Gorilla Bomb, Pineapple Chunk, Master Kush, CBD Tunderstruck - 4 Hansa - autopotovi 25L - by Sensi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
UPDATE - 7 dana na 12/12

Pozdrav ekipi Vutra foruma!:respect:

Kako bi rekao drug @Pantagan - nista specijalno se ne dogadja, one rastu, ja samo gledam i dizem svjetlo.:D:D:D:thumb:

Prije tri dana sam Hansove prebacio na flowering mode, a krenuo je i lagani stratch. hranu dobivaju jednom tjedno, i jucer su dobile svaka po dvije tablete BioTabsa i zalivene su otopinom Orgatrexa (5 ml na litru) i Bactrexa (1 gram na litru). I to je to. Slijedece gnojenje ide 10 ml Orgatrexa, mozda cak i 15 ml ovisno o procjeni jel trebaju ili ne.


Temperatura dan je 29 stupnjeva, a noc 25. Vlaga varira od 45 do 55 posto.

Evo fotki jer bez fotki ko da se nije ni dogodilo.:D:rasta:

Nisam ih vadio van boxa za fotkanje jer mi je to prevelika zayebancija (veliki i teski potovi, pa se cijedi voda , pa ovo pa ono, a ja slab i nejak :D:vozdra:)
Raspored biljki je isti kao i prosli puta
zajedno gore.jpg
zajedno.jpg
zajedno.jpg
zajedno dole.jpg

Gorilla Bomb
gorilla bomb.jpg

Master Kush
master kush.jpg

CBD Tunderstuck
cbd tunderstuck.jpg

Pineapple Chunk (ona je i dalje sva krzljava i cudna, al sta cu joj ja, yebga.... malo guglo po netu i nasao da su ljudi vec imali slican problem s njom)
pineapple chunk.jpg

:wave::vutra::wave:
 

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
Ma ni jedno ni drugo od toga. Od prvog dana je takva nabijem ju.:fuck: Bas sam pratio to za vodu dolje na autopot ventilu jer sam mislio da se "utapa", ali nije to. Uredno popije svu vodu prije nego ventil pusti novu. Jer da joj je previse ne bi uzimala i "plivala" bi u vodi. Za nju fakat nemam pojma sto joj je.:bocni::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zelenko63

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
UPDATE - 12 dana na 12/12

Pozdrav ekipi Vutra.org!:respect:

Krenulo je polako cvjetanje. Tocno 9 dana od prebacivanja na 12/12 pokazale su preflower. Ovaj puta preskacem gnojenje. Stratch jos traje i dnevno odu 2-3 cm u vis. Odradio lagani lolipop. Vidjet cu hoce jos trebati kasnije.
Temperatura dan 28 stupnjeva, vlaga 45-50 posto, noc 24 stupnja vlaga 55 posto.

Preflower
preflower.jpg
preflower1.jpg

Pocetak cvjetanja
cvjetanje.jpg
cvjetanje okomita.jpg

Djelomicni lolipop
loli.jpg
okomita loli.jpg

I za kraj - sve zajedno
zajedno.jpg

Iduce javljanje u dnevnik za 2 tjedna jer necu stici prije zbog obaveza.
:respect::vutra::respect:
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Nadodao bi kako masu ekipe potrosi isto love kao i @Sensi Star dok ne uhvate "zlatnu sredinu"growanja.mjenjaju se tu zarulje,satori,ventovi iz growa u grow..pa zivot,selidbe..Ovako je kupio sve potrebno i masala.A nije zahebancija,bas je za ljek koji je neophodan.
Sensi..ako spamam brisem il me brisu:D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sensi Star