla pri dnu glavne stabljike samo par centi od zemlje. Aj da je bar pukla nekak normalno pa bi ja pokušao to imobilizirati, neg je se rasparala stabljika na 4 dijela i to ogroman rez. Odma poslje toga kiša počela i još pada već cijeli dan tako da no šansone da ne poklekne tom teretu.
Nema veze, ova na sajtu mi je ista sorta samo ne topirana, digla se preko 3 metra, fino buja pa će ona nadoknaditi gubitke i golemu tugu koju osjećam prema preuranjenom gubitku prethodne (Haha, serem malo navaren :ludaci_lol: ).
Kakve sam sreće nebi se čudio da se i sajtuša polomila ili će se polomiti kad se zdeblja. Jaoo meni jojjj, slatke li brige :watchplant: .
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.