granica

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
03.05.2007
21
3
0
36
evo vam sigurne metode. Uzmete do 10,15 grama trave, skanka,sta god i sve to lepo dobro uvijete u vise folija,kesa, moze da se stavi i u kondom. onda uzmete neki jako mirisan sampon ( mi smo trpali u head&shoulders ) i u njega nabijete sve to ( naravno prospite pre toga malo da bi stalo ). onda taj sampon stavite u neseser, pa taj neseser u torbu. ovako smo prolazili dosta granca u zivotu, mada nije testrano sa psima. ja licno nikada ni nisam video te pse. u svakom slucaju srecno
 

SvjetloIstine

Aktivan Član
26.06.2007
75
0
0
36
evo jedan poprilicno bulletproof plan ako se dobro izvede... (funkcionira pod pretpostavkom da nece radit DNA analizu radi par grama :)

doduse mi smo nosili shit, ali po istom principu bi trebalo funkcionirat i za travu...

dakle, od nekud sam cuo da cucki nemogu mirisat kroz kavu, to vjerojatno nije istina, ali ima caka dalje...

vrijedi ako ides busom.. - dakle, u onu malu limenu posudicu od kave sam stavio kocku shita (jedno 6-7 grama), i to tako da sam sto manje probao otvorit onaj aluminijski pokrivac koji bude (kojeg kad odljepis nemozes zaljepit vise..) , uglavnom, zatvorio tako sa tim aluminijskim i vratio originalni poklopac gore... sve sam radio rukavicama tako da nema otisaka. sve to stavio u obicnu vrecicu i u jos jednu obicnu vrecicu. - zato da mogu dirati vanjsku vrecicu bez rukavica (makar mislim da se nemogu otisci kupit sa vrecice, ali za svaki slucaj...) - i sve sto sam napravio je da sam usao prvi u bus, i na skroz drugi kraj autobusa (gdje nisam sjedio) - izvadio dirajuci samo vanjsku vrecicu - ovu unutarnju vrecicu sa posudom, i tako stavio na mjesto di ljudi inace stavljaju rucnu prtljagu i jakne u busu (ono iznad glave)... i samo se isetao van (pazeci naravno da me nitko ne vidi...

dakle, psima je tesko mirisat "u zrak", i jos im dodatno otezava miris kave, a i da nadju to sve, nemogu apsolutno nikako dokazati da uopce ima veze samnom. a nitko od ostalih putnika iz busa se nece cudit kaj radi posuda sa kavom gore, niti otvarat itd..

uglavnom, prosli sve granice bez po frke, ... - taj shit je bio losh i sredili ga frend i ja u jedno 4 dana... a onda smo uspjeli u francuskoj gdje smo bili, nabavit neki marokanski bolesni za jedno 3 puta manje para :)

poanta: mislim da je metoda predobra, ali ako idete u francusku - nemojte nositi nista, radije pitajte tamo :)
 

green_goblin

Aktivan Član
13.11.2007
62
0
0
35
heh... da, to bi moglo biti sranje, ali opet... murijak na vutri ?! sumnjam da dolaze vamo..
ali opet, nikad nije previse opreza
 

Ledo

Aktivan Član
12.11.2006
219
3
0
36
SvijetloIstine, ja mislim da je to previse posla i zezancije za 6-7 grama, ja sam nosio 10-ak grama trave u jakni u djepu na rukavu...
Ako si bas tolki baksuz da ti na granici budu psi i jos njuskaju po autobusu, sto ja nikad nisam vidio niti cuo od nekoga. Ako se psi vec najdu tamo, onda njuskaju po bunkeru u busu...
Tak da tolki poslovi se neisplate, jedino se jos moze desit da te neko vidi pa prijavi:)
 

choki123

Aktivan Član
25.04.2007
477
29
0
35
Zanima me za nosit sjemenke preko granice,nosio bi jedno 5 komada,putovao bih na motoru,da li psi mogu sjemenke namirisat...
 

Zabljak 1992

Aktivan Član
30.01.2008
449
20
0
38
kupis gumenkaste klikere male koji mogu da se prepolove na pola ili nesto u obliku vece tablete ali cak mozes i tablete od odredjenih lekova koji su veci prepoloviti isprazniti i napuniti travom tako nekih 40 do 100 tableta sa hlebom bez problema moz progutati i drzati do 6 sati tableta progutas i kad predjes odes i iseres se negde u sumu ili gde vec stanes da obavis s*****
Kakav kralj!!!Cuo sam da posrana vutra ima vise thc-a weed-novisad oces li mi provjerit to?
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Joj nemoj takve ideje prosipati kao prvo kapsule ti se razgrade u želucu jer im je to svrha mislim jesi srao ikad tablete kad si bio bolestan i vutra s govnima nema više thc-a, i imaš temu u groblju o granici pa si tamo malo rpočitaj a za sjemenje stvarno neam pojma jer mogu namirisati a vjerojatno te neće kerovima ni gledati osim ako si baš sumnjiv
 

Zabljak 1992

Aktivan Član
30.01.2008
449
20
0
38
Ma Zajebavam se bre kakva govna i thc!!!:icon_arrow:Nego ovaj kolega iz novoga sada nasmija do suza ovo s kapsulama i to!Sandore o Samane fora fora
 

Ledo

Aktivan Član
12.11.2006
219
3
0
36
Provices strunu za pecanje kroz sjemenke i napravis si lančić, nečeš sigurno nikom bit sumljiv...
O struni pogledat vise na, Sport>Ribolov :)
sorry, moro sam ovo rec...lol
 
09.09.2011
0
0
0
33
Pozdrav ljudi. Ovako da ne bih otvarao dve nove teme (jednu za upoznavanje i drugu za pitanje koje se vezuje za ovu temu), resio sam da sve to uradim ovde.
Unapred se izvinjavam sto pisem na temi koja nije aktivna ali nema smisla otvarati novu.

Inace pozdrav svima, nadam se da cemo se lepo druziti :)

Ovako sad za 15-16 dana idemo na matursku ekskurziju u Prag. Drugarica i ja hocemo da ponesemo jedno 5-10 grama, idemo autobusom ali nismo sigurni gde da sakrijemo.
Inace idemo preko Madjarske, znaci samo ta granica je problem, posle kroz Slovacku i Cesku se ulazi bez stajanja. Procitao sam celu temu ali i dalje nisam siguran.
Moze li neko da mi kaze da li je nosio ovako malu kolicinu preko granice, npr. preko Madjarske i da mi kaze iskustvo svoje?
Mislio sam da negde pre granice samo bacim negde paket, mozda gore iznad sedista, ili u kantu ili na pod negde (kod wc-a ili nesto) pa posle da uzmem?
A drugarica je mislila u grudnjak da stavi ali nismo sigurni ni to :icon_lol:

Inace znam da u Pragu moze da se nadje trava lako, ali nije to bas tako lako, bio sam pre mesec dana sa nekom firmom u Brno i u Prag i nisam uspeo da nadjem zato i gledamo da ponesemo :)
I da, pre 5-6 dana sam prvi put pusio i to sa jednim iskusnim pusacem, i mogu da vam kazem super nam je bilo, nisam verovao pukla me je smejalica 3 sata i osecao sam se extra :banana_rasta:

Pozdrav svima i hvala! :)
 

crookrutni

Aktivan Član
15.05.2011
102
12
18
67
Ma nemaš nikakvih problema na granici , samo dođeš do carinika i kažeš mu da imaš za prijavit 10 grama trave za vlastitu uporabu . Carinik se samo nasmije i pusti te .
 

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
U vrecicu i zalijepi ispod autobusa...ili ispod nekog sjedala...uglavnom sto dalje od sebe...

Sanse su da vas nitko nece pregledavati, ali za svaki slucaj ako se nade pas u blizini bolje da nije blizu tebe...
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
opet :eek:hno:

ja nisam za takve diskusije na forumu, ja bih te kaznio, ali ne pita se mene.. švercanje preko granice mi baš ne sjeda,.. nemoj ništa nositi, kao što svakome klincu kažem, sjebat ćeš i sebe i roditelje
rađe si tamo kupi ako već moraš pušit

ne isplati ti se uništiti putovanje da bi bio frajer zato jer imaš petardu u džepu, ima drugačijih načina da se dokažeš curama, ili dečkima :rofl:
 

HighBadger

Aktivan Član
17.01.2011
205
74
28
30
Aloo breee, ides u Prag! :D Ne znam kako nisi tamo uspeo da nadjes.... Ja da idem u Prag nista ne bih ni nosila... :) Tako da, nemoj da se za*ebavas nego se bolje tamo potrudi da zavrsis nesto...
 
09.09.2011
0
0
0
33
Aha hvala, hmm mislio sam zadnje stajanje pred granicu samo da bacim negde (gore iznad sedista, u kantu, kod wc-a negde ili u neku rupu nesto da izmislim).

Inace ajd` kad toliko pricate o kupovini u Pragu, dajte mi molim vas neke smernice tipa kako da nadjem, da gledam ljude na ulici pa da se nadam da ce neko da mi ponudi ili mozda imaju shopove nznm nisam pametan :icon_lol:

U svakom slucaju, svaka pomoc je dobrodosla :)))

Hvala unapred!
 
27.01.2011
44
15
8
36
Nemoj se zajebavati sa nosenjem vuje u Prag.Ja i ortak smo bili pre 2 meseca,i mogu ti reci da sam se bas iznenadio kada smo usli u Cesku.Odmah ispred naseg autobusa se pojavila pandurska kola sa natpisom "Please follow us " .Srecom nismo nosili nista od vuje ,a murija nas je odvela u neki hangar pun pandura .Ceo autobus su razsrafljivali jedno sat vremen.Naravno izveli su 2 kera da temeljno ispitaju prtljag kao da nosimo ne znam sta.Ne mora da znaci da ce i vas startovati ali ako prenosis bas dobro ustekaj.A sto se nabavke u pragu tice obavezno poseti Chapeau Rouge(blizu astronomskog sata ) ,odes lepo u wc ,tamo sedi crnja sa tasnicom i to je to :) E da ako te interesuju i druge stvari poput headshopova toga imas mali milion :D A ako si u mogucnosti poseti i javnu kucu Misel .Neces se pokajati xexe
 
  • Sviđa mi se
Reactions: midsomer
09.09.2011
0
0
0
33
haa? :O ozbiljno? lele znaci startovali vas zesce :/
Cek to ste sa ekskurzijom bili ili?
Jel taj sat, to je neko poznato mesto u Pragu? mislite da cemo da posecujemo to?
ma inace idu 3 autobusa cela skola a cuo sam prica se da ce bar njih 10-ak da nose, tako da ako padnem ja pasce mnogo njih :icon_lol:

a da, i za javnu kucu sam vec odvojio kintu ;) :D